שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דרישות מוגזמות וירידות בטוויטר: צילומי "סקס והעיר הגדולה 3" בוטלו

  רגע לפני תחילת הצילומים בוטלה הפקת "סקס והעיר הגדולה 3", לכאורה בגלל דרישות מוגזמות של השחקנית קים קטרל. הביטול הוביל לגל האשמות בטוויטר, בהן של קטרל, שמכחישה את הטענות ומודה כי הסרט השני בסדרה היה "נורא"

   

  סופה של חברות נפלאה: שבועות ספורים לפני תחילת הצילומים, הסרט השלישי של "סקס והעיר הגדולה" בוטל, לכאורה בגלל דרישות מוגזמות של השחקנית קים קטרל (סמנתה ג'ונס).

   

  שרה ג'סיקה פרקר (קארי בראדשו) הייתה הראשונה לאשר זאת כשאמרה באכזבה בריאיון מצולם ש"שזה נגמר, אנחנו לא עושות את זה". אמש (שבת), העלתה קריסטין דייוויס פוסט באינסטגרם בצירוף תמונה ישנה של שרלוט ובו היא מצטערת על הביטול. "הלוואי והיינו יכולות לעשות את הסרט השלישי שמסכם את הסדרה. זה מאוד מתסכל שלא נוכל לחלוק את הפרק הזה איתכם. נצטרך פשוט להסתפק בזיכרונות".  

   

  I love to look back at the pics from our LONG history of Sex and the City. I am incredibly lucky to have gotten to play Charlotte through all of her ups and downs ( epitomized in one of my favorite episodes here). It is true that we are not going to be able to make a 3rd film. I wish that we could have made the final chapter, on our own terms, to complete the stories of our characters. It is deeply frustrating not to able to share that chapter (beautifully written by MPK) with all of you. So we will just have our memories, but please know that all of the love and support for us through the years is felt by us and we are so grateful for all of you!SATC forever in our hearts ❤️����❤️����❤️����❤️����

  A post shared by iamkristindavis (@iamkristindavis) on

   

  לפי דיווח של אתר ה"דיילי מייל", הסרט בוטל כי קטרל דרשה יותר מדי כסף. קרטל מכחישה זאת ויום לאחר הפרסום צייצה כי "'הדרישה' היחידה שלי הייתה שלא רציתי לעשות את הסרט השלישי... וזה היה בשנת 2016". השחקן ווילי גרסון, שמגלם בסדרה את דמותו של סטנפורד (חברה ההומו של קארי) הגיב בטוויטר כי הדיווח נכון: "לצערי, הסיבות האלה נכונות". את הציוץ הוא מחק במהרה, אך שיתף את הכתבה של ה"דיילי מייל". 

   

  קטרל מכחישה
  קטרל מכחישה

   


  הציוץ שגרסון מחק ()
  הציוץ שגרסון מחק

   

  הסערה לא נגמרה בזה. במהלך הסופש האחרון קטרל שיתפה ציוצים שתמכו בה ואף הסכימה עם גולש שטען שהסרט השני "נורא". בשלב כלשהו סיה נכנסה לתמונה וצייצה: "אוקי האחים וורנר, אולי אני אשחק את סמנתה וכך ניתן לאנשים עוד סקס והעיר? נעמיד פנים שעברתי הרבה ניתוחים פלסטיים!". דיוויס אגב, עשתה לייק לציוץ הזה.  

   

   

   

  קטרל מסכימה שהסרט השני נורא ()
  קטרל מסכימה שהסרט השני נורא

   

   

  סיה מצטרפת לקלחת ()
  סיה מצטרפת לקלחת

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים