שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: יעוץ השקעות מהבנקאי ישירות לסמארטפון

   בדיקה להבטחת פירעון צ'ק באפליקציה, התראות בניהול החשבון והמלצות השקעה מהבנקאי ישירות לנייד - חדש על המדף הפיננסי

   יעוץ השקעות ישירות לנייד

   הבנק הבינלאומי משיק שרות חדשני בשם advise.me. השרות מאפשר ליועץ ההשקעות, לראשונה במערכת הבנקאית, לספק ללקוח ייעוץ השקעות היישר למכשיר הסלולר שלו.

    

   השרות מתבצע באמצעות מערכת מתקדמת אשר בודקת בזמן אמת את תיק ההשקעות האישי של הלקוח מול המלצות הבנק, מצב השוק והמלצת היועץ, שולחת המלצות ישירות לסלולרי של הלקוח ומאפשרת לו לבצע בצורה מהירה ויעילה את הפעולות שהומלצו מאותו מסך באפליקציה הסלולרית של הבנק.

    

   לדברי יורם סירקיס סמנכ"ל וראש חטיבת נכסי לקוחות בבינלאומי, הערכים המוספים של המערכת הינם קיצור זמן הגעת ההמלצה ללקוח ויישומה בתיק ההשקעות, הנגשת הייעוץ למספר גדול יותר של לקוחות בזמן אמת והתאמת אופן מתן השירות לטעמי הלקוחות.

    

   בדיקת צ'ק בסמארטפון

   חברת אפליצ'ק משיקה אפליקציה חדשה המאפשרת בדיקה והבטחת פירעון צ'קים בטאץ' אחד. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על אלגוריתם ייחודי המאמת בזמן אמת האם הצ'ק תקין בעזרת צילום הצ'ק דרך הנייד, הזנת הפרטים באפליקציה וקבלת תוצאת בדיקת הצ'ק באופן מידי על גבי המסך.

    

   בנוסף, האפליקציה תבדוק את הצ'ק ותבטיח את פירעונו (על ידי החברה) גם במידה והצ'ק יחזור. כמו כן קיימת אפשרות גם לניכיון צ'ק עבור בעלי עסקים – קבלת מזומן תמורת צ'ק לפירעון עתידי, בניכוי עמלה.

    

   לדברי מני גיא, ממייסדי החברה ומנכ"ל אפליצ'ק, דמי השימוש באפליקציה משתנים בהתאם לצרכי הלקוח והיקף פעילותו. ניתן לבצע תשלום חד פעמי, או לרכוש חבילה בהתאם לשימושים עתידיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

    

   התראות בניהול החשבון

   בנק הפועלים משיק מערכת חדשנית של טיפים והתראות מותאמות אישית ללקוח, המבוססות על בינה מלאכותית (Big Data) ומערכות של מכונות לומדות. המערכת החדשה תופעל באמצעות אפליקציית "ניהול חשבון" של בנק הפועלים.

    

   המערכת תסרוק את המידע על הלקוחות ותשווה את התנהגותם הפיננסית להתנהגות של לקוחות אחרים. היא תפעיל סט של אלגוריתמים המבוססים על תנועות בחשבון, יתרות וחיובים מכרטיסי אשראי – ותקפיץ ללקוח עשרות הודעות שונות, הרלוונטיים ישירות אליו. כך למשל, עדכון על החזר כספי מבית עסק, עדכון על "הוצאות רכב" גבוהות מהרגיל , חיובים חריגים על הוצאות בחו"ל, חיובים חריגים מספקים שהלקוח לא נוהג לרכוש מהם ועוד.

    

   בשלב הראשון, המערכת תפתח לפיילוט לעשרות אלפי לקוחות האפליקציה הסלולרית של בנק הפועלים.

    

   כנס ביטוח אלמנטרי

   למעלה מ-1,700 בכירים בענף הביטוח ושוק ההון, צפויים להשתתף בכנס "אלמנטר 2017" של לשכת סוכני הביטוח שייערך בשבוע הבא באילת.

    

   בכנס יעלו לדיון כמה מהנושאים הבוערים בתחום הביטוח וישתתפו בו בין היתר הח"כים משה גפני, דוד ביטן, מיקי זוהר, עליזה לביא ורחל עזריה, השר לשעבר גדעון סער, נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ; יו''ר איגוד חברות הביטוח, יאיר המבורגר; הממונה על שוק ההון דורית סלינגר, ומנהל רשות המסים משה אשר.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים