שתף קטע נבחר

אינטל תראה לכם הילוך חוזר מקסדת הקווטרבק

חברת אינטל מטמיעה טכנולוגיה ישראלית במתקני קבוצות ה-NFL בארה"ב שתאפשר הילוכים חוזרים איכותיים משלל זוויות, כולל מנקודת המבט של הקווטרבק

חברת אינטל ממשיכה לעטוף את ליגת הפוטבול האמריקנית (NFL) במעטפת טכנולוגית שבמקרים רבים מגיעה הישר ממעבדות המחקר של החברה בישראל. כך גם הפעם, כשטכנולוגיה של אינטל שנקראת FreeD, תוטמע בקרוב ב-11 איצטדיונים שונים של קבוצות NLF, הליגה הפופולרית ביותר בארה"ב.

 

 

הטכנולוגיה מאפשרת לבמאי השידור להציג הילוכים חוזרים ברזולוציה גבוהה משלל זוויות שונות, כאשר גולת הכותרת היא זווית מעניינת מתוך הקסדה של הקווטרבק (רכז המשחק). המצלמות פותחו ברמת החייל על ידי חברת ריפליי, שנרכשה לפני יותר משנה על ידי חברת אינטל והן מותקנות כבר בשלושה איצטדיונים ברחבי ארה"ב.

 

כך זה נראה מנקודת מבטו של השחקן (צילום: אינטל) (צילום: אינטל)
כך זה נראה מנקודת מבטו של השחקן(צילום: אינטל)

 

"בהרחבת טכנולוגיית freeD לקבוצות נוספות של ה-NFL אנחנו מאפשרים לאוהדים לראות את כל הצדדים של המשחק ולחיות מחדש את ההתרגשות של הרגעים המשנים את מהלכו," אמר ג'יימס קרוואנה,GM של קבוצת טכנולוגיות הספורט באינטל. "במהלך הסופר-בול האחרון האוהדים זכו לחוות מהלך מכריע מנקודת המבט של הקוורטרבק. היכולת לצפות במהלך אחד מזוויות שונות מגדירה מחדש את המשמעות של הצפייה".

 

11 איצטדיונים ברחבי ארה"ב (צילום: אינטל) (צילום: אינטל)
11 איצטדיונים ברחבי ארה"ב(צילום: אינטל)

 

"אנחנו נרגשים לספק את התוכן החדשני הזה לאוהדי ה-NFL, באצטדיונים ובביתם", אמר וישאל שאה, סגן נשיא בכיר למדיה דיגיטלית ב-NFL. "שיתוף הפעולה עם אינטל מעניק לאוהדים דרך חדשה לחוות את ההתרגשות של המשחק. החזון של הטכנולוגיה המאפשרת לצופה להיות בכל נקודה במגרש, צפוי לחולל מהפך בתחומים רבים של הליגה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים