שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  ח"כ שמולי: לבדוק את תקופת הצינון של אורי יוגב
  ח"כ איציק שמולי מבקש מנציבות שירות המדינה ומהיועץ המשפטי לממשלה לבדוק את תקינות מעברו לסקטור הפרטי של ראש רשות החברות, אורי יוגב, על רקע פרסומים כי בכוונתו להקים משרד לייעוץ עסקי

  ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) פנה היום (ב') למ"מ נציב שירות המדינה אהוד פראוור, וליועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט, בבקשה לבדוק כי כללי המנהל התקין חלים על מעברו של ראש רשות החברות אורי יוגב לסקטור הפרטי.

   

  במכתבו כותב שמולי, כי בעקבות פרסומים בתקשורת לפיהם יוגב יקים משרד לייעוץ עסקי מיד בתום סיום תפקידו כרגולטור, הוא מבקש לבדוק את תחולתה של תקופת צינון, אורכה והמגבלות החלות במסגרתה.

   

  במכתבו כותב שמולי: "מיותר להכביר מילים על התפקיד הבכיר אותו מילא מר יוגב ועל הסמכויות האדירות שהיו נתונות בידו במסגרת אחריותו על החברות הממשלתיות בישראל. מעברו המהיר בין לילה מתפקיד הרגולטור האחראי על כלל החברות הממשלתיות בישראל לבעל משרד לייעוץ עסקי נראה על פניו תמוה".

   

  שמולי הוסיף: "מחובתנו לוודא כי מעברים אלה, בין המגזר הציבורי לפרטי, יעשו תמיד באופן שלא יפגע באמון הציבור בשירות הציבורי. לפיכך אבקש לדעת האם על מר יוגב חלה תקופת צינון כפי שחלה על בעלי תפקידים בכירים אחרים בשירות המדינה דוגמת החשבת הכללית לשעבר באוצר גברת מיכל עבאדי או ראש אגף התקציבים מר אמיר לוי". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ח"כ שמולי: לבדוק את תקופת הצינון של אורי יוגב"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: קובי גדעון, לע"מ
  אורי יוגב
  צילום: קובי גדעון, לע"מ
  צילום: אלי סגל
  איציק שמולי
  צילום: אלי סגל
  מומלצים