שתף קטע נבחר

שידול נערה לזנות: "יש פה אולי 60-50 קליינט"

רכב שעמד בשעה מאוחרת באזור נטוש בצפון תל אביב עורר את חשדם של בלשי תחנת ת"א צפון. כשהתקרבו למקום מצאו נערה בת 16 שהודתה כי מכריחים אותה לעסוק בזנות. המשטרה עצרה חשודה שעודדה את הנערה לעבוד דרך הווטסאפ: "יש פה ים עבודה בשבילך, יחטפו אותך היום"

בלשי תחנת תל אביב צפון במרחב ירקון של המשטרה חשפו מקרה חמור של שידול נערה לזנות. השוטרים הבחינו בשעת לילה מאוחרת ברכב חשוד שחונה ברחוב יוניצמן, באזור מלון מנדרין בצפון העיר שידוע כאזור שמושך את צרכני תעשיית המין.

כתבה בווטסאפ: "יש ים עבודה בשבילך". אילוסטרציה (צילום: גיל נחושתן) (צילום: גיל נחושתן)
כתבה בווטסאפ: "יש ים עבודה בשבילך". אילוסטרציה(צילום: גיל נחושתן)

השוטרים הבחינו בנהג, אישה צעירה ובנערה שישבו ברכב ותשאלו את השלושה לגבי מעשיהם באזור. הנערה סיפרה לשוטרים כי האישה שישבה עמה במכונית מכריחה אותה לעסוק בזנות. השוטרים עצרו את האישה, תושבת המרכז, ולקחו את הנערה לתחנת המשטרה - שם חשפה בפניהם את ההודעות שהחשודה שלחה לה בווטסאפ. 

 

לפי חילופי ההודעות שהגיעו לידי "ידיעות אחרונות" ו-ynet, החשודה שידלה את הנערה לעבוד בזנות וניסתה לעודד אותה באמצעות ההודעות: "גם ככה אין עבודה. לי אין עבודה, אבל אם את תהיי פה יהיה לך מלא עבודה. יש פה ים תנועה, ים. אולי 60-50 קליינט. חכי, אני מנסה לשדל מישהו שיביא אותך", כתבה.

 

החשודה הסבירה לנערה כיצד עליה להתלבש: "תלבשי את מה שלבשת אתמול כשבאת לפה. אם תלבשי את ההופעה הזאת, יחטפו אותך היום". החשודה ציינה כי היא הביאה עבור הנערה גם אמצעי מניעה: "הבאתי לך גומיות (קונדומים, א.ס). תביאי מגבונים".

 

גם כשהנערה הבהירה לחשודה שהיא לא מעוניינת לעבוד בזנות, היא לא הפסיקה בניסיונות השידול: "יש לי ים של עבודה בשבילך. את לא מבינה? לקוחות שלך חיפשו אותך מלא".

 

הקטינה הסבירה שהיא נרתעת מלבצע אקטים מיניים מסוימים, אך זה לא עצר את החשודה שהמשיכה בשכנועים: "למה? תעשי מין אוראלי. את לא רוצה כסף? מה נראה לך, שאנשים ישלמו לך רק על להראות את החזה? מה הבעיה? את עושה עם קונדום. הסברתי לך מה לעשות, לא?".

 

המשטרה נערכת להגיש הצהרת תובע נגד החשודה לקראת כתב אישום בגין שידול לזנות במקומות שונים בתל אביב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים