שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עבריינים על אופניים: תיעוד הצתה וירי במגזר
  בצל האלימות הגואה במגזר הערבי, שיטה חדשה צצה ובה עבריינים מגיעים רכובים על אופניים לבצע את זממם. בקלנסווה תועד רעול פנים מגיע על אופניים ומצית רכב. בכפר כנא הגיע עבריין וירה לעבר מבנה: "כולנו בסכנה"

   

  ההצתה בקלנסווה

  ההצתה בקלנסווה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  עבריינות פלילית על שני גלגלים: בימים האחרונים תועדו רעולי פנים רכובים על אופניים מבצעים עבירות פליליות במגזר הערבי. האחד תועד לפני שלושה ימים בקלנסווה מגיע על אופניים, יורד מהם ומצית מכונית. לא היו נפגעים, אך נגרם נזק לרכב. אמש (ד') תועד רעול פנים יורד מאופניו ויורה לעבר מבנה ונמלט. מהמשטרה נמסר כי במקרה השני עוכבו לחקירה שני חשודים.

   

  "המצב מאוד מפחיד", סיפרה תושבת קלנסווה. "בני בן ה-9 אמר לי כי הוא לא רוצה שאבא ייצא מהבית כי הוא מפחד שייפגע. הבן שלי לא מסוגל לישון ולא מסוגל לצאת מהבית. לא יודעת עד מתי המצב הזה יישאר כמו שהוא. כולנו בסכנה".

   

  מצית ונמלט על האופניים ()
  מצית ונמלט על האופניים

   

  הירי בכפר כנא

  הירי בכפר כנא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  תושב הצפון מספר כי שיטת הפשיעה על אופניים היא תופעה חדשה. "כל יום רואים שיטה חדשה. אנשים כאלו מסוגלים לעשות מעשים יותר חמורים. נמאס לנו לדבר. עלינו לצאת לרחובות עד שיהיו לנו חיים בטוחים אחרת נמצא את עצמנו בבית קרבות".

   

  תושבת המשולש סיפרה על אירוע ירי שהתרחש לפני כמה ימים. "הבן שלי התחיל לבכות ומרוב פחד הטיל את מימיו על עצמו. אני מנסה להרגיע אותו ובכל פעם שאני מרגיעה שוב יש ירי. משפחות יהודיות מפחדות להגיע לכאן בגלל האלימות".  

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים