שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  חגיגה בטבע לאחר מינויו של שולץ: השלימה זינוק של 28% ביומיים בבורסה בת"א
  מדד ת"א 35 עלה ב-0.6% ות"א 125 התחזק ב-0.5%; מניית טבע עלתה ב-7% וריכזה רבע מהמחזור הכללי

  נעילת המסחר בת"א: טבע ביום שני של עליות חדות לאחר מינוי המנכ"ל החדש - מניית החברה עלתה ב-7% והשלימה עלייה של 28% ביומיים. המחזור במניה עמד על 350 מיליון שקל – רבע מהמחזור הכללי שהסתכם ב-1.4 מיליארד שקל.

   

  מניות מובילות

  סאפיינס השלימה את השלב המוסדי בהנפקת סדרת אג"ח חדשה, צמודה לדולר. להנפקה הוזרמו ביקושים בסכום כולל של מיליארד שקל והחברה נענתה להתחייבויות מוקדמות בהיקף של 230 מיליון שקל. הריבית נסגרה ברמה של 3.37%. האג"ח מדורגות על ידי מעלות ברמה של +A. השלב הציבורי צפוי להתקיים מחר.

   

  נושאי משרה בכירים בבראק אן וי מכרו את מניותיהם בעסקות מחוץ לבורסה. ארבעת נושאי המשרה הובילו את החברה בתקופת הבעלים הקודמים, שמעון וינטרוב ורונן פלד. הם המשיכו בתפקידם גם בחודשים שלאחר כניסתו של טדי שגיא לשליטה בחברה, ביוני האחרון, אך לאחרונה פרסמה בראק אן וי הודעה בדבר כוונתה להחליף את צוות ההנהלה.

   

  החברה דיווחה הבוקר על שלושה נושאי משרה בכירים ודירקטור אחד שמכרו מניות, הבכיר שבהם הוא פרד גניה, ראש המחלקה הפיננסית, שמכר מניות ב-4.55

  מיליון שקל. הדירקטור טפה אולריך מכר מניות ב-3.83 שקל ושני נושאי משרה נוספים מכרו מניות ב-2.3 מיליון שקל כ"א.

    

  אלקטרה צריכה מעדכנת כי חברת הסלולר גולן טלקום שבשליטתה (97.5%) קיבלה הודעה ממשרד התקשורת כי לנוכח עמידה בתנאי נתח השוק הקבוע בתקנות יושבו לה אגרות תדרים ששילמה. החברה מעריכה, כי החזר כאמור יעמוד על כ-46 מיליון שקל. אלקטרה צריכה תרשום ברבעו ןהשלישי רווח פעמית של 9 מיליון שקל.

   

  טבע זינקה גם מעבר לים: מניית החברה קפצה אתמול ב-19.4% בניו יורק (ובעוד 1.6% במסחר המאוחר), והבוקר חזרה לבורסה בת"א בפער ארביטראז' חיובי של 2.5%. אתמול בערב הודיעה החברה על חתימת הסכם למכירת מוצר PARAGARD שלה (אמצעי מניעה תוך רחמי) תמורת 1.1 מיליארד דולר לחברת CooperSurgical. 


  פורסם לראשונה 12/09/2017 10:21

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חגיגה בטבע לאחר מינויו של שולץ: השלימה זינוק של 28% ביומיים בבורסה בת"א"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים