שתף קטע נבחר

היועמ"ש: שרה נתניהו תואשם במרמה, הזמינה מאות ארוחות בשווי 359 אלף ש'

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הודיע לאשת ראש הממשלה על כוונתו להעמידה לדין בכפוף לשימוע. הוא קבע כי נתניהו יצרה מצג שווא עם עזרא סיידוף שלפיו לא מועסקת מבשלת כדי להזמין ארוחות ממסעדות ומשפים על חשבון המדינה. סיידוף נחשד גם בזיוף חשבוניות. נתניהו הגיב: "בסוף נשאר רק הסיפור ההזוי והשקרי של החמגשיות שאת רובן המכריע הזמין מני נפתלי. גם זה יתנדף בשימוע"

 

שרה נתניהו בבית הדין לעבודה. ארכיון (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
שרה נתניהו בבית הדין לעבודה. ארכיון(צילום: אלי מנדלבאום)

 

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הודיע הבוקר (יום ו') על כוונתו להעמיד לדין את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו ב"פרשת הזמנת הארוחות" בכפוף לשימוע בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים. בין השאר קבע כי נתניהו פעלה עם סמנכ"ל מבצעים ונכסים במשרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף, ליצירת מצג שווא שלפיו במעון לא מועסקת מבשלת. במצב זה הוזמנו ארוחות ממסעדות ומשפים. במסגרת החקירה עלה חשד לזיוף חשבוניות כך שהעלות חולקה למספר רב של מנות כדי לעקוף את תקרת ההזמנות. בעניין זה יועמד לדין עזרא סיידוף אך לא נמצאה תשתית ראייתית נגד שרה נתניהו.  

 

בהודעת מנדלבליט נאמר כי היועץ הודיע לבא כוחה של שרה נתניהו כי הוא שוקל להעמידה לדין בשל חלקה "בפרשת הזמנת הארוחות". היא תזומן לשימוע כמקובל, בטרם יקבל הכרעה סופית בעניין זה. ההחלטה התקבלה לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה בחן את חומר הראיות בתיק, ולאחר ששמע את עמדות הגורמים הרלוונטיים וכן הובאה בפניו גם המלצת פרקליט המדינה שי ניצן ופרקליטות מחוז ירושלים לשקול הגשת כתב אישום נגד הגברת נתניהו בכפוף לשימוע. בד בבד, נמסרה הודעה דומה היום מפרקליטות מחוז ירושלים גם לבא כוחו של עזרא סיידוף בגין חלקו בפרשות השונות שנחקרו.

 

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט החליט להעמיד לדין את שרה נתניהו בכפוף לשימוע (צילום: יריב כץ) (צילום: יריב כץ)
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט החליט להעמיד לדין את שרה נתניהו בכפוף לשימוע(צילום: יריב כץ)

 

פרשת הזמנת הארוחות  

פרשה זו מתמקדת בחשד שהחל מראשית חודש ספטמבר 2010, לכל המאוחר, ועד לחודש מרס 2013, פעלה גברת נתניהו, בצוותא עם עזרא סיידוף, אשר שימש תחילה כראש אגף בכיר משאבים חומריים ומבצעיים במשרד ראש הממשלה ובהמשך כסמנכ"ל מבצעים ונכסים במשרד ראש הממשלה, ליצירת מצג שווא שלפיו במעון הרשמי של ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים לא מועסקת מבשלת, למרות שבפועל הועסקו במעון מבשלות לאורך כל התקופה.

 

השניים נהגו כך, לפי הודעת מנדלבליט על מנת לעקוף את הוראות הנוהל, בהן נקבע בין היתר כי: "במצב בו לא מועסק במעון הרשמי מבשל, ניתן יהיה להזמין על פי הצורך מזון מבושל מוכן למעון הרשמי", ולהשיג כתוצאה מכך את מימון המשרד הן להעסקה של מבשלות שבישלו ארוחות במעון והן להזמנת ארוחות מוכנות ולהזמנת שפים שיבשלו במעון. בדרך זאת התקבלו במרמה מהמדינה מאות ארוחות ממסעדות ומשפים בשווי של כ-359,000 שקלים.

 

בשל כך שוקל היועץ המשפטי לממשלה להעמיד לדין את נתניהו בעבירות קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, ועבירות מרמה והפרת אמונים. בשל אותה פרשה הוזמן גם עזרא סיידוף לשימוע על-ידי פרקליט מחוז ירושלים. לסיידוף מיוחסות בגין חלקו בפרשה עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות (בשווי כולל של 393,000 שקלים), מרמה והפרת אמונים וזיוף מסמכים.

 

במסגרת החקירה עלה גם חשד לכך שב-15 מקרים לפחות, כאשר הוזמנו שפים למעון ראש הממשלה לבשל ארוחה עבור אורחים פרטיים של גברת נתניהו ובני משפחתה, זויפו החשבוניות עבור אותן ארוחות, באופן שהעלות הכוללת של הארוחה חולקה למספר מנות כוזב וגבוה יותר ממספר המנות שסופקו בפועל. המנהג הזה נועד, על-פי החשד, לעקוף את הוראות הנוהל בכל הנוגע לסכום המקסימלי שבו ניתן להזמין מזון מבושל לכל סועד באירוח פרטי במעון הרשמי (כאשר לא מועסק במעון הרשמי מבשל) ולשלם לשפים שבישלו במעון ראש הממשלה סכום גבוה יותר עבור כל מנה.

 

על-פי החשד, סיידוף הנחה את השפים, את אבות-הבית ואת מזכירותיה של שרה נתניהו, לזייף את החשבוניות בגין אותן ארוחות. עם קבלת כל אחת מהחשבוניות המזויפות האמורות, הוסיף סיידוף את חתימתו המאשרת את האמור בחשבונית ובמכתב הנלווה, והעביר את החשבונית לחשבות. גם בשל מעשיו אלה נשקלת כעת העמדתו של סיידוף לדין, והוא הוזמן לשימוע.

 

לגבי שרה נתניהו, מציין היועץ המשפטי לממשלה, לא נמצאה תשתית ראייתית מספיקה להוכיח כי הייתה מודעת למצג השווא בנוגע לארוחות שבישלו השפים עבור אורחים פרטיים, או לזיוף החשבוניות בנוגע לארוחות אלה. על כן הוחלט לסגור את התיק נגד נתניהו בפרשה זו בהיעדר ראיות מספיקות. 

  

פרשת המלצרים

במסגרת פרשה זו עלה חשד כי במעון ראש הממשלה בירושלים הועסקו בסופי השבוע מלצרים באמצעות חברת "מיקוד", ששכרם אושר על-ידי משרד ראש הממשלה על בסיס מצג שווא לפיו מדובר בעובדי ניקיון או עובדי תגבור, וכן על בסיס מצג שווא בנוגע למספר שעות העבודה שביצעו המלצרים בפועל, כך שהתאפשר לשלם להם שכר שעתי גבוה יותר מהשכר המשולם בדרך כלל על-ידי המדינה לעובדי ניקיון או עובדי תגבור.

 

המלצרים המסויימים שאותם ביקשה הגברת נתניהו (שאותם הכירה מעבודות קודמות במעון) דרשו שכר גבוה יותר לעומת התעריף לו התחייבה חברת "מיקוד", ולכן על-פי החשד, הנחה סיידוף את המלצרים עצמם, את אבות-הבית ואת מזכירותיה של נתניהו, להגדיל בדיווחי השעות של המלצרים, הנמסרים לחברת "מיקוד", את כמות שעות העבודה שאלה ביצעו בפועל, בכדי שיקבלו עבור עבודתם את השכר המוגדל עליו סיכמו עמו, וכל זאת ביודעו שאין הדבר כן ובכוונה להונות.

 

המלצרים, אבות-הבית והמזכירות פעלו בהתאם להנחייתו האמורה של מר סיידוף, ביצעו רישומים כוזבים של מספר שעות העבודה בדו"חות הנוכחות והגישו את הדו"חות המזויפים לאישור הגורמים הרלוונטיים בחברת "מיקוד" ובחשבות המשרד. כתוצאה ממעשיו של סיידוף וממעשיהם של אחרים אשר פעלו בהנחייתו כמפורט לעיל, התקבלו מהמשרד תשלומי יתר מעל השכר המותר לשעה לפי ההסכמים עם חברת "מיקוד" בסך של כ-29 אלף שקלים במרמה. בשל מעשים אלה נשקלת העמדתו של סיידוף לדין, והוא הוזמן לשימוע.

 

באשר לשרה נתניהו - בחומר החקירה שנאסף בפרשה זו לא נמצאה תשתית ראייתית מספיקה להוכיח, ברמה הנדרשת במשפט פלילי, כי נתניהו הייתה מודעת לכך שהעסקת המלצרים נעשתה שלא כדין או כי היא הייתה מודעת למצגי השווא שנועדו לאפשר את העסקת המלצרים. על כן הוחלט לסגור את התיק נגד שרה נתניהו בפרשה זו בהיעדר ראיות מספיקות.

 

בית משפחת נתניהו בקיסריה (שאול גולן,  "ידיעות אחרונות"   ) (שאול גולן,
בית משפחת נתניהו בקיסריה(שאול גולן, "ידיעות אחרונות" )

 

פרשת החשמלאי

מוקד פרשה זו בחשד לביצוע מעשי מרמה בקשר להתקשרות עם חשמלאי פרטי מסוים, בניגוד להחלטת הגורמים הרלוונטיים במשרד ראש הממשלה שאסרה להיקשר עמו, לביצוע תיקונים דחופים במעון הפרטי של ראש הממשלה בקיסריה.

 

בפרשה זו נמצאו ראיות למעשי מרמה של סיידוף, שנועדו להונות את הגורמים הרלוונטיים במשרד ראש הממשלה, וזאת על מנת להעסיק את החשמלאי בניגוד לאיסור שצויין לעיל, תוך פירוט כוזב של תאריכים ועבודות (חשבונות שהצטברו לסך של מעל 10,000 שקלים). בגין מעשים אלה נשקלת העמדתו של סיידוף לדין, והוא הוזמן לשימוע.

 

באשר לשרה נתניהו - בחומר החקירה שנאסף בפרשה זו לא נמצאה תשתית ראייתית מספיקה להוכיח, ברמה הנדרשת במשפט פלילי, כי נתניהו הייתה מודעת לכך שעניין ההתקשרות עם אותו חשמלאי פרטי לא הוסדר כדין, או כי היא הייתה מודעת למעשיי מרמה שנעשו בקשר להתקשרות עמו. על כן הוחלט לסגור את התיק נגדה בפרשה זו בהיעדר ראיות מספיקות.

 

פרשת הטיפול הסיעודי

עניינה של פרשה זו בחשד לכך ששתי עובדות ניקיון במעון ראש הממשלה טיפלו, כל אחת במשך כמה ימים בשנת 2011, באביה של שרה נתניהו, מר שמואל בן ארצי ז"ל, שהתגורר אותה עת במעון ראש הממשלה ונזקק לטיפול סיעודי, וכי עובדות אלה קיבלו שכר עבור כך כחלק מהשכר ששולם להן מקופת המדינה כעובדות ניקיון במעון.

 

מחומר החקירה שנאסף עלה כי עובדת ניקיון אחת (העובדת ס') טיפלה באביה של שרה נתניהו במשך כשישה ימים. שרה נתניהו שילמה באופן פרטי לעובדת סכום כסף עבור הטיפול באביה, ובאותו חודש שולם לעובדת סכום נוסף מקופת המדינה כעובדת ניקיון.

 

לגבי עובדת הניקיון השנייה (העובדת ג'), עלה מחומר החקירה כי היא טיפלה באביה של שרה נתניהו במשך חמישה ימים במהלך תקופה של כחודשיים, וזאת בימים שבהם יצאה העובדת הסיעודית שטיפלה אותה עת באביה של נתניהו, לימי חופש. שכרה של העובדת ג' בגין שעות עבודה אלה שולם מקופת המדינה כעובדת ניקיון.

 

היועץ המשפטי קבע כי בכל הנוגע לעובדת ס', לא נמצאה תשתית ראייתית מספיקה להוכיח כי שרה נתניהו הייתה מודעת לתשלום נוסף ששולם לעובדת מקופת המדינה, מעבר לסכום הכסף ששילמה לה גב' נתניהו באופן פרטי עבור הטיפול באביה. מעבר לכך, בבחינת חומר החקירה בפרשה זו הביא היועץ המשפטי בחשבון את מכלול נסיבות העניין המיוחדות.

 

מחומר החקירה עלה כי עובדות הניקיון טיפלו באביה של נתניהו ימים בודדים כל אחת, לפני כשש שנים, בשעה שהיה האב זקוק לטיפול סיעודי בחודשים האחרונים לפני פטירתו. זאת, על רקע מצוקה שנבעה מהיעדרותן של המטפלות הסיעודיות הפרטיות, שטיפלו באביה בדרך כלל, למשך מספר ימים. לאחת מעובדות הניקיון שילמה כאמור שרה נתניהו באופן פרטי עבור הטיפול באביה. סכומי הכסף שבהם מדובר היו נמוכים יחסית, לפי היועץ מנדלבליט. על כן הוחלט לסגור את תיק החקירה "עקב היעדר ראיות מספיקות ומכיוון שמכלול נסיבות העניין אינן מצדיקות העמדתה לדין פלילי".

 

עם זאת מציין היועץ המשפטי לממשלה כי פרשה זו מוזכרת בכתב החשדות שהועבר לשרה נתניהו בשל ערכה הראייתי להוכחת העבירות המיוחסות לה בכל הנוגע להזמנת ארוחות ושפים ממסעדות.

 

מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים (צילום: גיא אסיאג "ידיעות אחרונות") (צילום: גיא אסיאג
מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים(צילום: גיא אסיאג "ידיעות אחרונות")
 

 

לא תואשם בפרשות הבקבוקים ורהיטי הגן

לגבי נושאים אחרים שביחס אליהם הועלו בשעתו טענות, הוחלט בחודש יולי 2015, בעת פתיחת החקירה בפרשה, כי התשתית הראייתית שנאספה לגבי טענות אלה לא מצדיקה חקירה פלילית. כך, הוחלט בשעתו שלא לפתוח חקירה פלילית בנוגע לטענות בדבר רכישת נרות נשמה בכמויות גדולות מתקציב משרד ראש הממשלה, לאחר שמבדיקת המשטרה עלה כי הרכישה האמורה הייתה ידועה לגורמים הרלוונטיים במשרד ראש הממשלה ואושרה על ידם.

 

כמו כן, הוחלט בשעתו שלא לפתוח חקירה פלילית בנוגע לטענות הקשורות לנטילת פדיון בקבוקים למחזור. זאת לאחר שבחומרים שנאספו עלו גרסאות שונות בשאלה אם כספי פיקדון בגין מחזור בקבוקים ממעון ראש הממשלה הועברו לשרה נתניהו עצמה ושימשו להוצאות פרטיות או הועברו ל"קופה קטנה" של המעון ושימשו להוצאות שאינן פרטיות. בחודש יוני 2013 העבירה שרה נתניהו 4,000 שקלים למשרד ראש הממשלה, סכום שלפי חשב משרד ראש הממשלה מתאים לאומדן שערך בעניין, ומסרה כי סכום זה מועבר "למען הסר כל ספק" כהחזר על פדיון בקבוקים החל מאפריל 2009. בנסיבות אלה לא נמצא מקום לחקירה בעניין - כך, לפי הודעת היועץ המשפטי.

 

עוד הוחלט בשעתו שלא לפתוח חקירה פלילית בנוגע לטענות לפיהן ריהוט גן ו"פטריות חימום" חדשים שהוזמנו למעון ראש הממשלה בירושלים, הוחלפו עם ציוד זהה שהיה במעון ראש הממשלה הפרטי שבקיסריה. מנדלבליט ציין כי מהחומרים שנאספו עלה כי בסופו של יום הוחזר למעון ראש הממשלה בירושלים הציוד החדש שנקנה. עוד צוין כי לפי הוראות משרד ראש הממשלה, אוצר המדינה משתתף בהוצאות החלפת או רכישת פריטי ריהוט במעון הפרטי של ראש הממשלה, ככל שפריטים אלה נדרשים לצורך אירוח מבקרים המגיעים לשם מתוקף תפקידו של ראש הממשלה. "מהחומרים שנאספו בבדיקה עלה כי במעון בקיסריה התארחו לעיתים מבקרים מתוקף תפקידו של ראש הממשלה", קבע היועץ המשפטי.

 

השתלשלות הטיפול בפרשה

היועץ המשפטי לממשלה פירט את תמצית השתלשלות הטיפול בפרשה. 

 

פברואר 2015: מבקר המדינה פרסם דו"ח ביקורת על הוצאות מעונות ראש הממשלה. בסמוך לכך נגבו במשטרה הודעות ממי ששימש בעבר בתפקיד אב הבית של מעון ראש הממשלה, מר מני נפתלי, לאחר שלבקשתו ועל דעת פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה דאז, ניתנה לו חסינות מפני הפללה עצמית.

 

יולי 2015: נוכח חומרים שנאספו במסגרת הבדיקה הוחלט לעבור לחקירה פלילית ביחס לנושאים מסוימים, לגביהם התגלה חשד סביר לביצוען של עבירות פליליות. החקירה הפלילית בוצעה ביסודיות על-ידי היחידה הארצית לחקירות הונאה בלה"ב 433, תחת פיקוחו של ראש אגף חקירות ומודיעין במשטרת ישראל, ניצב מני יצחקי, ולוותה על-ידי פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), בראשות פרקליטת המחוז דאז, המשנה לפרקליט המדינה (תפקידים מיוחדים), גב' נורית ליטמן, ופרקליט המחוז דהיום, מר דניאל ויטמן.

 

מאי 2016: תיק החקירה הועבר מהמשטרה לפרקליטות מחוז ירושלים, אשר החלה בבחינת החומרים שנאספו בחקירה. בהמשך לכך, ביצעה משטרת ישראל, בהנחיית פרקליטות המחוז, השלמות חקירה שונות שארכו כמה חודשים. בין היתר, בוצעו בהנחיית פרקליטות המחוז השלמות חקירה שנועדו לחקור חשד נוסף שעלה מתוך חומרי החקירה ("פרשת המלצרים").

 

מאי 2017: התיק הועבר מפרקליטות מחוז ירושלים לפרקליט המדינה, ובהמשך לכך קיים פרקליט המדינה מספר דיונים, בהשתתפות פרקליטות המחוז וגורמים בכירים נוספים מפרקליטות המדינה, במסגרתן נדונו סוגיות שונות שעלו מן התיק.

 

יולי 2017: פרקליט המדינה הביא את התיק בפני היועץ המשפטי לממשלה, שקיים גם כן מספר דיונים בנוגע לתיק, בהשתתפות פרקליט המדינה, משנים ליועץ המשפטי לממשלה, פרקליטות המחוז וגורמים בכירים נוספים מפרקליטות המדינה. במסגרת ישיבות אלה נדונו סוגיות שונות שעלו מן התיק וכן הוחלט על עריכת השלמות חקירה נקודתיות נוספות.

  

נתניהו הגיב: "סיפור הזוי ושקרי" 

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב היום בדף הפייסבוק שלו: "ההוצאות על מזון וארוחות מוזמנות בחמגשיות התנפחו באורח פלא בתקופתו של עד המדינה מני נפתלי כאב הבית, וצנחו באורח פלא כשעזב. למה ההוצאות זינקו דווקא בשנים האלה? מי אכל או לקח את הכמות העצומה הזו חמגשיות וארוחות, שהספיקה לקבוצת כדורגל? בוודאי לא משפחת נתניהו. שתבינו, על זה מתבסס כל הסיפור נגד רעיית ראש הממשלה. סיפרו לנו על רהיטי הגן, החשמלאי, הבקבוקים, המלצרים, המטפלת - נשאר בסוף רק הסיפור ההזוי והשקרי של החמגשיות שאת רובן המכריע הזמין מני נפתלי. גם זה יתנדף בשימוע. ראו לפניכם, הנתונים מדברים בעד עצמם". ראש הממשלה צירף נתונים כדי להוכיח את טענתו. להלן:


"סיפור הזוי ושקרי". תגובת ראש הממשלה  (צילום: קובי גדעון, לע"מ) (צילום: קובי גדעון, לע
"סיפור הזוי ושקרי". תגובת ראש הממשלה (צילום: קובי גדעון, לע"מ)

נתניהו האשים את מני נפתלי בניפוח ההוצאות (צילום: אלכס קולומויסקי) (צילום: אלכס קולומויסקי)
נתניהו האשים את מני נפתלי בניפוח ההוצאות(צילום: אלכס קולומויסקי)
 

"מקווים שהתיק ייסגר". עו"ד גדי טל המייצג את עזרא סיידוף ()
"מקווים שהתיק ייסגר". עו"ד גדי טל המייצג את עזרא סיידוף

 

עורכי הדין יעקב ויינרוט, יוסי כהן ועמית חדד, באי כוחה של רעיית ראש הממשלה, מסרו בתגובה: "הנה מה שהכותרות הצעקניות והמגמתיות נגד רעיית ראש הממשלה מסתירות מכם - פרשת החשמלאי נגוזה. פרשת רהיטי הגן נעלמה. פרשת הבקבוקים התנדפה. פרשת המטפלת וכוס התה התאיידה. פרשת ניפוח ההוצאות התפוררה. פרשת המלצרים קרסה. כל האשמות הסרק הללו נסגרו בהודעת משרד המשפטים היום. הדבר היחיד שהיועץ המשפטי לממשלה עדיין שוקל (!) הוא עניין חמגשיות המזון שהוזמנו למעון ראש הממשלה. וגם עניין זה כפוף לשימוע ויופרך כליל.

 

"מבלי להתייחס למכלול הטיעונים שיובאו בשימוע נציין כמה נקודות. לא רעיית ראש הממשלה הזמינה את החמגשיות הללו. עד המדינה מני נפתלי הוא זה שהזמין אותן. הגברת נתניהו אף נזפה פעמים רבות בנפתלי על כמות החמגשיות המופרזת שהוא הזמין למעון וכן על סוג המזון שמשפחת נתניהו כמעט ואינה אוכלת. על כך העידו עדים רבים לרבות נפתלי עצמו. בתקופת נפתלי כאב הבית ההוצאה החודשית הממוצעת על חמגשיות הייתה פי 5 (!) מאשר בארבע השנים אחרי עזיבתו. מי אכל או לקח את הכמות העצומה הזאת של המזון שהספיקה לקבוצת כדורגל שלמה? בוודאי לא משפחת נתניהו. בשנים הללו ראש הממשלה אכל את רוב ארוחותיו במשרדו מתקציב אש"ל נפרד וכשחרג ממנו שילם אלפי שקלים מכספו האישי. שרה, יאיר ואבנר כמעט ולא אכלו מהאוכל שנפתלי הזמין. יש עדויות רבות על כך שנפתלי הזמין את האוכל עבור עצמו ומקורביו. כל זה יוכח - וגם "פרשת" החמגשיות תופרך כמו כל "הפרשיות" האחרות.

 

עו"ד גדי טל, המייצג את עזרא סיידוף, מסר לאחר פרסום הודעת היועץ המשפטי לממשלה: "סברנו שהתיק ראוי להיסגר. כך לא קרה. כרגע טרם הספקתי אפילו לעיין בכתב החשדות שהועבר אליי עתה, כך שמוקדם להתייחס לגופם של הדברים. מה שבהחלט ניתן כבר להיאמר הוא שמר סיידוף, שהוא גורם אחד מבין מגוון גורמים, פעל כל העת לפי נהלים והנחיות, וכי אין כל טענה כי הפיק איזושהי טובת הנאה או שמץ טובת הנאה מאיזה מהעניינים העומדים על הפרק. על כך אין ויכוח.

 

"נכון להיום מושעה מר סיידוף מזה שנתיים ארוכות, שלטעמנו ניתן היה לקצר, מעבודתו אותה ביצע בנאמנות משך שנים רבות תחת שמונה ראשי ממשלה. אנחנו נלמד היטב את כתב החשדות ואת חומר החקירה, ונגיע לשימוע בפרקליטות מחוז ירושלים, שאין לנו ספק שתקשיב לטענותינו בקשב רב ותשקול אותן בהגינות ובכובד ראש. אנחנו מקווים שזה יהיה ההליך האחרון בתיק ושלאחריו הוא ייסגר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח, לע"מ
שרה נתניהו
צילום: חיים צח, לע"מ
מומלצים