שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הזוכה הגדולה באמי: "סיפורה של שפחה"
  הסדרה "סיפורה של שפחה" נבחרה לדרמה הטובה ביותר בטקס של האקדמיה האמריקנית לטלוויזיה, והכוכבת שלה אליזבת מוס נבחרה לשחקנית הטובה ביותר בדרמה. בפרס הקומדיה הטובה ביותר זכתה שוב הסדרה "ויפ"

  "סיפורה של שפחה" היא הזוכה הגדולה של טקס האמי ה-69 שנערך לפנות בוקר (ב') בלוס אנג'לס. הסדרה על אישה המאבדת את כל זכויותיה והופכת לשפחה שמטרתה ללדת ילדים, זכתה בפרס הדרמה הטובה ביותר בטקס הפרסים של האקדמיה האמריקנית לטלוויזיה, והכוכבת שלה אליזבת מוס נבחרה לשחקנית הטובה ביותר בדרמה. מוס הנרגשת, שקיבלה בטקס את האמי הראשון בחיייה, התקשתה לדבר והודתה לכל הצוות של הסדרה ובעיקר - לאמה.

   

  הזכייה של "סיפורה של שפחה"

  הזכייה של "סיפורה של שפחה"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מלבד "סיפורה של שפחה", הדרמה של ספקית התוכן הולו שגרפה בטקס את פרסי הבימוי והתסריט וכן פרס שחקנית המשנה, הזוכות הגדולות הנוספות של הערב היו "שקרים קטנים גדולים" של HBO והקומדיה עטורת הפרסים "ויפ" של אותה הרשת וכן תוכנית המערכונים הוותיקה "סאטרדיי נייט לייב". 

   

  "סיפורה של שפחה" גרפה את הפרס הנחשב. יבורך הפרי (באדיבות HOT) (באדיבות HOT)
  "סיפורה של שפחה" גרפה את הפרס הנחשב. יבורך הפרי(באדיבות HOT)

   

  הערב כולו התאפיין בהערות פוליטיות ובגיוון. רבים מהזוכים וממגישי הפרסים היו נשים ושחורים, והנאומים שנשמעו על הבמה הפנו לא אחת ביקורת כלפי הנשיא דונלד טראמפ. לעומת זאת בדיחות על החלפת שמות הזוכים - כפי שקרה שאוסקר - כמעט שלא היו שם.

   

  הטקס החל במונולוג של המנחה סטיבן קולבר, שהגיע לבמה מלווה ברקדניות שהשילו את תלבושות השפחות שלהן בהשראת "סיפורה של שפחה". גם הוא הזכיר את  טראמפ, שהיה מועמד לאמי בעבר על תוכניתו "המתמחה" אך מעולם לא זכה. "חשבתי שאתם אוהבים כוכבים כאלה, כמו וולטר ווייט", הזכיר קולבר את גיבור "שובר שורות" בנאום שכוון לחברי האקדמיה לטלוויזיה והוסיף: "אם טראמפ היה זוכה, הוא לא היה רץ לנשיאות!". האזכור לפוליטיקה לא הסתיים בזאת - מלבד כל השחקנים ואנשי התעשייה הגיע לבמה בתחילת הערב גם דובר הבית הלבן לשעבר שון ספייסר, שהשתתף בפתיח של המנחה.

   

  מוס עם אופרה ווינפרי בטקס (צילום: AFP) (צילום: AFP)
  מוס עם אופרה ווינפרי בטקס(צילום: AFP)

  "סיפורה של שפחה", המבוססת על ספרה של הסופרת מרגרט אטווד (שהגיעה אף היא לבמה לאחר ההכרזה על הזכייה וזכתה לתשואות מהקהל), זכתה כאמור בפרס היוקרתי של הערב, וניצחה בקטגוריית הדרמה את "סמוך על סול", "הכתר", "דברים מוזרים", "החיים עצמם", "ווסטוורלד" ו"בית הקלפים". סטרלינג ק. בראון זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בדרמה על תפקידו כאח המאומץ השחור בסדרה "החיים עצמם". "וולטר ווייט החזיק את הפרס הזה??", אמר השחקן הנרגש על הבמה וגם הודה לעמיתיו: "המשפחה הלבנה הכי טובה שיכולתי לקבל".

   

  לקומדיה הטובה ביותר נבחרה שוב "ויפ" - שצפויה להסתיים אחרי העונה הבאה ולפנות את הבמה לקומדיות אחרות לאחר ששלטה בטקס הפרסים של הטלוויזיה האמריקנית בשנים האחרונות. השנה היא ניצחה את "אטלנטה", "שחור כזה", "משפחה מודרנית", "עמק הסיליקון", Unbreakable Kimmy Schmidt ו-Master of None.

   

  ג'וליה לואי דרייפוס. אמי שישי ברציפות (צילום: AP) (צילום: AP)
  ג'וליה לואי דרייפוס. אמי שישי ברציפות(צילום: AP)
   

   

  הכוכבת של "ויפ" ג'וליה לואי דרייפוס נבחרה כמובן לשחקנית הקומית הטובה ביותר - ושברה שיא של זכיות כשקיבלה אמי שישי ברציפות על התפקיד של הפוליטיקאית סלינה מאיירס.

   

  לשחקן הטוב ביותר בקומדיה נבחר דונלד גלובר, הכוכב והיוצר של "אטלנטה". גלובר גם זכה בפרס הבימוי על הסדרה שלו, שקיבלה השנה ביקורות אוהדות מכל כיוון.

   

  דונלד גלובר בטקס. קיבל אהבה (צילום: AP) (צילום: AP)
  דונלד גלובר בטקס. קיבל אהבה(צילום: AP)

   

  למיני סדרה הטובה ביותר נבחרה "שקרים קטנים גדולים" - שגרפה במהלך הערב פרסים רבים ובהם פרס השחקנית הטובה ביותר לניקול קידמן, שהכריזה על הבמה כי היא חולקת את הפרס עם השותפה שלה לסדרה ריס ווית'רספון. קידמן, שגילמה בסדרה אישה מוכה, דיברה על ההזדמנות שניתנה לה "להאיר אור על התופעה של התעללות במשפחה".

   

  את הפרס למיני סדרה העניקה השחקנית הוותיקה סיסלי טייסון, ששכחה את המילים כשניסתה לדבר על המיני סדרה "שורשים" שבה שיחקה, ושותפתה להגשה אניקה נוני רוז נאלצה ללחוש לה את המילים. "אני כל כך לחוצה, לא יודעת למה", הודתה טייסון הנבוכה. בקטגוריית השחקן הטוב ביותר במיני סדרה זכה ריז אחמד על התפקיד שגילם ב"ליל האירוע".

   

  סיסלי טייסון שוכחת את הנאום

  סיסלי טייסון שוכחת את הנאום

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ניקול קידמן. ותודה לחברה ריס ווית'רספון (צילום: AP) (צילום: AP)
  ניקול קידמן. ותודה לחברה ריס ווית'רספון(צילום: AP)
   

  בקטגוריית שחקן המשנה בדרמה זכה ג'ון לית'גו על תפקידו כווינסטון צ'רצ'יל ב"הכתר", ובקטגוריית שחקנית המשנה בדרמה זכתה אן דאוד על תפקידה כדודה לידיה ב"סיפורה של שפחה".

   

  לשחקן המשנה הטוב ביותר בקומדיה נבחר אלק בולדווין על תפקידו ב"סאטרדיי נייט לייב" - שמיהר להזכיר את האיש שהוא מרבה לגלם, הנשיא טראמפ. "הנה אמי בשבילך", עקץ. בקטגוריית שחקנית המשנה בקומדיה זכתה הקולגה שלו מ"סאטרדיי נייט לייב" קייט מקינון, שבחרה להודות לאישה שהיא מגלמת בתוכנית המערכונים - הילרי קלינטון. בתואר שחקן המשנה הטוב ביותר במיני דרמה זכה אלכסנדר סקארסגארד על תפקידו כבעל אלים ב"שקרים קטנים גדולים", ולשחקנית המשנה הטובה ביותר במיני סדרה נבחרה לורה דרן - שגילמה באותה הסדרה את רנטה קליין.

   

  רשימת הזוכים המלאה

  דרמה: "סיפורה של שפחה"

  קומדיה: "ויפ"

  שחקן בדרמה: סטרלינג ק. בראון

  שחקנית בדרמה: אליזבת מוס, "סיפורה של שפחה"

  שחקן בקומדיה: דונלד גלובר, "אטלנטה"

  שחקנית בקומדיה: ג'וליה לואי דרייפוס, "ויפ"

  מיני סדרה: "שקרים קטנים גדולים"

  סרט טלוויזיה: "מראה שחורה"

  שחקן במיני סדרה: ריז אחמד, "ליל האירוע"

  שחקנית במיני סדרה: ניקול קידמן, "שקרים קטנים גדולים"

  שחקן משנה בדרמה: ג'ון לית'גו, "הכתר"

  שחקנית משנה בדרמה: אן דאוד, "סיפורה של שפחה"

  שחקן משנה בקומדיה: אלק בולדווין, "סאטרדיי נייט לייב"

  שחקנית משנה בקומדיה: קייט מקינון, "סאטרדיי נייט לייב"

  שחקן משנה במיני דרמה: אלכסנדר סקארסגארד, "שקרים קטנים גדולים"

  שחקנית משנה במיני סדרה: לורה דרן, "שקרים גדולים קטנים"

  בימוי בסדרת דרמה: "סיפורה של שפחה"

  בימוי בקומדיה: דונלד גלובר, "אטלנטה"

  תסריט של סדרת דרמה: "סיפורה של שפחה"

  תסריט של קומדיה: Master Of None

  תסריט של מיני סדרה: "מראה שחורה"

  בימוי במיני סדרה: "שקרים קטנים גדולים"

  תוכנית ריאליטי: The Voice

  תוכנית בידור: "סאטרדיי נייט לייב"

  בימוי בתוכנית בידור: "סאטרדיי נייט לייב"

  תוכנית אירוח: ג'ון אוליבר (Last Week Tonight With John Oliver)

  תסריט של תוכנית אירוח: ג'ון אוליבר

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים