שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כל התרחישים למחזור האחרון בדרום אמריקה
  מסי יודח? פרגוואי תגיע מאחור כדי להדהים את כולם? פרו תמצא את עצמה ברוסיה? בואו נעשה סדר

  זהו המצב לפני המחזור האחרון במוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה (ארבע הראשונות עולות, החמישית תפגוש את ניו זילנד בפלייאוף). משחקי המחזור: ברזיל - צ'ילה, אורוגוואי - בוליביה, פרו - קולומביה, אקוודור - ארגנטינה, פרגוואי-ונצואלה.

  1. ברזיל 38

  2. אורוגוואי 28

  3. צ'ילה 26

  4. קולומביה 26

  5. פרו 25

  6. ארגנטינה 25

  7. פרגוואי 24

  8. אקוואדור 20

  9. בוליבה 14

  10. ונצואלה 9

   

  תרחיש 1:

  בתרחיש הראשון צ'ילה תנצח את ברזיל, שכבר עלתה למונדיאל לפני הרבה זמן ולא משקיעה את כל מה שיש לה במשחקים הנותרים. אורוגוואי, שקרובה להבטיח את מקומה, תנצח את בוליביה החלשה הנמצאת הרחק בתחתית. קולומביה ופרו יחלקו נקודות, וכך יעשו גם ארגנטינה ואקוודור. פרגוואי תנצח את ונצאולה, שהיא הנבחרת החלשה בבית. אם זה יקרה, יעלו למונדיאל: ברזיל, אורוגוואי, צ'ילה וקולומביה, כשפרגוואי תעלה לפלייאוף הביניבשתי.

   

  סמפאולי ומסי. ייגמר בדמעות? (צילום: AP)
  סמפאולי ומסי. ייגמר בדמעות?(צילום: AP)

   

  תרחיש 2:

  גם בתרחיש הזה צ'ילה תנצח את ברזיל, וגם פה אורוגוואי תנצח את בוליביה. קולומביה תגבור על פרו, וארגנטינה על אקוודור. פרגוואי

  תנצח את ונצואלה, כשבמשחק זה תוצאה אחרת תפתיע מעט. אם תרחיש זה יתתמש, למונדיאל יעלו: ברזיל, אורוגוואי, צ'ילה וקולומביה, כשארגנטינה תעלה לפלייאוף הביניבשתי.

  תרחיש 3:

  בתרחיש זה ברזיל וצ'ילה יחלקו נקודות, ואורוגוואי עדיין תגבור על בוליביה. פרו תנצח את קולומביה, ואקוודור וארנגטינה יסיימו בתיקו. ונצואלה תובס על ידי פרגוואי. למונדיאל יעלו: ברזיל, אורוגוואי, פרו וצ'ילה, כשפרגוואי תעלה לפלייאוף הביניבשתי.

  תרחיש 4:

  כמו בקודם, גם בתרחיש זה המשחק בין צ'ילה לברזיל ייגמר בשוויון. אורוגוואי תנצח את בוליביה, קולומביה ופרו יחלקו נקודות, ארגנטינה תנצח את אקוודור ופרגוואי את ונצואלה. בתרחיש זה יעלו: ברזיל, אורוגוואי, ארגנטינה וצ'ילה, כשקולומביה תעלה לפלייאוף הביניבשתי.

  תרחיש 5:

  בתרחיש זה ברזיל תנצח את צ'ילה אחרי יום רע של הצ'יליאנים. אורוגוואי תנצח את בוליביה, קולומביה את פרו ואקוודור את ארגנטינה. גם בין פרגוואי ו-ונצואלה המשחק יוכרע, ולטובת פרגוואי. למונדיאל יעלו: ברזיל, אורוגוואי, קולומביה ופרגוואי, כשצ'ילה תעלה לפלייאוף הביניבשתי.

   

  ההימור שלי:

  צ'ילה וברזיל ייפרדו אחרי 1:1 משעמם יחסית. אורוגוואי תנצח 0:2 את בוליביה במשחק מרובה מצבים ובעל קצב טוב, גם מצד הבוליביאנים. קולומביה תביס את פרו 0:3, באופן די מפתיע. ארגנטינה תסבול מעוד ערב פושר למדי מצד כל שחקניה, אך תצליח לגבור על אקוודור 0:1. פרגוואי תנצח את ונצואלה 1:3, ותותיר את נועלת הטבלה עם תשע נקודות מחמישים וארבע אפשריות. למונדיאל יעלו: ברזיל, אורוגוואי, קולומביה וארגנטינה, כשצ'ילה תעלה לפלייאוף הביניבשתי בזכות הפרש שערים עדיף על פני זה של פרגוואי. פרו תסיים במקום השביעי, ואף על פי שהקמפיין הזה שלה היה די מפתיע מבחינת המיקום וההתמודדות על כרטיס למונדיאל – הפרואנים יקדימו רק את אקוודור, בוליביה ו-ונצואלה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כל התרחישים למחזור האחרון בדרום אמריקה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים