שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הוארך מעצר המטופלת מאיכילוב: "ביקשה 'לטפל' במאבטחים, היא יזמה הכול"
  המשטרה טוענת כי מטופלת בת 19 מיפו היא שעומדת מאחורי הכאת המאבטחים הלילה בבית החולים איכילוב. בית המשפט האריך את מעצרה ואת מעצרו של אביה. סנגורם: "אין קשר בין האירועים". כמה שעות לאחר הדיון נעצר גבר בן 30 בחשד למעורבות בתקרית

   

  התקיפה הלילית באיכילוב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בית משפט השלום בתל אביב האריך אחר הצהריים (יום ה') בחמישה ימים את מעצרם של אליה קדוש בת 19 מיפו ואביה אילן בחשד שתקפו מאבטחים והיו מעורבים בתקרית הלילה בבית החולים איכילוב בעיר. בית המשפט המחוזי קיצר את מעצרו של האב ביום. לאחר ההחלטה על הארכת מעצרם צעקה המטופלת לשופטת: "השוטר פיצץ אותי". אביה תקף אף הוא את ההחלטה: "שרמוטות, אנשים חפים מפשע וככה אתם עושים?". 

   

  האלימות הקשה תועדה (מתוך מצלמות אבטחה)
  האלימות הקשה תועדה(מתוך מצלמות אבטחה)

  המשטרה עדיין מחפשת אחרי הגברים שתועדו הלילה תוקפים מאבטחים בבית החולים איכילוב בתל אביב. כמה שעות לאחר הדיון הודיעה המשטרה כי עצרה גבר בן 30 מראשון לציון בחשד שהיה מעורב בתקרית. על פי נציג המשטרה בדיון, המטופלת היא שיזמה את הכאת המאבטחים. "הם טענו שהחשודה קראה להם. אני מייחס לה את כל האירוע הזה, היא יזמה את כל האירוע".

  התקרית האלימה באיכילוב. "הצעירה יזמה את כל האירוע" (מתוך מצלמות אבטחה)
  התקרית האלימה באיכילוב. "הצעירה יזמה את כל האירוע"(מתוך מצלמות אבטחה)

  נציג המשטרה הוסיף כי אחד הגברים שהגיעו לבית החולים אמר למאבטחים כי החשודה ביקשה מהם "לטפל" במאבטחים. הוא הוסיף כי הצעירה תקפה את השוטרות, "ירקה עליהן בפרצוף ותקפה אותן".

   

  לפי המשטרה הצעירה הגיעה לבית החולים כדי לקבל טיפול רפואי והחלה להשתולל בחדר המיון. המאבטחים ביקשו ממנה להירגע, אך היא המשיכה במעשיה וניסתה לחטוף את הטלפון הנייד של רופאה שהייתה במקום. המאבטחים לקחו אותה הצידה להירגע. בעקבות זאת היא החלה לאיים עליהם וזמן קצר אחר כך הגיעו למקום חמישה גברים והכו אותם בצורה קשה מאוד. בה בעת הגיע למקום אביה של המטופלת ואיים על השוטרים. הצעירה תקפה גם את השוטרים שהגיעו לעכב אותה לחקירה.

  עו"ד גונן. "אין קשר בין האירועים" (צילום: דנה קופל)
  עו"ד גונן. "אין קשר בין האירועים"(צילום: דנה קופל)

  סנגורם של השניים, עו"ד אסף גונן, דחה את הטענות לקשר בין המטופלת לתקיפת המאבטחים: "גם אם החשודה התקשרה - וזה לא נכון - למי מחבריה ואמרה לו שהיא לא מקבלת טיפול ואם הוא יכול לעזור לה ומשם התפתחה קטטה, זה בוודאי לא קושר אותה באופן ישיר לתקיפת המאבטחים". הוא הודיע כי בכוונתו לערער לבית המשפט המחוזי על הארכת המעצר.

   

  סנגורם של המטופלת ואביה בבית החולים    (צילום: משי בן עמי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  הוא הוסיף כי לטענת הצעירה היא "פנתה לרופאה ואמרה לה 'אני מבקשת לקבל את הטיפול שלי, אנא תדאגי לי'. לאחר שהרופאה התעלמה ממנה לטענתה, היא אכן ניסתה לקחת את הטלפון המרכזי כדי להתקשר לרופאה שלה. הרופאה קראה למאבטח והוא, לטענתה, התנהג אליה באגרסיביות , דחף אותה ואזק אותה ברגליה ובידיה כאילו היא אחרונת העבריינים. לאחר כשלוש שעות היא התקשרה לאביה, בהסכמת השוטר, הוא הגיע ונאמר לו שהוא עצור".

   

  בהחלטתה כתבה השופטת נעה תבור: "חומר הראיות שהוצג מלמד על קשר בין האירועים, ודוחות הפעולה מצביעים על מסוכנות בעוצמה גבוהה. מכיוון שמדובר בשלב מוקדם של החקירה וחלק מהחשודים לא נעצרו, הרי שקיים חשש מובנה לשיבור הליכי משפט".

  אחד המאבטחים שהוכה בתקרית הלילה (צילום: מוטי קמחי)
  אחד המאבטחים שהוכה בתקרית הלילה(צילום: מוטי קמחי)

  מוקדם יותר היום שחזר נתי, אחד המאבטחים שהוכו, את התקרית: "שמעתי צעקות ורצתי לדלפק המיון הפנימי, שם ראיתי שאישה ובחור לצידה מתנפלים על אחד המאבטחים. משכתי את הגבר הצידה וביקשתי ממנו להירגע ולא להפריע לפעילות הצוות הרפואי. הבחורה החלה לחמם את הגבר שהיה לצידה ואמרה לו שהוא 'קוקסינל שלא מחזיר', והגבר ענה שלא תדאג ושהוא מביא את האנשים שלו".

   

  נתי הוסיף: "הזמנו משטרה ובתוך כחצי שעה נכנסו לחדר המיון חמישה גברים והם החלו לתפוס אותנו המאבטחים ונתנו לנו אגרופים ומכות ממש חזקות. ניסיתי להפריד ולהרגיע, אבל פתאום קיבלתי אגרוף חזק לפנים ונפלתי על הרצפה. פתחו לי את הראש ושברו לי שתי שיניים קדמיות. עד עכשיו אני מטופל בעצמי במיון".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הוארך מעצר המטופלת מאיכילוב: "ביקשה 'לטפל' במאבטחים, היא יזמה הכול""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים