שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  נתניהו המריא למסע באמריקה הלטינית: "אפגוש את טראמפ"

  ראש הממשלה יצא לביקור מדיני בארגנטינה, קולומביה ומקסיקו, ומשם ימשיך לעצרת האו"ם בניו יורק ויפגוש את נשיא ארה"ב. שרה נתניהו על הכוונה להעמידה לדין ב"פרשת הזמנת הארוחות": "מודה לאלפים בישראל ובעולם שתומכים בי"  ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה המריאו הערב (יום א') לביקור מדיני שיימשך 10 ימים באמריקה הלטינית ובארה"ב. תחנתו הראשונה של נתניהו תהיה ארגנטינה, משם ימשיך לקולומביה ולמקסיקו, ואת מסעו יסיים בניו יורק שם יפגוש את נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בעצרת האו"ם. "אני מצפה לפגישתי עם הנשיא טראמפ, ידידי, בניו יורק ואני מבקש לנצל הזדמנות זאת כדי לאחל לכל חברינו בארה"ב שיעברו בשלום את השעות הקשות הללו", אמר נתניהו ברקע סופת "אירמה" שמשתוללת בפלורידה. "גם הסערה הזו תחלוף וכל אזרח ישראלי מתפלל לשלומם של אזרחי ארה"ב", הוסיף ראש הממשלה.

   

  בנימין ושרה נתניהו טרם המראתם לארגנטינה (צילום: אבי אוחיון לע"מ) (צילום: אבי אוחיון לע
  בנימין ושרה נתניהו טרם המראתם לארגנטינה(צילום: אבי אוחיון לע"מ)

  מדובר "בביקור היסטורי", אמר נתניהו טרם המראתו. "זו הפעם הראשונה שראש ממשלה מכהן נוסע לבקר בדרום אמריקה ובמרכז אמריקה. אנחנו נפתח את הביקור שלנו בארגנטינה. אני ביקשתי ממשפחות עובדי משרד החוץ, שניספו בפיגוע הגדול בבואנוס איירס להצטרף אליי. משם נמשיך לקולומביה ומשם למקסיקו". 

   

  "שוחחתי הערב עם נשיא מקסיקו, שיחה מאוד מרגשת, אמרתי לו שישראל נכונה לתת כל סיוע שעומד לרשותנו. הוא מאוד העריך את זה וקבענו כמובן להמשיך את שיחתנו בהמשך השבוע. ממקסיקו אני אצא לארצות הברית לנאום בעצרת האו"ם ושם גם אפגש עם ידידי הנשיא דונלד טראמפ".

   

  אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, שהתבשרה ביום שישי ע"י היועמ"ש אביחי מנדלבליט על הכוונה להעמידה לדין, בכפוף לשימוע, ב"פרשת הזמנת הארוחות", התייחסה בקצרה לסוגיה: "אני רוצה להגיד תודה לאלפי אזרחים ישראלים ואנשים, גם בכל רחבי העולם, שתומכים בי ועוזרים ומעודדים. אני רוצה להגיד שבימים טובים ובימים פחות טובים, העזרה שלכם והתמיכה שלכם נותנות לי כוח להמשיך לעשות את הדברים האמיתיים שאני עושה למען כל אלה שצריכים את העזרה שאני משתדלת ומנסה לעשות ככל יכולתי. פשוט לכולם, לכולנו - שתהיה שנה טובה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבי אוחיון לע"מ
  בנימין ושרה נתניהו, הערב
  צילום: אבי אוחיון לע"מ
  מומלצים