שתף קטע נבחר

נפטרה חיילת שהתמוטטה בכלא 4 בשבוע שעבר

מצה"ל נמסר כי חיילת שאיבדה בשבוע שעבר את הכרתה באופן פתאומי בעת שהייתה כלואה בכלא הצבאי מתה הלילה בבית החולים. החיילת נפטרה לאחר כמה ימים שהייתה מאושפזת במצב אנוש

חיילת צה"ל (19) שהייתה כלואה בכלא 4 והתמוטטה בשבוע שעבר ואיבדה את הכרתה באופן פתאומי מתה הלילה (בין שני לשלישי) בבית החולים בילינסון. מדובר צה"ל נמסר כי החיילת פונתה לבית החולים במצב אנוש. נסיבות המקרה נבדקות. הלווייתה תיערך אחר הצהריים בבית העלמין הצבאי בעיר מגוריה נתניה.

 

ב-18 בספטמבר נעצרה החיילת במסגרת חקירת מצ"ח שנערכה בעניינה, ומעצרה הוארך על ידי בית הדין הצבאי לצורכי חקירה. שישה ימים לאחר מכן היא התמוטטה בתחומי הכלא ופונתה לטיפול רפואי בבית החולים אסף הרופא, ולאחר מכן הועברה לבילינסון.

 

למחרת נפתחה חקירה של היחידה לחקירות פנים בצה"ל לבירור נסיבות המקרה, ועל פי צה"ל חקירה זאת עודנה מתנהלת. "מטעמי צנעת הפרט ועל מנת לאפשר לחקירה להתנהל כסדרה, לא נוכל למסור פרטים נוספים בעניין", נמסר.

 

המנוחה הייתה ספורטאית מצטיינת וקופצת במוט. בהודעה שפרסם איגוד האתלטיקה נכתב כי "השתתפה בתחרויות שונות במגוון מקצועות (כיאה לאתלטים בגיל הזה). אהבתה הגדולה באתלטיקה הייתה קפיצה במוט, ואת שיאה האישי - 2.70 מ' שמדרג אותה במקום ה 29-28 בטבלת כל הזמנים - היא קבעה במסגרת תחרות ליגת הקדטים בשנת 2015".

 

מאסף הרופא נמסר: "החיילת שנפטרה בבית החולים בילינסון הגיעה אלינו לאחר מאמצי החייאה ממושכים שהחלו בצבא והמשיכו על ידי מד"א. צוות הרופאים באסף הרופא הצליחו במעט לייצב את מצבה, אך היא נותרה במצב אנוש. משהתקבלה החלטה על טיפול באקמו היא הועברה להמשך טיפול בבילינסון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי, "ידיעות אחרונות"
כלא 4
צילום: עמית שאבי, "ידיעות אחרונות"
מומלצים