שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הנה זה מתחיל: תקלה באייפון 8 פלוס
  נדמה כאילו זה חלק בלתי נפרד מהשקה של כל מכשיר חדש לאחרונה. שני דיווחים ברשת על מקרים בהם הסוללה של האייפון 8 פלוס התנפחה וגרמה למכשיר להיפתח בתפר שבין הגב למסך

  קצת יותר משבוע לאחר השקתם של צמד מכשירי האייפון החדשים, האייפון 8 והאייפון 8 פלוס וכבר צצו ברשת שני מקרים בהם רוכשים התלוננו על פתיחה של המכשיר בזמן טעינה. רק כדי להסביר מה הכוונה בפתיחה של המכשיר, הסוללה ככל הנראה התנפחה וגרמה למכשיר להיפתח בתפר שבין הגב לבין המסך.

   

  אייפון 8 פלוס שבור (צילום מסך)
  אייפון 8 פלוס שבור(צילום מסך)

   

  המקרה הראשון דווח בטייוואן על ידי אישה שטענה שהאייפון 8 פלוס בצבע הזהב שרכשה חמישה ימים קודם לכן, פשוט נפתח לרווחה בזמן שהוא היה בטעינת לילה ליד המיטה. הלקוחה טוענת שהיא השתמשה במטען ובכבל הטעינה המקוריים שהגיעו עם האייפון ולא במוצרים חלופיים. לטענתה האירוע לא היה מלווה בהתפוצצות או התלקחות כלשהי.

   

  המכשיר היפני, שבור ישר מהאריזה (צילום מסך)
  המכשיר היפני, שבור ישר מהאריזה(צילום מסך)

   

  מקרה נוסף אירוע ביפן, אבל המקרה הזה היה שונה בתכלית כאשר הלקוח דיווח שכאשר פתח את הקופסא של האייפון 8 פלוס החדש, גילה את המכשיר במצב שהוא כבר פתוח לרווחה מבלי שהוא בכלל התחיל להשתמש בו. המקרה הזה בעייתי יותר מכיוון שהמכשיר לא נטען עד לרגע בו הוא הגיע ללקוח, מה שעלול להעיד על כשל תכנוני, דבר שיכול לסבך מעט את חברת אפל. אלו שני המקרים היחידים שדווחו כרגע ובחברת אפל אישרו כי קיבלו את התלונות, אבל לא הגיבו עדיין מעבר לכך.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הנה זה מתחיל: תקלה באייפון 8 פלוס"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים