שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  תגובת שרשרת: בן אפלק מואשם בהטרדה מינית

  פרשת ההטרדות המיניות בהוליווד ממשיכה לעורר סערה ומי שעומד במרכזה הפעם הוא השחקן בן אפלק, שחפן את החזה של שחקנית שהופיעה עמו בתוכנית טלוויזיה. שחקנית אחרת מאשימה אותו שידע על ההטרדות של הארווי וינשטיין - ושתק

  עומד במרכז פרשה חדשה-ישנה. בן אפלק (צילום: GettyImages) (צילום: GettyImages)
  עומד במרכז פרשה חדשה-ישנה. בן אפלק(צילום: GettyImages)

   

  לאחר שפרסם פוסט בו הוא מגנה את התנהגותו של המפיק הארווי ויינשטיין - בן אפלק סופג האשמות בעצמו. "הוא חפן לי את החזה, לא שכחתי זאת", אומרת השחקנית הילארי בורטון ומתייחסת למקרה שקרה ב-2003. שחקנית נוספת טוענת כי אפלק ידע על המקרים ובחר לשתוק.

   

  פרשת הארווי ויינשטיין ממשיכה להכות גלים בהוליווד ואנשי תעשייה רבים יוצאים נגדו - בין אם בחשיפת סיפורם האישי (כמו השחקניות גווינת פלאטרו, אנג'לינה ג'ולי ועוד) או בגינויים ברשתות החברתיות עקב התחקיר שחשף כי במשך שלושה עשורים נהג לנצל ולהטריד מינית נשים רבות.

   

  הודעת הגינוי שאפלק פרסם ()
  הודעת הגינוי שאפלק פרסם

   

  אמש (ג') השחקן בן אפלק, שעבד עם ויינשטיין בעברו על הסרט "סיפורו של וויל האנטינג", הצטרף למגנים לאחר שתיקה ארוכה וכתב בטוויטר כי "אני עצוב וכועס שהאיש שעמו עבדתי ניצל את כוחו כדי לאיים, להטריד מינית ולתחמן נשים רבות במהלך עשורים רבים. התלונה הנוספת שקראתי היום בבוקר גרמה לי להקיא, זה לגמרי לא מקובל ואני מוצא את עצמי שואל מה אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה לאחרות". עוד הוסיף כי על התעשייה לתמוך במתלוננות ולגנות התנהגות מסוג זה.

   

  מיד לאחד פרסום הפוסט, השחקנית רוז מק'גוון - אחת המתלוננות נגד ויינשטיין שהשתתפה בתחקיר שהתפרסם ב"ניו יורק טיימס" לפני כשבוע, צייצה נגדו וכתבה "בן אפלק, לך לעזאזל". בציוץ נוסף הסבירה כי אפלק ידע כל הזמן וקראה לו שקרן. לדבריה היא סיפרה לו על ההטרדות המיניות שחוותה ובתגובה הוא אמר לה "אלוהים, אמרתי לו שיפסיק לעשות זאת".

   

  "אתה משקר". הציוץ של רוז מק'גוון ()
  "אתה משקר". הציוץ של רוז מק'גוון

  חלופת ציוצים זו לא הסתיימה בזאת. גולשת נוספת צייצה נגד אפלק והזכירה לכולם כי השחקן תפס את החזה של השחקנית הילארי בורטון ("מגרש ביתי") בתוכנית TRL, "אבל כולם שכחו מכך", הוסיפה. בתגובה בורטון עצמה הגיבה וענתה כי "לא שכחתי".

   

  בורטון מתייחסת למקרה שקרה בשנת 2003 כשהייתה בת 21. לדבריה במהלך התוכנית TRL של רשת MTV אפלק התנהג בצורה לא הולמת. היא צירפה קטע מצולם ובו רואים אותה צוחקת ומספרת איך אפלק חפן אותה. לקטע זה צרפה הסבר לגבי הצחוק שלה וכתבה: "בנות, אני כל כך מתרשמת מכמה שאתן אמיצות. הייתי חייבת לצחוק בחזרה כדי שלא אבכה".

   

   

  אפלק טרם הגיב להאשמות חדשות אלו, אך ייתכן והמקרה של ויינטשיין יגרור תגובת שרשרת שבה נשים נוספות יתלוננו לא רק עליו (בעקבות התחקיר שחקניות נוספות התלוננו נגדו ואף טענו כי אנס אותן), אלא על אנשי תעשייה נוספים.

   

  השתתפה בתחקיר נגד הארווי וינשטיין. רוז מק'גוון (gettyimages) (gettyimages)
  השתתפה בתחקיר נגד הארווי וינשטיין. רוז מק'גוון(gettyimages)

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: GettyImages
  ידע - ושתק. בן אפלק
  צילום: GettyImages
  לאתר ההטבות
  מומלצים