שתף קטע נבחר

קרן אן לא סטנדרטית: אירועי פסטיבל הג'אז בירושלים

פסטיבל הג'אז הבינלאומי נוחת שוב בירושלים, ומביא איתו אומני ג'אז מהארץ ומהעולם, שילוב בין מוזיקת ג'אז לאומנות רב תחומית, מופעים ברחבי מוזיאון ישראל וגם ג'אמים לתוך הלילה

קרן אן ופרויקט "לא סטנדרטים", רומן דיאז, BAD PLUS, דניאל פרידמן, SEXMOB, Papanosh, Doctor B, Moderato Cantabile, נועה דרזנר ורפאל אוטררה - אלו רק חלק מהשמות של אומני הג'אז מהארץ ומהעולם שיעשו את דרכם לפסטיבל הג'אז הבינלאומי בירושלים, שיתקיים ב-29 בנובמבר עד 1 בדצמבר במוזיאון ישראל. בפסטיבל תוכלו למצוא שילוב בין מוזיקת ג'אז לאומנות רב תחומית, שלל הפקות מקור, שיתופי פעולה בין יבשתיים, מופעים ברחבי המוזיאון, כיתות אמן וג'אמים לתוך הלילה במועדון הצוללת הצהובה. 

 

BAD PLUS ()
BAD PLUS
פסטיבל הג'אז בבירה, מבית היוצר של פסטיבל ישראל ובניהולו האמנותי של החצוצרן הבינלאומי אבישי כהן, ייערך זו הפעם השלישית. לצד מופעים מארצות הברית, אירופה ואפילו מקובה, ישתלבו הכוחות המובילים של סצנת הג'אז הישראלית הפועלים בארץ ובעולם בהשקה של מופעים חדשים כמו זה של אלון תורג'מן; וכן ייעשו שיתופי פעולה והפקות מקוריות. בנוסף ישתלבו בפסטיבל הכשרונות העולים מבתי הספר המובילים למוזיקה בארץ.

 

קרן אן. גם היא תשתתף (צילום: עמית ישראלי) (צילום: עמית ישראלי)
קרן אן. גם היא תשתתף(צילום: עמית ישראלי)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים