שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש על המדף הפיננסי: מרכז שירות מזומנים

   אפליקציה חדשה בביטוח, מרכז מזומנים, קרן נאמנות גמישה ומחשבון לביטוח משכנתא - חדש על המדף הפיננסי

   אפליקציה בביטוח בזיהוי ביומטרי

   חברת הביטוח מגדל השיקה אפליקציה חדשה המרכזת את כל המידע הביטוחי והפיננסי של הלקוח - בנייד, כאשר הזיהוי מתבצע על ידי טביעת אצבע.

    

   האפליקציה החדשה מאפשרת מגוון פעולות עצמיות, בהן קבלת מידע אישי על התוכניות האישיות במגדל, מעקב אחר סטאטוס בקשות וכן ביצוע מגוון פעולות באופן עצמאי.

    

   מרכז לשירות מזומנים

   בנק הפועלים משיק מרכז לשירותי מזומנים בנתניה. במרכז המזומנים החדש, שנפתח ברחוב שמואל הנציב במרכז העיר, ירוכזו כל השירותים הדרושים ללקוחות המבצעים פעילות מזומנים – תשלומים, הפקדות, העברות, פיקדונות ועוד.

    

   בסניף החדש יעמדו לרשות הלקוחות יועצים דיגיטליים, שיסייעו להם להשתמש בשירותים הדיגיטליים של הבנק ולחסוך זמן יקר. היועצים הדיגיטליים יוכלו אף להזמין כרטיסים בנקאיים ללקוחות שיגיעו למרכז, וכן להנפיק עבורם סיסמאות לשימוש בשירותי הבנק באתר האינטרנט ובאפליקציה. כמו כן, תוצב במרכז החדש עמדת הדרכה דיגיטלית לשירות הלקוחות.

    

   בבנק מציינים כי ברקע צמצום חלק מהסניפים הם מבקשים לתת מענה לאוכלוסיות שנזקקות לשירותים הללו. "היועצים הדיגיטליים במרכז יסייעו ללקוחות שלא נולדו לעידן הטכנולוגיה להשתמש בערוצים הישירים של הבנק, בעוד שהבנקאים יעמדו לשירותם של כל מי שמבצע פעילות מזומנים", אמר רונן שטיין, הממונה על החטיבה הקמעונאית והמשנה למנכ"ל בנק הפועלים.

    

   שעות הפעילות במרכז המזומנים יורחבו לעומת הסניפים הבנקאיים הרגילים, ובמהלך 2018 צפויים להיפתח מרכזים דומים בערים מרכזיות נוספות ברחבי הארץ.

    

    (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
   (צילום: shutterstock)

   קרן נאמנות גמישה

   בית ההשקעות אפסילון משיק את קרן נאמנות חדשה - אפסילון "גמישה". הקרן תאפשר למנהלי ההשקעות תמרון רב בניהול ההשקעות בכל אפיקי ההשקעה כמו מניות, אג"ח ואף אופציות.

    

   לדברי ג'רי קוטישטנו מנכ"ל קרנות הנאמנות אפסילון : "סביבת הריבית הנמוכה יחד עם ביצועים נחותים של מדדי המניות המקומיים ביחס לביצועי מנהלי הקרנות הביאו לאהדה בקרב היועצים והמשקיעים לאפיק הקרנות הגמישות. מבנה הקרן יאפשר לנצל הזדמנויות בשווקים בחו"ל לצד השקעה במניות ואגרות חוב בשוק המקומי".

    

   דמי הניהול בקרן יעמדו על 1.3%, שיעור הנחשב מתחת לממוצע דמי הניהול בקרנות אלו.

    

   מחשבון הצעת ביטוח משכנתא

   חברת הביטוח AIG משיקה מחשבון לביטוח משכנתא. פוליסת ביטוח משכנתא הינה פוליסת חובה הנדרשת על ידי הבנק, ובאה להגן על הבנק מאי יכולת החזר ההלוואה.

    

   כ- 74% ממקבלי המשכנתאות רוכשים את ביטוח המשכנתא באמצעות הבנק, בעיקר מטעמי נוחות או מחוסר מודעות שניתן להפריד בין המשכנתא לביטוח המשכנתא.

    

   AIG תציע ללקוחות לקבל באופן מידי, במהלך ישיבתם בבנק או כאשר הם מנהלים שיחה טלפונית עם חברת הביטוח, הצעה נוספת לביטוח המשכנתא.

    

   לדברי גיל שגיב, סמנכ"ל השיווק והדיגיטל של AIG: "בשנת 2017 הצרכנים הישראלים עושים כמעט הכל אונליין, ולכן אין סיבה שרכישת ביטוח משכנתא תהיה שונה".

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים