שתף קטע נבחר

בן 17 נהג בלי רישיון במשאית עם מנוף

צעיר מטירה נהג במשאית כבדה עם מנוף למרות שאין לו רישיון נהיגה. הוא אמר לשוטרים שהוציא טופס למבחני תיאוריה והמשאית שייכת לאביו. הצעיר עוכב לחקירה, שוחרר בתנאים והמשאית הושבתה ל-30 ימים

 

המשאית עם המנוף שבה נהג הצעיר (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
המשאית עם המנוף שבה נהג הצעיר(צילום: דוברות המשטרה)
צעיר בן 17 ללא רישיון נהיגה נתפס נוהג על משאית עם מנוף. למשאית הדומה לזו שהתנגשה בגשר בכביש 4 ניתן להוציא רישיון רק מגיל 18.

 

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה שהייתה אתמול (יום ב') באזור העיר טירה במשולש, עצרו השוטרים לבדיקה משאית במשקל 25 טונות. השוטרים הבחינו כי הנהג צעיר לנהוג על כלי הרכב הכבד וביקשו ממנו להציג רישיונות. בבדיקה התברר כי מעולם לא הוציא רישיון נהיגה. 

הצעיר בדרכו לחקירה. אמר שהוא לומד נהיגה (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
הצעיר בדרכו לחקירה. אמר שהוא לומד נהיגה(צילום: דוברות המשטרה)

 (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

הצעיר, תושב טירה, טען כי המשאית שייכת לאביו והוסיף שהוא לומד נהיגה וכבר הוציא טופס למבחן תיאוריה. הנהג עוכב לחקירה ביחידת הבוחנים ובסיומה שוחרר בתנאים, המשאית שבה נהג הושבתה למשך 30 ימים במגרש האחסנה של משטרת ישראל.

 

"משטרת ישראל רואה בחומרה רבה עבירות שנעשות על ידי נהגי כלי רכב כבד, בעיקר עבירות המסכנות חיים ועבירות ביריונות", נמסר מהמשטרה. "אגף התנועה יפעיל את כל המשאבים העומדים לרשותו על מנת למצות את הדין ולהרחיק את עברייני התנועה מהכבישים".

 

עוד נמסר מהמשטרה כי "ידוע שחומרת הפגיעה בזמן תאונה שבה מעורבת משאית עלולה להיות קשה ואף קטלנית. משטרת ישראל רואה כערך עליון את הפעילות מצילת החיים בכבישים. המשטרה תמשיך לבצע בנחישות אכיפה נגד הגורמים לתאונות הדרכים במטרה להרתיע את הנהגים ולצמצם ככל שניתן את מעורבותם של כלי הרכב הכבדים בתאונות הדרכים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות המשטרה
המשאית שבה נהג הצעיר
צילום: דוברות המשטרה
מומלצים