שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שרת הספורט צריכה לדרוש שנופיע עם סמלי ישראל!
  אם באבו דאבי לא רוצים אותנו, על איגוד הג'ודו העולמי לפסול את התחרות לאלתר. הגיע הזמן שנפסיק להתייחס לעצמנו כמדינה חסרת ישע שהגויים הנאורים עושים לה טובה

  משפט חכם אומר שאנשים יתייחסו אליך בדיוק כפי שאתה מתייחס לעצמך. טורניר הג'ודו באבו דאבי צריך להיות קו פרשת המים ממנו נפסיק להתייחס לעצמנו כאל מדינת אספסוף חסרת ישע, שהגויים הנאורים עושים לה טובה. קראתי את תגובת שרת הספורט ואיגוד הג'ודו ופשוט לא האמנתי למראה עיניי. מה זאת אומרת נפעל לשינוי ההחלטה? מה זו התחינה הזו ליו"ר איגוד הג'ודו העולמי?

   

  שרת הספורט צריכה לפנות לאיגוד הג'ודו העולמי שינחה את מארגני התחרות באבו דאבי לפעול על פי התקנות, ולא - תעשה פניה ל-C.A.S, ובהיעדר מענה
  נאות גם לבית הדין הבינלאומי בהאג. הא ותו לא. לא תחינה ובקשה מלופפת ועטופה יפה בהישגי הג'ודו הישראלי ותרומתו לעולם. את מי זה מעניין? מה זה השטויות האלה? אם באבו דאבי לא רוצים אותנו, על איגוד הג'ודו העולמי לפסול את התחרות לאלתר.

  האם אתם יכולים להעלות על דעתכם מה היה קורה במצב שבו מדינת ישראל היתה אוסרת על מתחרה ממדינה כלשהי ללבוש את מדיו הלאומיים? הלו בין רגע היינו מורחקים מכל פעילות ספורטיבית לשנתיים לפחות, פלוס צמיתות על תנאי. כך בדיוק עלינו לנהוג כשמתייחסים כלפינו. או שתתיישרו לפי הקו, או שתורחקו. ללא איפה ואיפה.

   

   (צילום: אורן אהרוני)
  (צילום: אורן אהרוני)

   

  בד בבד עלינו לנסוע לאבו דאבי במיטב מחלצותינו הלאומיים, דגלנו והימנוננו. ואם לא יותר לנו להתחרות כראוי - העונש יושת על המארחת. אין ואסור שתהיה פה כל בקשה לעזרה בין לאומית או עשיית טובה. על כולם לפעול על פי הדין הנוהג. הגיע העת והשעה שנחדול מ'להתקטן' בפני העולם. לא זו אף זו, במקביל על נציגי הכדורגל הישראלי לפעול להתחרות בעלייה למונדיאל ביבשת אסיה. בפעם האחרונה שבדקתי, שם ממוקמת מדינת ישראל. כל נבחרת שלא תתייצב מולנו תספוג הפסד טכני כדין. לא רוצים לשחק נגדנו? אין בעיה. אנחנו נהיה במונדיאל עם שישה נצחונות טכניים ואתם תמשיכו להיות גזענים וטיפשים.

   

  מדוע שוב ושוב לברוח ולהתחנחן בפני האירופאים על מנת שיכניסו אותנו למועדון חבריהם האקסקלוסיבי אשר לא לנו? לשם מה, לכל הרוחות, ברחנו לאירופה? הנני מבטיחכם, כי אם תחפוץ נפשנו לקבל בראש מקפריסין ומקדוניה, הדבר תמיד יהיה ניתן במשחקי ידידות.

   

  הכותב הוא עו''ד ומחבר הספרים "האביר בן זונה" ו"הממלכה התיכונה"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שרת הספורט צריכה לדרוש שנופיע עם סמלי ישראל!"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים