שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נסראללה נגד "מצלמות ממולכדות" ישראליות: "לא נשתוק"
  מזכ"ל חיזבאללה נאם במסגרת אירוע ליום העאשוראא' הקדוש לשיעים והאשים את ישראל בהטמנת "מצלמות ממולכדות" בדרום לבנון: "אם היינו מטמינים כזה מטען, העולם היה מגיב והיינו נגררים למלחמה". נסראללה האשים את ישראל גם ב"מזימה" לחלק את עיראק עקב משאל העם בכורדיסטן

   

  נסראללה בנאומו
  נסראללה בנאומו
  מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, מאשים את ישראל בהטמנת "מצלמות ממולכדת" בדרום לבנון ואמר כי מדובר בדבר חמור. בנאום שנשא הערב (שבת) באירוע לציון ערב יום העאשוראא' הקדוש לשיעים הוא איים כי אם ההפרות האלה לא יטופלו במישור המדיני, אז הם יצטרכו לחפש דרכים אחרות כדי לטפל בהן.

   

  "אנחנו לא נשתוק על זה", אמר נסראללה שציין גם את הטמנת מכשירי האזנה בשטח לבנון. הוא תהה מה היה קורה אם חיזבאללה היה מטמין מכשיר כזה בשטח הישראלי והוא היה מתפוצץ: "כל העולם היה מגיב והיינו נגררים למלחמה למרות שזו זכותנו הטבעית".

  צופים רבים בדאחייה בביירות בנאומו של נסראללה מהבונקר
  צופים רבים בדאחייה בביירות בנאומו של נסראללה מהבונקר

  מתקן הריגול הישראלי לכאורה שמצא חיזבאללה
  מתקן הריגול הישראלי לכאורה שמצא חיזבאללה

   

  מתקן הריגול הישראלי לכאורה שאותר באוגוסט

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מוקדם יותר החודש טען ארגון הטרור כי איתר מתקן ריגול ישראלי בדרום לבנון שהוסווה בתוך סלע בכפר שובא בדרום לבנון. בדף ההסברה הצבאי של חיזבאללה נכתב כי המכשיר היה מצויד במצלמה תרמית, שיכולה לצלם הן בשעות היום והן בשעות הלילה.

   

  בחודש שעבר טענו בחיזבאללה כי איתרו מתקן ריגול ישראלי בהר אל-בארוכ מול העיירה צ'עבין ואגם אל-קרעון בבקעת הלבנון. ברשת "אל-מנאר" של הארגון טענו כי ישראל פוצצה מרחוק את המתקן לפני תקופה, וחלקיו התפזרו באזור הר אל-בארוכ. בשנים האחרונות דיווחו לא אחת בחיזבאללה ובצבא לבנון על חשיפת מתקני ריגול ישראליים, בייחוד בדרום לבנון, אך לעיתים גם באזור בקעת הלבנון.

   

  נסראללה גם התייחס למשאל העם בכורדיסטן והאשים גם כאן את ישראל: "בעודנו שמים קץ למזימה של דאעש, שישראל יצרה אותו ושכוחות אזוריים תמכו בו, והנה האזור מתכונן לתוכנית חלוקה חדשה. אחרי הכישלון של תוכנית דאעש חזרו לתוכנית חלוקת האזור וההתחלה היא מחבל כורדיסטן-עיראק".

   

  נסראללה הוסיף כי משאל העם בחבל הכורדי מאיים על כל האזור והיחידה בעולם שתומכת בו היא ישראל. הוא אף השווה בין התמיכה של ישראל בחבל כורדיסטן-עיראק לבין התמיכה שלה המורדים בסוריה. נסראללה פנה לעמי האזור ואמר כי האחריות של כולם לצאת נגד החלוקה כיוון שחלוקת האזור תגיע לכולם. מזכ"ל חיזבאללה הזהיר מכך שהחלוקה תגביר למלחמות פנימיות באזור ש"רק אללה יודע כמה זמן הן יימשכו".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נסראללה נגד "מצלמות ממולכדות" ישראליות: "לא נשתוק""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים