שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כמו בסטארט-אפ: קומת היי-טק בבנק הפועלים
  הממונה על חטיבת הטכנולוגיה בבנק: "קומת ההיי-טק מאפשרת יצירת סביבת עבודה המקדמת את התקשורת השוטפת בין האנשים, מעניקה תחושת קהילה ושותפות, מסייעת בהסרת חסמים ומגבירה את המוטיבציה של העובדים"

  עובדים כמו בחברת טכנולגיה: חטיבת הטכנולוגיה של בנק הפועלים השלימה בימי אלה את המעבר לקומת ההיי-טק, המשרתת בעיקר את מערך הערוצים שאמון על פיתוח אפליקציות המובייל, אתר האינטרנט וערוצים נוספים בבנק. הקומה החדשה בבניין בתל-אביב תוכננה ועוצבה בקונספט "open space", הנחשב למתקדם והמקובל ביותר היום בחברות היי-טק מובילות בכל רחבי העולם.

   

  מנכ"ל הבנק אריק פינטו עם אתי בן זאב, משנה למנכ"ל - הממונה על חטיבת הטכנולוגיה והמחשוב (צילום: אביב גוטליב )
  מנכ"ל הבנק אריק פינטו עם אתי בן זאב, משנה למנכ"ל - הממונה על חטיבת הטכנולוגיה והמחשוב(צילום: אביב גוטליב )

   

  הממונה על חטיבת הטכנולוגיה בבנק הפועלים, אתי בן-זאב, אמרה: "קומת ההיי-טק מאפשרת יצירת סביבת עבודה המקדמת את התקשורת השוטפת בין האנשים, מעניקה תחושת קהילה ושותפות, מסייעת בהסרת חסמים בסביבת העבודה ובטשטוש ההיררכיות, ומגבירה את המוטיבציה של העובדים. אלו המטרות שלאורן הוקמה הקומה, והיא מהווה כלי נוסף וחשוב של חטיבת הטכנולוגיה בהובלת הבנק במהפכה הדיגיטלית".

   (צילום: אביב גוטליב )
  (צילום: אביב גוטליב )

   

  כחלק מתהליך יצירת הקומה, הסביבה נראית שונה לחלוטין, והוטמעו בה תהליכי עבודה חדשים אשר מגבירים את הגמישות, המהירות והעבודה המשותפת. בנוסף, אומרים בבנק הפועלים, ישיבה צוותית, שאינה משדרת היררכיה, מובילה לפיתוח פתרונות יצירתיים וחדשניים, לטובת לקוחות הבנק והחטיבות האחרות של הבנק, באיכות ובמהירות שהסביבה העסקית התחרותית דורשת כיום. סביבה זו, המתאימה לתרבות החדשנות והסטארט-אפ, תומכת ומסייעת לעלייה של רעיונות חדשים ומקוריים אשר הבנק יוכל לאמץ ולממש כחלק בלתי-נפרד מהתרבות הארגונית.

   

  לצורך עיצוב ותכנון הקומה החדשה בוצע תהליך ארוך של מיפוי צרכים ומטרות, הבנת צרכי העובדים והארגון ובסוף, חשיבה על אופן בניית הקומה לצורך מימוש כל המרכיבים. במסגרת זו הוצעו, נבדקו ונבחרו רעיונות להפעלות בחלל, המעודדות ויוצרות אינטראקציה אנושית אינטנסיבית ודיאלוג יצירתי בין אנשים. בקומה סיסמאות המבטאות את התפיסות העומדות ביסודה, כגון, "אינטליגנציה פירושה היכולת להסתגל לשינויים", ו-"צריך שני צדדים כדי לבנות גשר".

   

  בבנק הפועלים אמרו עוד כי קומת ההיי-טק החדשה היא אבן דרך נוספת בשלל השינויים אשר עוברת חטיבת הטכנולוגיה כולה בהתאמתה לאתגרים החדשים, לשינויים התכופים ולדרישת הלקוחות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כמו בסטארט-אפ: קומת היי-טק בבנק הפועלים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים