שתף קטע נבחר

התפטרות ח"כ גואטה אחרי החתונה הגאה: "אחיינו שמח שהוא הגיע"

חבריו של האחיין שהזמין את יגאל גואטה לחתונתו מספרים שהוא ובן זוגו "בשוק ממה שקרה, ולא התכוונו לחולל את המהומה שהתרחשה". הם מספרים שההתרגשות הייתה גדולה כשגואטה אישר שיגיע לחתונה. עד שגואטה לא יגיש מכתב התפטרות מהכנסת, הוא ימשיך לכהן כח"כ

 

בסביבת אחיינו של יגאל גואטה מש"ס הגיבו בתדהמה להתפטרותו מהכנסת, אחרי שהגיע לחתונת האחיין עם בן זוגו. חברים של האחיין מספרים כי הוא ובן זוגו המומים מהסערה שנוצרה.

 

חבר קרוב של האחיין שוחח איתו אחרי ההתפטרות של גואטה, שהייתה בתום לחצים כבדים שהופעלו עליו. "הוא ובן הזוג שלו בשוק ממה שקרה", אמר החבר ל-ynet. "מדובר בזוג צנוע, שלא התכוון בשום צורה לחולל את המהומה שהתרחשה".

יגאל גואטה. "ש"ס תמשיך להיות הבית שלי" (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
יגאל גואטה. "ש"ס תמשיך להיות הבית שלי"(צילום: אוהד צויגנברג)

"הוא נורא התרגש כשח"כ גואטה הודיע שהוא יבוא. זה לא היה טריוויאלי מבחינתו. הוא נסע אליו במיוחד לבני ברק. באופן יחסי היו בחתונה הרבה דתיים. ממה שאני יודע גואטה לא היה שם יותר מחצי שעה", סיפר החבר הקרוב ל-ynet.

 

חבר נוסף של בני הזוג סיפר כי על אף שמשפחתו של האחיין היא מסורתית, ההכנות לחתונה הרגישו "טבעיות לחלוטין". הוא אמר כי "זו משפחה מאוד חזקה ותומכת. הוא בא ממשפחה שאוהבת אותו. לא היה שום קונפליקט לקראת החתונה, אלא בעיקר הרבה שמחה".

 

הוא סיפר עוד: "אני זוכר שזו הייתה חתונה מאוד מרגשת. חיתן אותם חבר קרוב. אני זוכר שאמא שלו בכתה בחופה. זו משפחה מלוכדת. באופן כללי, זו הייתה חתונה מאוד מיוחדת".

 

סוזי בן צבי, אחותו של גואטה ואמו של האחיין שהתחתן עם בחיר ליבו, הגיבה בתדהמה להתפטרות. "אני מאוד כועסת. מפריע לי איך שהמדינה הזו מתייחסת. זה גועל נפש שלא מקבלים את האחר, וזה חוצפה מצדה של המדינה". גואטה אמר היום בראיון לרדיו "קול חי": "לא אלמן ישראל. יש שליחי ציבור טובים. אנחנו נמשיך בפעילות הציבורית, אמשיך לעשות כך שלאל ידי. ש"ס זה הבית שלי והיא תמשיך להיות הבית שלי".

 

יש לציין כי ח"כ גואטה כלל לא הגיש ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין מכתב התפטרות כמתבקש ועל כן, כל עוד לא ימסור הודעה בכתב, התפטרותו לא תיכנס לתוקף. בין גואטה לגורמים בלשכת היו"ר ששוהה כעת בחו"ל התנהלה שיחה. מלשכת אדלשטיין הובהר לגואטה כי ניתן להגיש את המכתב גם לסגן יו"ר הכנסת אולם עד כה, גואטה טרם עשה זאת ואף לא קבע מועד להיפגש עימו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
יגאל גואטה
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים