שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אלמונים ריססו צלב קרס על כלב במושב בשרון
  משפחת קסלר ממושב כפר ויתקין נדהמה לגלות כי טים, הכלב המשפחתי שב הביתה מטיול ועל ראשו רוסס צלב קרס. בני המשפחה הגישו תלונה במשטרה. "המעשה שנעשה מחריד, מעצבן ומקומם", אומר אב המשפחה, עמרי קסלר. הצלב הוסר מפרוותו של טים לאחר ניקוי יסודי

  משפחת קסלר המתגוררת במושב כפר ויתקין בשרון מגדלת בשנים האחרונות את טים, כלב מעורב, שנוהג לצאת עם משפחתו לטיולים במושב. "הכלב היה משוחרר בלילה ובבוקר כשאשתי ראתה אותו, היא הופתעה לגלות שמישהו צייר על ראשו בצבע שחור צלב קרס", מספר עמרי קסלר, אב המשפחה. "זה מחריד לראות צלב קרס בארץ ישראל. מחריד שמישהו תפס את הכלב וצייר עליו צלב קרס זו התעללות". 

   

   (צילום: עמרי קסלר)
  (צילום: עמרי קסלר)

   

  לדברי עמרי, בני המשפחה התלוננו בפני השוטר הקהילתי על מעשה ההתעללות. לבני המשפחה לא ידוע באם מדובר במעשה של אדם בודד או קבוצת אנשים שלכדה את הכלב וריססה בזדון את הצלב על ראשו ומבקשים מהציבור לפנות אליהם גם באופן אנונימי, במידה וידועה להם זהות המתעללים.

   

  "פרסמנו את האירוע גם בפייסבוק וגם באתר הקהילתי במושב על מנת לכך תהודה ושכל אחד יעשה חשבון נפש ויבדוק אם המעשה יצא ממנו. אם הייתי יודע מי עשה את זה, הייתי לוקח אותו ליום שלם לסיור ביד ושם שיבין את המשמעות של המעשה".

   

  טים לא נפגע כתוצאה מצלב הקרס שרוסס על ראשו, אך על מנת להסיר את הצלב נאלצו בעליו לשטוף את ראשו מספר פעמים עם שמפו.  "המעשה שנעשה מחריד, מעצבן ומקומם." מסכם עמרי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אלמונים ריססו צלב קרס על כלב במושב בשרון"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים