שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בתוך 10 ימים: 900 דו"חות על נסיעה בנתיב שמאלי
  במשטרת התנועה הגבירו את האכיפה של אי שמירה על נסיעה בנתיב הימני וחילקו מאות דו"חות בשווי 250 שקל ושש נקודות. לצורך השוואה, הממוצע החודשי לפני כן עמד על 300 בחודש

   

  נוסעים על הנתיב השמאלי - לא רק לעקיפה (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
  נוסעים על הנתיב השמאלי - לא רק לעקיפה(צילום: דוברות המשטרה)

  שמאל יקר: בתוך עשרה ימים חילקה משטרת התנועה 900 דו"חות תנועה על נסיעה איטית בנתיב השמאלי. לפני הגברת האכיפה עמד מספר הדו"חות על 300 בממוצע לחודש, ובמשטרה מסבירים כי ימשיכו לפעול נגד נהגים שישתמשו בנתיב לנסיעה, אף שהוא מיועד לעקיפה בלבד.

   

  הדו"חות חולקו בכבישים בין-עירוניים ברחבי הארץ. מי שקיבל דו"ח ישלם קנס של 250 שקל ויירשמו לחובתו שש נקודות. "מחובתו של נהג בכביש לשמור על הנתיב הימני במהלך נסיעתו, הנהיגה בנתיב השמאלי מהווה הפרעה לתנועה ולעיכוב יתר הנהגים הנמצאים בכביש, כאשר הנתיב השמאלי נועד לעקיפה של רכבים בלבד", הסבירו באגף התנועה.

   (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
  (צילום: דוברות המשטרה)
   

   

  "נרדמים" על הנתיב השמאלי

  "נרדמים" על הנתיב השמאלי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מטרת האכיפה היא למנוע עבירות בריונות כביש ועבירות מסכנות חיים, לאפשר זרימה רציפה ומיטבית של התנועה בכבישים ולאפשר לנהגים לבצע עקיפות בבטחה בנתיב השמאלי ובתוך כך למנוע מנהגים לבצע עבירות. "אנחנו קוראים לנהגים לשים לב לשמירה על הימין. בסיום העקיפה בנתיב השמאלי יש לחזור ולשמור על הנתיב הימני בצורה בטוחה וזהירה", אמרו במשטרה.

   

  בסקירה שערך ynet בשנה החולפת לגבי עבירות בכביש עלה כי העבירה הנפוצה ביותר הייתה אי שמירה על נסיעה בנתיב הימני - עבירה שחזרה על עצמה יותר מכל העבירות האחרות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים