שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בהלת "הליצנים המפחידים": שישה נערים עוכבו לחקירה
  נער בן 15 נתפס בצפון ירושלים עם מסכה וגרזן מפלסטיק. בדרום העיר עוכב נער עם סכין, שלדבריו נועדה כדי להתגונן מה"ליצנים". שני נערים נתפסו בשרון ושניים נוספים בצפת ובנצרת עילית. המשטרה: "מדובר בהתנהגות חסרת אחריות"

   

  מסכה וגרזן מפלסטיק שנתפסו אצל נער בירושלים (צילום: דוברות המשטרה)
  מסכה וגרזן מפלסטיק שנתפסו אצל נער בירושלים(צילום: דוברות המשטרה)
  תופעת ה"ליצנים המפחידים" מתרחבת: משטרת ירושלים עיכבה הלילה לחקירה שני נערים שברשותם נמצאו מסכות, סכין וגרזן מפלסטיק. באחת הערים באזור השרון עוכבו לחקירה שני נערים נוספים שהחזיקו כלי תקיפה. בנצרת עילית ובצפת נעצרו שני נערים עם מסכה, אלה ואקדחי פלסטיק. 

   

  בצפון ירושלים נתפס נער בן 15 עם מסכה לראשו ובידו אחז 'גרזן' מפלסטיק. הוריו זומנו לתחנת המשטרה. בדרום העיר עוכב קטין בן 16 ובחיפוש שביצעו השוטרים אותרה על גופו סכין. הנער טען בפני השוטרים כי הסכין מיועדת להתגונן מפני 'ליצנים'. הוא עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, לשם זומנו הוריו.

   

  "ליצן" בפארק ברמלה, השבוע

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מסכה ואקדח צעצוע שנתפסו אצל נער בנצרת עילית (צילום: דוברות המשטרה)
  מסכה ואקדח צעצוע שנתפסו אצל נער בנצרת עילית(צילום: דוברות המשטרה)

  כלי תקיפה שנתפסו אצל נערים באזור השרון (צילום: דוברות המשטרה)
  כלי תקיפה שנתפסו אצל נערים באזור השרון(צילום: דוברות המשטרה)

  שמו של הנער פורסם באינסטגרם (צילום: דוברות המשטרה)
  שמו של הנער פורסם באינסטגרם(צילום: דוברות המשטרה)

  הלילה התקבל במשטרת ישראל דיווח על שני קטינים בני 14 ו-15 בעיר במרכז השרון שעל פי החשד היו ברשותם כלי תקיפה.

   

  מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה כי אחד הקטינים תוייג ברשימת "קורבנות של היום" בקבוצת 'ליצנים' באינסטגרם, ומאחר שחשש לצאת מפתח ביתו לבדו, הצטיידו הוא וחברו בכלי תקיפה. הקטינים עוכבו לתחנה. המשטרה פונה להורים לגלות מעורבות, לבדוק את הטלפון הסלולרי של ילדיהם ובמידת הצורך להסירם מקבוצות אלו באינסטגרם. בצפת עוכב נער כבן 17 שהחזיק באלה ואקדחי פלסטיק. הוא טען בחקירתו כי הוא מחפש אחר הליצנים.

   

  אתמול בלילה סמוך לשעה 22:00  הבחינו שוטרים ופקחים של עיריית נצרת עילית בקבוצת נערים ליד הקאנטרי בעיר. אחד הנערים (14) הסתתר בין השיחים ובבדיקה שנערכה בתיקו אותרו מסכה ואקדח פלסטיק. הקטין עוכב לתחנת המשטרה והוריו זומנו למקום. בתום חקירתו באזהרה שוחרר הנער למעצר בית של חמישה ימים.

   

  "פעילות משטרת ישראל בנושא התופעה הפלילית והפסולה בה נערים מסתובבים ברחובות כשעל פניהם מסכות ליצן, זורעים פחד בקרב הציבור וגורמים לשיבוש חיי השגרה של התושבים, נמשכת כל העת", נמסר מהמשטרה. "המשטרה שבה ומדגישה בפני בני הנוער והצעירים שלא לקחת חלק במעשים המנוגדים לחוק, שכן משטרת ישראל מבצעת בנושא אכיפה נחושה. כמו כן המשטרה קוראת לציבור שלא לקחת את החוק לידיים ולא לפגוע בבני הנוער. המשטרה תמשיך לפעול ולא תאפשר פגיעה בציבור, הפחדתו ושיבוש שגרת חייו. מדובר בהתנהגות חסרת אחריות של בני נוער שמטופלת על ידי המשטרה ויש בה משום הפרת שלום הציבור ושגרת החיים".

   

  אתמול בלילה המשטרה עיכבה לחקירה נער בן 13 ברמת השרון שעטה מסכת ליצן ואחז באלת בייסבול. נערים נוספים שהיו איתו ועטו גם הם מסכות ליצן הצליחו לברוח.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "בהלת "הליצנים המפחידים": שישה נערים עוכבו לחקירה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות המשטרה
  מסכה וגרזן שנמצאו אצל נער בירושלים
  צילום: דוברות המשטרה
  מוצר השנה
  מומלצים