שתף קטע נבחר

מדריך המתנות: מה יקבלו הסטודנטים?

שנת הלימודים האקדמית נפתחת ביום הראשון הקרוב - וכדי לפתוח את השנה בטעם טוב - מחלקות אגודות הסטודנטים מתנות לסטודנטים. לרשימה

סטודנטים, אוהבים מתנות? רגע לפני העבודות, המאמרים והמעבדות, מגיע לכם לפתוח את השנה בטעם מתוק. אגודות הסטודנטים בכל הארץ יחלקו לכם מתנות, שיהפכו את היום הראשון שלכם באקדמיה לצבעוני יותר. אז מה מקבלים איפה?

 

1. אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב מקיימת יריד פתיחת שנה בשבוע הראשון של פתיחת הלימודים (22-26 באוקטובר) בשיתוף עם עיריית תל אביב. בימים בהם פועל היריד ובשבוע לאחריו, סטודנטים חברי האגודה מוזמנים להגיע לבניין מיטשל לבחור את אחת המתנות שמוצעות להם, ולהתפנק:

 

המתנות הן: תיק גב שיוצר במיוחד עבור האגודה, רמקול נייד מוגן מים, אוזניות בולטות', קופסת אוכל, כוס שייקים לסלט, בקבוק בריזר.

 

2. אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית

לרגל תחילת שנת הלימודים יוכלו הסטודנטים באוניברסיטה עברית לבחור אחת מהמתנות המפנקות הבאות, שיפתחו להן את השנה בכיף: תיק גב אופנתי עשוי בד ומתאים למחשב נייד, סט 4 קופסאות אחסון (הרי אתם יודעים שלא תחזירו את הקופסאות לאמא...) בקבוק שתייה עשוי אלומיניום עם שאקל, או כרבולית פלאפי, כי בירושלים כמו בירושלים… קררר.

 

3. אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן

יריד ענק במהלך השבוע השני ללימודים יתקיים במרכז הקפוס. כל סטודנט יבחר אחת מבין המתנות: תיק מחשב, 2 סוגי תיקי גב, בקבוק, קופסת סלט ורמקולים לאמבטיה. בנוסף, סטודנטים שמתחילים את שנת הלימודים הראשונה יקבלו מחברת ועט.

 

4. אגודת הסטודנטים תל-חי

כל סטודנט וסטודנטית יקבלו יומן, כאשר סטודנטים של שנה א' יקבלו תיקי גב ללפ-טופ, וסטודנטים בשאר השנים (ב-ד) יוכלו לבחור בין בקבוק שתייה, קופסת אוכל או צידנית קטנה. המתנות יחולקו בשלושת הימים הראשונים של השנה (22-24.10.17) ברחבי הקמפוס.

 

5. אגודת הסטודנטיות והסטודנטים שנקר

ממש היום מחלקים מתנות לסטודנטים המתחילים את שנה א' במסגרת אירוע "שלום שנה א'". שאר הסטודנטים יוכלו לקבל מתנה בימים ראשון עד רביעי בשבוע הבא ולבחור בין המתנות תיג גב, תיק למחשב נייד, מעמד למחשב נייד או רמקול נייד. בנוסף, סטודנטים בשנה א' מקבלים כרטיס סטודנט עם עיצוב מקורי של סטודנטים אשר זכו בהגרלה.

 

6. אגודת הסטודנטים והסטודנטיות האקדמית ת"א-יפו

מחלקים בקבוק איכותי ממותג, שקית ממותגת, כרטיס נטען לקפה אמון, כרטיס הנחה בדלק, לוח שנה, חוברת הטבות מיוחדות לסטודנטים. את המתנות מחלקים בשבוע הראשון של פתיחת השנה (22-28.10), ולמי? כל הסטודנטים והסטודנטיות במכללה חדשים וותיקים כאחד.

 

 (צילום: אגודת הסטודנטים והסטודנטיות האקדמית ת"א-יפו) (צילום: אגודת הסטודנטים והסטודנטיות האקדמית ת
(צילום: אגודת הסטודנטים והסטודנטיות האקדמית ת"א-יפו)

 

7. אגודת הסטודנטים החדשה כנרת

מתנת פתיחת שנה: תיק גב מגניב ויומן שנתי מעוצב.

 

8. אגודת הסטודנטים אריאל

מתנת פתיחת שנה: תיק גב, ותיק ללפטופ. המתנות יחולקו בהפנינג פתיחת השנה בימים ראשון עד שלישי, ורק לסטודנטים חברי אגודה.

 

9. אגודת הסטודנטים של מכללת אפקה

כל סטודנט יכול לבחור בעצמו איזה מתנה הוא רוצה באתר האגודה

 

סטודנטים שנה א' מקבלים תיק בנוסף לכל המתנות. המתנות לבחירה הן: רמקול עמיד למים, תיק למחשב נייד, קופסאת אוכל ממש נוחה ומיוחדת, בקבוק שתייה מאלומיניום, מחצלת זוגית 1.8 על 1.8 מטר, עששית שטח, וצידנית.

 

10. אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר הקיבוצים

כל המורים לעתיד יוכלו ליהנות מכל מה שמורה בישראל צריך, תיק גב איכותי, תיק ללפ-אופ או תיק אוכל וגם קופסה. המתנות יחולקו בשבוע הראשון ללימודים.

 

 (צילום: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר הקיבוצים) (צילום: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר הקיבוצים)
(צילום: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר הקיבוצים)

 

11. אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון

סטודנטים בשנה א' יקבלו תיק מעוצב עם מקום ללפ-טופ. שנים מתקדמות יקבלו מחצלת מעוצבת, קופסת אוכל מעוצבת ומחזיק כרטיסים נדבק לטלפון. כל הסטודנטים והסטודנטיות בכל השנים ייקבלו פנקס קופונים עם הנחות מיוחדות לסטודנטים בבן-גוריון והמתנות כולם יוענקו בתיק אלבד המיועד למחזור. המתנות יחולקו לסטודנטים בשבוע הראשון של הלימודים.

 

12. אגודת הסטודנטים HIT

באגודה החליטו להקל ולהתייעל, וסטודנטים יוכלו ליהנות משקית בד לנשיאה ממותגת, בקבוק אלומיניום נתלה, אחסון כרטיסים לטלפון הנייד, תיק גב איכותי או קופסאת אוכל. השנה המתנות יחולקו ביריד פסטיבל רחוב אורבני בימים הראשונים ללימודים.

 (צילום: דן אפרים, אגודת הסטודנטים HIT) (צילום: דן אפרים, אגודת הסטודנטים HIT)
(צילום: דן אפרים, אגודת הסטודנטים HIT)

 

13. אס"ט, אגודת הסטודנטים בטכניון

הפנינג פתיחת שנה יתקיים בשבוע הראשון של הסמסטר, 22-26 באוקטובר. באגודת הסטודנטים של הטכניון, לצד חלוקת המתנות, ניתן יהיה להיפטר גם מקצת ביורוקרטיות. תתבצע חלוקה ותיקוף של כרטיסי הסטודנט,יתקיים יריד רשויות ענק הכולל דוכני ארנונה, עו"ד, תווי חניה עירוניים, ועוד, דוכני מידע וחלוקת מתנות פתיחת שנה לכלל הסטודנטים חברי אס"ט: תיק גב, תיק מחשב, תיק ספורט או מגבת ספורט.

 

הנתונים התקבלו על-ידי אגודות הסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר הקיבוצים
פותחים את השנה עם מתנות
צילום: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר הקיבוצים
מומלצים