שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול למאות מכוניות גי'פ דודג' ו-25 אופנועי ב.מ.וו
  מכוניות ג'יפ ודודג' יוזמנו למוסכים כדי להחליף רכיב במערכת כריות האוויר, אופנועי ב.מ.וו יוזמנו לצורך פירוק והרכבת הגלגל האחורי.

  יבואנית מותגי ג'יפ ודודג' לישראל, חברת סמל"ת, תזמין בעלי ג'יפ קומפס ופטריוט, כמו-גם בעלי דודג' קליבר, למוסכי הרשת המורשים. לפי היבואנית, במסגרת קריאה לתיקון תוחלף יחידת ניהול פעולת כרית האוויר הבטיחותית בכל המכוניות הרלוונטיות. סמל"ת תזמין 369 מכוניות מדגם ג'יפ קומפאס ו-192 מדגם ג'יפ פטריוט משנת הייצור 2010 עד 2014. 103 דודג' קליבר משנת הייצור 2010 עד 2012 יידרשו אף הן למוסך.

   

   

  לדברי סמל"ת יש צורך בריקול "לצורך החלפת מחשב כרית האויר כתוצאה מאפשרות של ליקוי במערכת, וכדי למנוע אפשרות של אי פעולת כריות האוויר וקדם מותחנים במקרה של תאונה". משך העבודה מוערך בכשעה אחת. עם זאת, ביבואנית אומרים כי הזמנת הלקוחות תתבצע רק לאחר שיגיעו ארצה חלקי חילוף מתאימים.

   

   

  לקוחות החברה המעוניינים לבדוק האם גם רכבם כלול בקריאה זו לתיקון, יכולים להתקשר למוקד שירות לקוחות בטלפון 1-800-22-5759, או לבדוק זאת באזור הריקול באתר החברה. 

   

  בקריאה נוספת לתיקון מזמינה חברת דלק את לקוחות האופנוע ב.מ.וו R nine T למוסכים לצורך תיקון. לדברי היבואנית, ב-25 אופנועים שיוצרו בין

  ה-22.8.2013 וה-19.6.2017 יש לבדוק את ברגי הזרוע האחורית. במסגרת הריקול שיארך כשעה אחת יפורקו ברגי הזרוע האחורית ויורכבו מחדש כדי למנוע "כשל אפשרי בבורג תומך המתלה אחורי".

   

  לקוחות ב.מ.וו המעוניינים לבדוק האם גם האופנוע שברשותם יוזמן לתיקון, יכולים לבדוק זאת באזור המתאים באתר החברה או להתקשר למוקד שירות הלקוחות בטלפון 08-9139995. בדלק מזכירים כי התיקון יתבצע רק במרכזי השירות המורשים וכי יש לתאם מראש את מועד ביצוע העבודה.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ריקול למאות מכוניות גי'פ דודג' ו-25 אופנועי ב.מ.וו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים