שתף קטע נבחר

השחתה: בר רפאלי ושירי מימון נמחקו משלט של "אקס פקטור" בטבריה

שלט שנתלה בטבריה לקראת העונה החדשה של "אקס פקטור" הושחת ותמונותיהן של בר רפאלי ושירי מימון טושטשו, בעוד שתמונותיהם של משה פרץ, סאבלימינל ועברי לידר נותרו כפי שהן

לא נעים: תמונותיהן של שירי מימון ובר רפאלי נמחקו משלט חוצות בטבריה.

 

נמחקו מהשלט ()
נמחקו מהשלט

 

שלט הפרסום לקראת העונה החדשה של תוכנית הריאליטי "אקס פקטור" של הזכיינית רשת הושחת בסוף השבוע האחרון בטבריה. זאת לאחר שתמונותיהן של שירי מימון ובר רפאלי, שתי הנשים בתוכנית ובשלט, נמחקו בעוד שתמונותיהם של הגברים, משה פרץ, עברי לידר וסאבלימינל נשארו כשהיו.

 

שירי מימון מסרה בתגובה: "מי שחושב שהוא מוחק נשים ובכך מוחק את זכותן ואת היותן - טועה. הקול שלנו ישמע. הנוכחות שלנו חשובה ומי שרוצה לראות נשים בטלוויזיה מוזמן לצפות בעונה החדשה של אקס פקטור שמתחילה ביום רביע".

 

מעיריית טבריה נמסר: "עיריית טבריה רואה בחומרה רבה את תופעת הוואנדליזם שהתרחשה על גבי שלט החוצות המסחרי ומגנה אותה בכל תוקף. ראש העיר, יוסי בן דוד, הנחה את השיטור העירוני המשולב, סיירת ההורים העירונית והמוקד העירוני להגביר את העירנות, הן ע"י ביצוע סיורים מוגברים בשטח והן ע"י השימוש במצלמות המוקד הפזורות ברחבי העיר. כמו כן, שוחח ראש העיר בנושא עם מפקדי תחנת המשטרה בטבריה, בתקווה לאתר את מבצעי הוואנדליזם ולהעמידם לדין". למשטרת טבריה הוגשה תלונה בעקבות המקרה ונפתחה חקירה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בר רפאלי שירי מימון טבריה נמחקו שלט חוצות אקס פקטור
לאתר ההטבות
מומלצים