שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מרימה להנחתה: הילרי קלינטון משווה את עצמה לסרסיי לאניסטר

  בספרה החדש הילרי קלינטון מזהה דמיון בינה לבין המלכה האכזרית סרסיי לאניסטר מהסדרה "משחקי הכס", אבל לא כפי שאתם חושבים: "הם צעקו לי 'אשמה! אשמה! אשמה!' כמו אשת הדת שצועקת מאחורי סרסיי 'בושה! בושה! בושה!'"

  בקיאה בעניינים: בספרה החדש של הילרי קלינטון "מה קרה", שנועד להסביר את כישלונה במערכת הבחירות האחרונה, היא משווה את עצמה לאחת הדמויות הכי שנויות במחלוקת בסדרה "משחקי הכס" - סרסיי לאניסטר.

   

   

  באחד הפרקים בספר קלינטון נזכרת בעצרות לקראת הבחירות שבהן תומכי טראמפ קראו לכלוא אותה, לאחר שגילו שהשתמשה בכתובת המייל האישי שלה בזמן שהייתה מזכירת המדינה. "הקהל באסיפות של טראמפ קרא למעצרי יותר פעמים משאני יכולה לספור", היא כותבת. "הם צעקו: 'אשמה!' 'אשמה!' 'אשמה!' כמו אשת הדת שצועקת מאחורי סרסיי 'בושה!' 'בושה!' בזמן שהיא עושה את דרכה אל המבצר האדום".

   

  מה שבטוח הוא ששתיהן בלונדיניות ((מתוך "משחקי הכס", HBO)) ((מתוך
  מה שבטוח הוא ששתיהן בלונדיניות((מתוך "משחקי הכס", HBO))
   

  הסצנה הארוכה והלא פשוטה לצפייה שאליה מתייחסת קלינטון, המוכרת יותר בשם "הליכת הבושה של סרסיי", מלווה את המלכה החוטאת בדרכה ממאסרה בצינוק בחזרה למבצר האדום לאחר שהודתה בחטאיה. ראשה מגולח, היא מופשטת מבגדיה ואז נשלחת להליכה ארוכה, וההמון צועק ומשליך עליה שלל דברים מגעילים כדי להעניש ולבייש אותה.

    

   (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
  (צילום: רויטרס)

  נדמה שטענותיה של קלינטון לגבי ממדי השנאה כלפיה במחנה טראמפ אכן מבוססות, שכן יממה בלבד לאחר צאת יצירתה הספרותית לאור (ביום שלישי האחרון) נאלצה אמזון למחוק 900 תגובות לספר בטענה שכתבו אותן "טרולים". האתר נימק את מחיקת התגובות הנרחבת בכך שאין סיכוי שמי שעומד מאחוריהן אכן קרא את הספר בזמן הקצר שעבר מאז פרסומו. 1,600 תגובות פורסמו ביממה שלאחר יציאת הספר, אך רק 338 מהן נכתבו על ידי גולשים שאכן רכשו את הספר. מרבית התגובות לא התייחסו אל הספר עצמו אלא הפנו חיצי ביקורת צולבים לעבר קלינטון.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים