שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ויגדורצ'יק שלחה מכתב לפני תביעה לחברי הנהלת איגוד ההתעמלות
  פרסום ראשון. מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית טוענת לפגיעה אישית בה ובשמה הטוב ואיימה בתביעה נגד ועדת הנבחרות שהצביעה בעד הדחתה: "מרשתנו נתונה להתנכלות תעסוקתית, מכוונת ושיטתית"

   

  צפו בוויגדורצ'יק מאמנת את הנבחרת    (צילום: אורן אהרוני)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  המאבק בין מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, אירה ויגדורצ'יק, לאיגוד ההתעמלות מסרב להסתיים ואף העלה הילוך לאחר שאתמול (ראשון) הגישה המאמנת מכתב לפני תביעה נגד חברי הנהלת האיגוד.

   

  המכתב, אותו הוציאו עורכי הדין אמיר רוזנברג, אורית זילוני-קליינמן ושרון לולצ'י, מופנה נגד ישיבת ועדת הנבחרות שהתכנסה ב-18.9 והמלצתה בעניין בחירת צוות אימון חדש לנבחרת ההתעמלות האמנותית הקבוצתית.

   

  "נתונה להתנכלות מכוונת ושיטתית". ויגדורצ'יק (צילום: אורן אהרוני)
  "נתונה להתנכלות מכוונת ושיטתית". ויגדורצ'יק(צילום: אורן אהרוני)

   

  "זה מספר חודשים שמרשתנו נתונה להתנכלות תעסוקתית, התעמרות מכוונת ושיטתית שנועדה להתיש את כוחה ולהביא לסילוקה מתפקידה כמאמנת הנבחרת הלאומית של ישראל והכל משיקולים פוליטים", נפתח המכתב.

   

  "כך, פעם אחר פעם, נאלצת מרשתנו להתמודד מול האשמות שווא, הפצת שמועות זדוניות ומזיקות ופגיעה בדימויה בפרסומים בתקשורת הארצית המכוונים על ידי גורמים בהנהלת האיגוד ושולחיהם, לצד פעולות שנועדו לפגוע ביכולת לבצע את תפקידה ולהצליח בו, למרות שאין ולא יכולה להיות מחלוקת בדבר מקצועיותה, ניסיונה ומסירותה של מרשתנו, שהובילו את הענף לרמה ולהישגים שלא נראו קודם".

   

  במכתב קיימת ביקורת על כך שעלו פרסומים, שקריים לדברי פרקליטיה של ויגדורצ'יק, ש"הורי המתעמלות מפחדים לשלוח את בנותיהם  להתאמן אצל אירה מאחר שהיא מעליבה או מכאיבה, תוך ניצול של חולשות הדימוי הציבורי והטענות שהועלו כלפיה בעבר וזאת למרות שגם בעבר לא היו דברים בגו".

   

  "נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו". ויגדורצ'יק תתבע? (צילום: אורן אהרוני)
  "נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו". ויגדורצ'יק תתבע?(צילום: אורן אהרוני)

   

  סעיף 11 במכתב הארוך מדבר על שינוי המבנה הארגוני ב-27.2, מה שגרם לשינוי גם בוועדות המשנה באיגוד ופירוק הוועדות המקצועיות, שהוחלפו על ידי ועדת הנבחרות, שאינה עונה להגדרה של ועדה מקצועית.

   

  עוד מצוין כי כל שינוי בתפקידה הוא הפרת הסכם העסקתה. "מרשתנו היא הסמכות המקצועית הבכירה ואחראית לפעילות המקצועית של הנבחרת, מתעמלות הנבחרות והצוות המקצועי, וממילא הסכם העסקתה מקנה לה שיקול דעת וחופש פעולה מקצועי מלא".

   

  בהקשר לאליפות העולם האחרונה באיטליה, אליה בסופו של דבר לא יצאה

  הנבחרת, נכתב: "ועדת הנבחרות החליטה שהנבחרת תצא ותייצג את ישראל באליפות העולם בפזארו, החלטה שלא ברור כיצד התקבלה ללא שמיעת מרשתנו ובהיעדר כל ידיעה מקצועית לגבי סגל הנבחרת ומסוגלותן של המתעמלות".

   

  "מרשתנו היא שדרשה להופיע בפני הוועדה ולאחר שנתנה סקירה מפורטת בקשר לסגל, הדגישה והבהירה שהנבחרת לא תוכל להשתתף באליפות העולם וכי היא עצמה לא תתן יד לצעד שיהיה בו אך לחבל בבניית הנבחרת".

   

  "לאור כל האמור, להמלצת ועדת הנבחרות אין כל תוקף ומעמד, ואם הנהלת האיגוד תבחר להיבנות מ'המלצה' זו על מנת להכשיר ניסיון הדחה נוסף של מרשתנו, בכוונתה לפעול בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה, לרבות הגשת תביעות אישיות על נזקים שכבר נגרמו לה, הוצאת לשון הרע ופגיעה בשמה הטוב, תוך שחברי הנהלת האיגוד יידרשו לתת דין וחשבון ביחס לשיקולים שהנחו אותם ושהביאו לשינוי החלטתם וביחס ללחצים הפוליטיים שהופעלו בקשר להצבעתם".

   

  תגובת איגוד ההתעמלות תובא לכשתתקבל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ויגדורצ'יק שלחה מכתב לפני תביעה לחברי הנהלת איגוד ההתעמלות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים