שתף קטע נבחר

זיו שילון אב לילד שני: "סגירת מעגל"

לקצין שאיבד את ידיו בפיצוץ מטען חבלה ב-2012 נולד בן שמצטרף למשפחה אחרי הבת שירה. בשיחה עם ynet הוא מספר כי הברית תתקיים חמש שנים בדיוק ליום פציעתו: "חזרתי לסורוקה לקבל שוב חיים"

 

התמונה שפרסם שילון לאחר הלידה ()
התמונה שפרסם שילון לאחר הלידה
תוספת חדשה למשפחה: זיו שילון, קצין צה"ל שאיבד את ידיו בפיצוץ מטען חבלה ברצועת עזה לפני חמש שנים, הפך אתמול (ב') לאבא בפעם השנייה עם לידת בנו. לשילון ולרעייתו גם בת בשם שירה. בשיחה עם ynet הוא מספר כי מדובר בסגירת מעגל שאותה הוא הגדיר מדהימה.

 

"בשבוע הבא נחגוג ברית - התאריך הלועזי של הברית הוא בדיוק היום שבו נפצעתי לפני חמש שנים ומבחינתי זו סגירת מעגל", אומר שילון.  אנחנו מאוד מתרגשים. אחרי הלידה הלא פשוטה של שירה עם הלבקנות והיום אנחנו יודעים שהיא המתנה שלנו - ועכשיו זאת חוויה מתקנת בבית החולים סורוקה באותו מקום שבו נפצעתי ועם אותה מיילדת. זה מאוד מיוחד".

הפוסט שפרסם ()
הפוסט שפרסם

שילון עם רעייתו עדי והצוות בסורוקה (צילום:  רחל דוד, סורוקה) (צילום:  רחל דוד, סורוקה)
שילון עם רעייתו עדי והצוות בסורוקה(צילום: רחל דוד, סורוקה)

שילון פרסם גם תמונה שבה היד הקטנה של בנו מחזיקה את הקרס שמשמש כידו. "לפני חמש שנים פחות שבוע בדיוק הגעתי לבית החולים סורוקה על ערש דווי לאחר שמטען חבלה קרע מעליי את שתי ידי. היום, חמש שנים אחרי, חזרתי שוב לקבל חיים, אך הפעם בנסיבות טובות הרבה יותר".

 

שילון כתב עוד כי "השם בחר להעניק לי חיים חדשים כשנולד לנו בן חדש ומדהים למשפחה, אח לשירה, וזה מוכיח לי פעם נוספת מדוע היה שווה להילחם כדי לחיות".

 

שילון נפצע ממטען שהתפוצץ בגבול עזה ופונה מהשטח במסוק לחדר הטראומה בסורוקה במצב קשה מאוד, סבל מפציעות קשות בגפיו העליונות ובאזור הפנים. במהלך אשפוזו הוא נותח כמה פעמים ובהמשך עבר תהליך שיקום ארוך.

 

בספטמבר 2014 הוא נשא לאישה את בחירת ליבו עדי סיטבון וכעבור כשנה נולדה בתם שירה. חודש לפני הלידה הספיק שילון לצלוח את מרתון ברלין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים