שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  השינוי הקטן שיגרום לכם לעשות יותר סקס
  מחקר שערך מכון קינסי בקרב 1,200 אנשים ונפרס על פני 10 שנים, עלה על ההבדל בין אנשים שדיווחו על תדירות סקס גבוהה לאנשים בעלי תדירות סקס נמוכה

  אז כמה סקס אתם עושים? (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  אז כמה סקס אתם עושים?(צילום: Shutterstock)

   

  אחת הבעיות הנפוצות ביותר בקרב זוגות שנמצאים ביחד לאורך זמן, היא ירידה בחשק המיני. לא לגמרי, אבל אם בתחילת הקשר לא יכולתם להוריד את הידיים האחד מהשנייה, והייתם עושים סקס מדי יום - כל היום, שנים ספורות אחרי כן וכבר יש לכם הרבה פחות כוח, זמן או עצבים זה לזו, ואתם מסתפקים בסקס בתדירות של פעם בשבוע-שבועיים, לעיתים אפילו פעם בחודש. כמובן שלא מדובר כאן במדע מדויק ואין מספר פעמים רצוי באשר לכמה סקס עליכם לעשות, אבל כן יש משהו מעניין שתוכלו ליישם על עצמכם אם ברצונכם להגביר את תדירות הסקס שלכם, ומדובר בשינוי קל שלא תבינו איך לא עשיתם אותו עד עכשיו.

   

  מחקר שערך מכון קינסי בקרב 1,200 אנשים ונפרס על פני 10 שנים, גילה שהפקטור הגדול ביותר לקיום יחסי מין בתדירות גבוהה הוא הגישה של האנשים כלפי הגיל שלהם. למה הכוונה? ובכן, אנשים שהרגישו צעירים בנפשם, ללא קשר לגילם הביולוגי, דיווחו על חיי מין פעילים יותר מאלו שהרגישו את הגיל שלהם או אפילו זקנים יותר ממה שהם בפועל. המחקר גם מצא שאנשים שהרגישו מבוגרים לגילם הביעו פחות עניין במין באופן כללי, וביחס ישר גם איכות המין שלהם היתה נמוכה.

   

  הכול למעשה מתחיל בגישה שלנו כלפי הגיל שלנו, ואם אנחנו מאמינים שאנחנו כבר מבוגרים או זקנים מדי, אנחנו גם נתנהג בהתאם, ועל פי ממצאי המחקר - גם נעשה פחות סקס. אבל אם נצליח לשנות את הגישה שלנו ולהרגיש צעירים יותר ממה שאנחנו, אנחנו עשויים ליהנות מחי מין אקטיביים, פעילים ואיכותיים יותר.

   

  עם זאת, אנשים שהעידו בתחילת המחקר שהם עושים הרבה סקס, העידו כך גם עשר שנים מאוחר יותר עם סיום המחקר, כך שייתכן שזה גם עניין של הרגל, ולאו דווקא שינוי גישה שהשפיע על תדירות הסקס.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "השינוי הקטן שיגרום לכם לעשות יותר סקס"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים