שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אחרי יום כיפור: מארק צוקרברג מבקש סליחה
  בפוסט שפרסם עם צאת הצום כתב צוקרברג: "לכל אלו שפגעתי בהם השנה, אבקש את סליחתכם ואנסה להיות טוב יותר"

  אחרי שיצא יום כיפור בחוף המערבי של ארצות הברית פרסם לפנות בוקר (יום א', שעון ישראל) מייסד פייסבוק מארק צוקרברג פוסט, שבו ביקש סליחה מגולשים שפגע בהם.

   

  צוקרברג כתב בפוסט: "הלילה סיכמנו את יום הכיפורים, היום הקדוש ביותר ליהודים, שבו אנחנו מסתכלים אחורה על השנה שחלפה ומבקשים סליחה על כל מה ששגינו. לכל אלו שפגעתי בהם השנה, אבקש את סליחתכם, אנסה להיות טוב יותר. במקומות שבהם העבודה שלי גרמה לפילוג בין אנשים במקום לאחד אותם, אני מתנצל ואני מבטיח לנסות ולשפר להבא. הלוואי וכולנו נהיה טובים יותר בשנה הקרובה ושכולכם תיכתבו בספר החיים".

   

  מארק צוקרברג. מבקש סליחה
  מארק צוקרברג. מבקש סליחה

   

  הפוסט זכה בתוך שעות לעשרות אלפי לייקים וגם לאלפי תגובות. אחת הגולשות כתבה לצוקרברג: "אם כולנו נבקש מחילה, העולם יהיה טוב יותר. תודה שאתה משמש דמות להערצה לכולנו". גולשת נוספת ניצלה את ההזדמנות לבקש בקשה ממייסד פייסבוק: "בבקשה תעשה שיהיה יותר קל לדווח על פייק ניוז, כשסיפור מתברר כלא נכון יש להוריד אותו מכל מקום בפייסבוק, מכל חשבון ששיתף אותו".

   

  זו הפעם השנייה בשבועות האחרונים שבה צוקרברג מתייחס ליהדותו בפוסט שהוא מפרסם. לפני כשבועיים פרסם מייסד פייסבוק תמונה של כוס קידוש, נרות שבת, מגן דוד וגם חלות. צוקרברג כתב אז: "שבת הערב, נתנו למקס כוס קידוש שעוברת במשפחה שלנו קרוב ל-100 שנים. סבא רבא של מקס קיבל את כוס הקידוש לאחר שהמשפחה שלנו היגרה לכאן, והיא עוברת במשפחה שלנו מאז".

   

  עבור מי שסבור שצוקרברג עומד לחזור בתשובה - הוא פרסם לפני כשבוע פוסט שבו תועד קונה בשר עם גבינה בפילדלפיה.

   

  על כשרות הוא לא שומר (צילום: מתוך פייסבוק)
  על כשרות הוא לא שומר(צילום: מתוך פייסבוק)

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אחרי יום כיפור: מארק צוקרברג מבקש סליחה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מתוך פייסבוק
  צם? צוקרברג ובתו מקס בפוסט קודם
  צילום: מתוך פייסבוק
  מומלצים