שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שרה קונור חוזרת: לינדה המילטון תשוב לשליחות קטלנית 6
  יוצר סדרת הסרטים ג'יימס קמרון הודיע כי השחקנית הוותיקה שהשתתפה בסרטים הראשון והשני תשוב לסרט השישי לצדו של ארנולד שוורצנגר. "חזרתה הולכת להיות בשורה ענקית", אמר

   

  שובה של שרה קונור. לינדה המילטון ב"שליחות קטלנית"
  שובה של שרה קונור. לינדה המילטון ב"שליחות קטלנית"

   

  לינדה המילטון חוזרת לשחק בסרט החדש של "שליחות קטלנית", יותר מ-25 שנים מאז השתתפה בסדרת הסרטים בדמותה של שרה קונור. המילטון תשוב לתפקידה כקונור בסרט השישי בסדרה לצדו של ארנולד שוורצנגר.

   

  שובה של המילטון הוכרז באירוע פרטי על ידי יוצר סדרת הסרטים, ג'יימס קמרון. "כפי שהיא הייתה משמעותית עבור כוכבי האקשן בזמנו, כך חזרתה הולכת להיות בשורה ענקית", אמר קמרון.

  מקווה להעביר מסר על היעדר דמויות נשיות בסרטי אקשן. ארנולד שוורצנגר ב"שליחות קטלנית 2"
  מקווה להעביר מסר על היעדר דמויות נשיות בסרטי אקשן. ארנולד שוורצנגר ב"שליחות קטלנית 2"

   

  המילטון, שהייתה נשואה לקמרון לתקופה קצרה בשנות ה-90, הופיעה רק בסרט הראשון והשני בסדרה, אם כי היא סיפקה קריינות לסרט הרביעי בסדרה. בזמנו, כשנשאלה מדוע לא המשיכה לשחק בסרטים, השיבה: "שני סרטים זה נראה לי מושלם. הרגשתי סגירת מעגל וזה הספיק לי. תמיד יש כאלה שמנסים להמשיך לחלוב את הפרה".

   

  ואולם, נראה כי עתה המילטון נפתחה מחדש לרעיון של לשוב לשחק בסדרת הסרטים. זאת, על אף שתפקידה בסרט השישי בסדרה לא הולך להיות התפקיד הנשי המרכזי. לדבריו של קמרון, "בסרט החדש יהיו דמויות מהעתיד ומההווה. רוב הדמויות יהיו חדשות, אבל ארנולד ולינדה יהיו העוגן". עוד הוא הוסיף כי הוא מקווה ששובה של קונור לסרט יעביר מסר על היעדר דמויות נשיות בסרטי אקשן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שרה קונור חוזרת: לינדה המילטון תשוב לשליחות קטלנית 6"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים