שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אינדונזיה: פיתון באורך 7 מטר תקף אדם, הובס - ונאכל
  מאבטח שפטרל במטע דקלים באי סומטרה הותקף על ידי הנחש האדיר - באורך בלתי נתפש של 7.8 מטרים - אך ניצל בעזרת אנשים שהיו באזור. הנחש נהרג והוצג בעיירה, ולאחר מכן בושל ונאכל על ידי התושבים. כך הוא נראה

  הנחש הענק - באורך 7.8 מטרים (צילום: AFP, BATANG GANSAL POLICE)
  הנחש הענק - באורך 7.8 מטרים(צילום: AFP, BATANG GANSAL POLICE)

  פיתון ענק תקף גבר באינדונזיה וכמעט כרת את זרועו, אך אז נחלצו לעזרתו של האיש תושבי הכפר שלו שהצילו אותו מאימת הנחש העצום, הרגו את הפיתון – ואז אכלו אותו, כך מסר אתמול (ד') מפקד המשטרה באזור.

   

  המאבטח רוברט נבאבן, 37, נתקל בזוחל האימתני בזמן שפטרל במטע דקלים במחוז בטאנג גנסאל שבאי סומטרה ביום שבת האחרון. "הפיתון היה באורך 7.8 מטרים, ענק ברמה שקשה להאמין", אמר מפקד המשטרה לסוכנות הידיעות הצרפתית.

   

  הוא הוסיף כי נבאבן, שחובב בשר נחשים, ניסה לתפוס את הפיתון ולדחוף אותו לשק גדול. אך הפיתון נאבק בחוזקה וכמעט ניתק את זרועו השמאלית מגופו. נבאבן הובהל לבית חולים בעיירה שכנה לקבלת טיפול.

   

  מפקד המשטרה הוסיף כי הנחש הובס בעזרתם של מאבטח נוסף וכמה תושבים מקומיים, וכך הצילו את חייו של נבאבן. לאחר מכן מקומיים רעבים הרגו את הפיתון והציגו לראווה את גופתו בעיירה לפני שחתכו אותו, בישלו ואכלו.

   

  נחשי פיתון, שרק באופן נדיר ביותר מגיעים לאורך של יותר משישה מטרים, נפוצים באינדונזיה ובפיליפינים. במרס האחרון נמצאה גופתו של חקלאי בן 25 מאינדונזיה בתוך בטנו של פיתון. הנחש ככל הנראה הרג ובלע את האדם בזמן שזה קצר יבולים באי המזרחי סולאווסי.


  פורסם לראשונה 04/10/2017 23:27

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אינדונזיה: פיתון באורך 7 מטר תקף אדם, הובס - ונאכל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: AFP, BATANG GANSAL POLICE
  הפיתון שהוצג בעיירה לפני שנאכל
  צילום: AFP, BATANG GANSAL POLICE
  מומלצים