שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סלע: "בארץ אנחנו מעלים את הרמה שלנו"
  הטניסאי הישראלי התייחס למפגש בסופ"ש מול אוקראינה במשחקי ההישרדות בבית האירופי-אפריקאי: "אנחנו מכירים אותם". ארליך: "שיחקתי לאחרונה עם כאבים"

  שלושה ימים לפני מפגש גביע דייויס ברמת השרון בין ישראל לאוקראינה במסגרת משחקי ההישרדות בבית האירופי-אפריקאי מספר 1, נערכה היום (ג') מסיבת עיתונאים של שתי הנבחרות.

   

  הנבחרת חייבת לנצח כדי לשרוד שנה נוספת בדרג זה. במידה ותפסיד, היא תשחק משחק הישרדות נוסף לפני ירידה לדרג 2 מול המפסידה בין רומניה ואוסטריה.

   

  ארליך, רן וסלע (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  ארליך, רן וסלע(צילום: אורן אהרוני)

  קפטן הנבחרת, איל רן, אמר: "זה מפגש חשוב ואנחנו מתרגשים לחזור לרמת השרון. אוקראינה נבחרת חזקה, אבל אנחנו מרגישים טוב לקראת המפגש. נשחק בבית מול המשפחה והחברים, וזה נותן לנו ערך נוסף".

   

  על היכולת של השחקנים הוסיף רן: "דודי סלע נמצא בשנה טובה, עידן לשם עשה התקדמות וגם יוני משחק טוב. לא משנה מי בצד השני של הרשת, אנחנו מגיעים בתחושה טובה".

   

  סלע, שמדורג במקום ה-67 בעולם, אמר: "אני מרגיש טוב ומקווה להרגיש ככה גם ביום שישי. אנחנו מכירים אותם. קשה לשחק מול אלכסנדר דולגופולוב (52 בעולם), אבל בארץ אנחנו מעלים את הרמה ורוצים להוכיח לכולם שאנחנו שווים יותר".

   

  מור בוליס. המוזמן טרי (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  מור בוליס. המוזמן טרי(צילום: אורן אהרוני)

   

  לשם (290 בעולם) הוסיף: "אני בתקופה טובה ומצפה למפגש. רוצה לתת הכל". יוני ארליך: "שיחקתי לאחרונה עם כאבים. מאז אליפות ארה"ב לא לקחתי חלק בטורנירים כדי לנוח. כל אחד מאיתנו מנוסה בדייויס".

   

  דולגופולוב, נתן את חוות הדעת שלו לקראת המפגש: "זאת הפעם הראשונה שלי בישראל. כל משחק דייויס הוא חשוב. אני לא זוכר ממש את המשחקים שלי מול דודי סלע, רק את המאזן – ניצחון והפסד.

   

  קפטן הנבחרת האוקראינית, אנדריי מדבדב: "התנאים שווים לשתי הנבחרות. השחקנים האוקראינים הטובים ביותר נמצאים כאן וזה מגדיל את הסיכוי שלנו לנצח. אנחנו יודעים שהקהל כאן פטריוטי מאוד. יהיה מפגש קשוח".

   

  דולגופולוב. המחבט מספר 1 של אוקראינה (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  דולגופולוב. המחבט מספר 1 של אוקראינה(צילום: אורן אהרוני)

   

   

  לפנייה לכתב/ת
  ברינג ברינג
  מומלצים