שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  בין ליקוי לנסיגה: מה צפוי לנו בשנת תשע"ח
  שנה חדשה מתחילה ואיתה גם מחזוריות כוכבים חדשה המביאה עמה נסיגות, ליקויים והשפעות על חיינו. כיצד תיראה השנה שלנו, לאיזה תאריכים כדאי לשים לב והאם השנה נבין כיצד להשתמש בידע שלנו כדי לשנות את מה שאנחנו רוצים? האסטרולוגית שלי רום מפרטת

  במקום הזה בו אנו חיים, יש חוקים, הגלגל הוא עגול ובראשית חיינו אנחנו כמו נופלים לתוך מאורתו של הארנב ומתעוררים ב'ארץ הפלאות'. קשה לנו להיות מודעים שהחלק האנושי מופעל מאחורי הקלעים ויש טכנולוגיה חכמה של הנשמה.

   

  ככל שנוקף הזמן, אנחנו לא צריכים סיפורים ומעשיות כדי להתחבר להבנות גבוהות, יש לנו את כל הידע, אנחנו רק צריכים להיות מספיק אותנטיים ולהיפתח לידע השלם של הנשמה.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  שנת תשע"ח (5778) היא שנה עברית אשר החלה ביום א' בתשרי, אור ל-21 בספטמבר 2017, ותסתיים ביום כ"ט באלול, 9 בספטמבר 2018.

   

  ראש השנה חל ביום השוויון הסתווי (ה-21 לספטמבר - עת כניסת השמש למזל מאזניים), ואנו פותחים את השנה העברית במזל מאזניים הנחשב למזל המסמל זוגיות ומערכות יחסים ולא בזמן הטלה, שנחגג בפסח ומסמל את ה'אני'.

   

  על פי האסטרולוגיה מזל טלה פותח את הגלגל ויש לכך היגיון שלם, אך במקום הזה בו אנו חיים, כדי להצליח במשחק השלם, אנחנו צריכים להיות מיומנים ביצירת קשרים ושיתוף פעולה כדי להניע את גלגלי העולם.

   

  בכך נפתחת שנה ומחזוריות כוכבים חדשה, כל מחזור של כוכב הוא כמו שעון ביולוגי שמיקומו בשמים הוא בעל השפעה על החלק האנושי.

   

  החיים על פני כדור הארץ מושפעים מכוח המשיכה של הכוכבים, הם נתונים לשינויים המחזוריים של תנועת השמש, הירח והכוכבים וחוקי הטבע והיקום מתבטאים בהשפעתם על גוף האדם. מחזורי הכוכבים יוצרים את מעגל ארבע העונות, את המחזור החודשי של האישה, את היממה המורכבת מ-24 שעות, את היום והלילה וכמובן את החגים.

  השנה מדינת ישראל, שנולדה במזל שור, חוגגת את יום העצמאות התשע"ח - 70 שנות עצמאות.

   

  אז מה צפוי לנו? סקירת הכוכבים והמעברים לשנה זו -

   

  ראש דרקון באריה ממאי 2017 ועד נובמבר 2018 – (כשנה וחצי)

  יש לנו הזדמנות להציג את יצירת חיינו (אריה) מול העולם כולו (דלי), השאלה היא מה ה'ערך' שלנו כלפי האנושות כולה? בשנת הדרקון הנוכחית חשוב מאוד לשמור על ה'אגו' ולא לשכוח את המטרה הכוללת.

  ראש הדרקון מורכב, למעשה, מראש וזנב דרקון שהן נקודות אסטרונומיות, מדובר בנקודות היפותטיות המציינות את נקודת החיתוך בין מסלול הירח לבין מסלול השמש, כפי שזה נראה מכדור הארץ.

   

  ראש דרקון הוא כמו נקודת המצפן הצפונית, נקודת המיקוד האנרגטי, ויש לו השפעה חשובה על מהלך חיינו. הזהות הפנימית שלנו נבנית על ידי ציר התפתחות הנשמה. הציר של ראש וזנב הדרקון ושל הירח מהווה את עמוד השדרה של המפה והוא מוביל אותנו בדרכנו ואפילו בחשיבתנו.

   (צלום: shutterstock) (צלום: shutterstock)
  (צלום: shutterstock)
   

  בזמן הליקויים, ציר הדרקונים מודגש בשמים ומכוון אותנו לכיוון ההתפתחות. בתקופה זו אנו צריכים להתיישר למגמה הכוללת.

   

  השנה, הליקויים לא ייראו בשמי ישראל, רק ליקוי לבנה אחד שיקבל משמעות גדולה ב-27 ביולי 2018. ליקוי זה עם צמידות למרס. הליקוי יראה בכל אירופה, בחלקים מאסיה ואפריקה.

   

  בזמן הליקוי שלושה כוכבים נמצאים בנסיגה:

  1. מרס בנסיגה בדלי החל מ-26.6.2018 ועד ל-27.8.2018 (האש תדליק אותנו וחשוב לנהל את האש בדרך נכונה ולא מתוך אימפולסיביות).
  2. מרקורי בנסיגה באריה בנסיגה בין 26.7.2018 ועד ל-19.8.2018 (התקשורת מחברת שיח של עוצמה ויכולת ביטוי).
  3. שבתאי בנסיגה בגדי החל מ-7.4.2017 ועד ל-25.8.2017 (המסגרת והחוקים חשובים, אחרת הקרמה תפעל ותיישר אותנו).

   

  מזלות שאינם אוהבים לחפור ולהעמיק יכולים להיות מטולטלים, ואלו שאוהבים לחפור, יחפרו עמוק יותר כדי להבין את המשמעות הגדולה של מי אני, כולל שחרור הדפוסים העיקשים. אבל בסופו של דבר השפעת יופיטר בעקרב יכולה להביא להישגים יוצאי דופן על ידי סבלנות ומאמץ.

   

  נסיגה שנתית של הכוכב: החל מ-9.3.2018 עד ל-10.7.2018 תהיה תקופה בה הזרקור הוא רב עוצמה ואין דרך להתחמק מהשפעתו של הכוכב.

   

  אורונוס במעבר לשור – (7 שנים) יוני 2018 ועד יולי 2025

  אוראנוס הוא פלנטה טרנס פרסונאלית, כלומר הוא מביא חוויות שלוקחת אותנו מעבר לפרסונה שלנו ומעבר לאגו הפרטי שלנו. לכן, ברמה אישית, אוראנוס מוביל אותנו למפגש עם האני הגבוה, עם עולמה של הנשמה.

   

  אוראנוס אף יוצר שינויים בתודעה הקולקטיבית - הקולקטיב מורכב מסוגים שונים של קבוצות אנושיות וכיוון שהתפתחות האינדיבידואל החלה באזור הטלה, המדבר על חוויה אישית שעובדת על הרבדים של הפרסונה, היא תמשיך לטריטוריית השור שיחפש את המקום שלנו והערך שלנו בתוך השלם הגדול.

   

  אוראנוס במזל טלה עד ליוני 2018 ייצג את החיבור ל'אני' לעצמאות, לגלובליות ולקדמה והטכנולוגיות המואצת שבה אנו חיים. במעברו של אורנוס לשור, נמזג את ההתפתחות ב'אדמה' ז"א שההאצה תאט את עצמה לטובת אלו האטיים יותר וכך גם תיתן דגש על חזרה לחיבור לגוף הפיזי. על כן חלק מהשינוי האוראני יחבר אותנו לחקלאות מסורתית, לבניית בית מחומרים ממוחזרים, להקפדה על הגוף הפיזי. הדור הישן של האנשים יהפכו להיות זקני השבט ויחזרו להשפיע.

   

  אורנוס נמצא בנסיגה, החל מ-3.8.2017 ועד ל-2.1.2018 - זהו חריש אחרון כלפי החיבור ל'אני', יהיו כאן פרידות למען למידת עצמאות.

   (צילם: shutterstock) (צילם: shutterstock)
  (צילם: shutterstock)
   

  שבתאי במעבר לגדי – (כ-3 שנים) 20 בדצמבר 2017 ועד דצמבר 2020

  שבתאי מסמל את קורות החיים בציר הזמן שאנו חיים ואת התבנית שלתוכה אנו נולדים: בית, משפחה, חברה, כלכלה וכו'. שבתאי נחשב גם ללורד אוף דה קארמה. אדם שנולד בתרבות מסוימת, לתנאי עוני או עושר, עם נכות או עם יכולות על – הקרמה קושרת אותו לסיפור הנשמה והתפתחותה מעבר למקום הזה בו אנו חיים, כל אחד מאיתנו בעל קרמה מסוימת.

   

  מהות השבתאי היא משמעותית מכיוון שהיא מייצגת את נקודת ההתחלה שלנו בחיים. את ההשפעה של ההורים, של הקהילה, של הדת או כל מגדר אחר. כשאנחנו קוראים קורות חיים, תפקידו של שבתאי הוא להגביל, או לדייק את האדם כלפי התסריט שהוא בחר. כמו כן, למקום בו אנו חיים יש חוקים, על כן, הזורעים בדמעה ברינה יקצרו - שבתאי במעברו לגדי, מדבר על עבודה קשה והשקעה בהיררכיה, זוהי התקדמות עם חוקיות, עד לכיבוש המעמד.

   

  שבתאי בנסיגה בגדי החל מ-7.4.2017 ועד ל-25.8.2017 - נצטרך להיות מודעים לחוקים, לבירוקרטיה ולתהליך קרמתי.

   

  פלוטו בגדי - פלוטו נכנס לגדי ב-27 לינואר 2008 (16 שנה) עד 2024

  פלוטו מייצג את תמצית הכוח, על מה מתבסס הכוח האנושי, או הכוח האישי. פלוטו במזל גדי מייצג את ההיררכיה, את המסורת, את הדת, את השלטון, את הישן לעומת החדש (האוראני). בזמן שהייתו של פלוטו בגדי, אנו מבינים שיש זיקה לכוח, לעריצות מסוימת, לצבא, למשטר. שבתאי שיעבור למזל גדי ויצעד אל כיוון פלוטו, ישנה את חוקי המשחק. האנושות תחווה "טיפול שורש". חשיפת היסודות וטיפול מעמיק בהם כדי שהמבנים שמחזיקים אותנו יתנו לנו ביטחון מחדש.

   

  צמידות פלוטו שבתאי יש את היכולת לבנות מחדש, מה שלא יבנה נכון ויתנהל על פי החוקים, ייהרס עד היסוד. זוהי תקופה שנטפל בכלכלה העולמית, ייווצרו משברי ענק כדי להבנות מחדש. גם משברים גאו פוליטיים וחברתיים רחבי היקף יהרסו עד היסוד וייבנו מחדש.

   

  נפטון במזל דגים – מ-5 באפריל 2011 ועד שנת 2026

  נפטון הוא כוכב שפורץ את הכבלים האנושיים, ומחבר אותנו אל ה'אני העליון'. המימד הדחוס של החומר המותנה במקום וזמן יוצר הפרדה מהנשמה ובו זמנית מתחיל להיווצר האגו כדי להגן עלינו במסענו בחיים אלה. במילים אחרות, שכחנו, לפחות חלקית, מי אנחנו באמת.

   

  ממקום זה הפכנו להיות כלי משחק על לוח שחמט ענק, ללא הבנה מה באמת קורה, אנו ממגנטים אנשים, מפגשים, סיטואציות והתנסויות כדי לצור זעזוע לקליפות ההגנה ולהשילן כשהמטרה לצור קשר מחודש עם האני הגבוה ולהיזכר בחוזים הנשמתים שלנו.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  השפעת נפטון ממשיכה גם השנה, כשמזג האוויר ממשיך להיות בלתי צפוי, והים הנקשר אל השפעת נפטון, מראה לכולנו עד כמה אין אנו יכולים לחזות באמת את העתיד או את הסערות. האנושות מתגייסת לעזרה והצלה ונפטון יוצר את הדבק האנושי כלפי מטרה כוללת ואחדות.

   

  • נסיגה ב: 16.6.2017 עד ב:22.11.2017
  • נסיגה ב: 18.6.2018 עד: 24.11.2018

   

  ונוס בנסיגה ברבדים הכי עמוקים של מערכות היחסים והכספים

  ונוס היא כוכב הקרוב לשמש והשפעתו על עולם הרגש - על חתימות זוגיות או שותפויות. היא משפיעה גם על הכלכלה והערך הכספי התואם את הערך האישי שלנו. היא מבצעת נסיגה מעקרב למאזניים ותשפיע על המערכות היחסים. זוהי תקופה שבה נצטרך למדוד מחדש את הערך האישי שלנו מול ערכו של האדם האחר.

   

  ונוס מתחיל נסיגה בעקרב ב: 5.10.2018 עד ה: 16.11.2018

   

  מרקורי בנסיגה באזור האש

  מרקורי כוכב התקשורת, אך גם האסטרטגיה. השנה בנסיגותיו הוא ישפיע על הרצון, ויגרום לנו לדייק את הפעולות, יעיר אותנו לעצמאות, וליוזמות. חייהם של מזלות האוויר והמים יושפעו פחות מנסיגות אלו. ואילו מזלות האדמה והאש נאלצים להתמודד עם שינויים של הרגע האחרון ויצטרכו לדייק את הדרך ולהתעורר מפעולות האוטומט. מרקורי ישפיע על קצב החיים ונרגיש האצה בכל תהליך.

   

  נסיגות שנתיות

  • מרקורי בקשת בנסיגה מ-3.12.2017 עד 23.12.2017
  • מרקורי בטלה בנסיגה מ-23.3.2018 עד 15.4.2018
  • מרקורי באריה בנסיגה מ-26.7.2018 עד 19.8.2018
  • מרקורי בקשת בנסיגה מ-17.11.2018 עד 6.12.2018

   

  מרס, האחראי על כל פעולה בחיינו

  מרס הוא הכוכב שמתניע את הסטרטר שלנו. בזמן הנסיגה בדלי הוא יניע אותנו לשיתופי פעולה כלל חברתיים כדי להשפיע על הכלל ולא רק על טובתנו האישית. מרס בדלי הוא אלטרואיסטי ולא אגואיסטי.

   

  נסיגה מ-26.6.2018 עד 27.8.2018 במזל דלי.

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים