שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סלקום מאיצה את האינטרנט האלחוטי
  טופולגיית הרשת החדשה Mesh, בעברית אריג, מגיעה לישראל בדמות רשת ה-Super Wifi החדשה של חברת סלקום. 15 שקלים לחודש אמורים לפתור לנו את בעיות הטווח והמהירות של האינטרנט האלחוטי

  רשת Mesh, או אריג בעברית, היא טופולוגיית רשת המתבססת על מארג של רכיבי תקשורת (מעין ראוטרים קטנים), אשר כל אחד ואחד מהם משמש גם כתחנת מעבר וגם כמקור מידע עבור הדאטה הזורמת בו, במקרה שלנו, מדובר על המידע שמגיע אלינו בקו האינטרנט הביתי ומועבר בצורה אלחוטית או אפילו קווית לשאר חלקי הבית, אלו שרחוקים יותר ואלו שפחות.

   

  רשת ה-Mesh של גוגל

  רשת ה-Mesh של גוגל

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  טכנולוגיה זו כבר נמצאת בתפוצה די רחבה בעולם אולם מגבלות תדרי הרדיו בישראל מנעה מחברות רבות לייבא את המוצרים הללו שכן הם מתבססים על התדר של 5Ghz שאמנם הותר כבר לשימוש בישראל אך תחת מגבלות של תקינה, שבעטיין מסורסים ומושבתים מספר לא מבוטל של ערוצים מתוך סך הכמות שהוא אמור לספק (כ-40 בערך). לדברי מומחים בתחום כ-50 אחוזים מהערוצים, מה שאומר שציוד תקשורת זהה בחו"ל, יעבוד בצורה טובה וחלקה הרבה יותר.

   

  רשת ה-Mesh של סלקום (צילום מסך) (צילום מסך)
  רשת ה-Mesh של סלקום(צילום מסך)

   

  חברת סלקום תבסס את הקמפיין הקרוב על הקושי שיש למרבית האוכלוסיה בישראל לבסס אינטרנט אלחוטי שיהיה גם מהיר וגם בעל יכולת כיסוי גדולה ככל שניתן וגם לאור העובדה שכמות המכשירים המחוברים בכל בית עולה מדי שנה, כאשר היא מציגה את רשת הסופר Wi-Fi, שירות המבוסס על טכנולוגיית Mesh ויאפשר למשתמשי האינטרנט הביתי תמורת סכום של 15 שקלים בחודש, לשפר באופן מיידי את טווחי הקליטה ברחבי הבית ואת מהירויות הגלישה במקומות המרוחקים יותר מהראוטר.

   

  גם לאסוס יש מש... (צילום מסך) (צילום מסך)
  גם לאסוס יש מש...(צילום מסך)

   

  סלקום גם תאפשר רכישה חד פעמית של הציוד במחיר של 349 שקלים ליחידת קצה אחת והיא תאפשר גם ללקוחות חברות מתחרות להשתמש בציוד הזה, אך לקוח כזה יצטרך לרכוש יחידת קצה נוספת אשר אמורה להתחבר לראוטר הפרטי שלו שאינו תומך בטכנולוגיה של סלקום. התקנה על ידי טכנאי של סלקום ללקוחות כאלו תעלה 99 שקלים והיא מומלצת אך אינה חובה.

   

  סלקום היא החברה השלישית בעולם שמטמיעה את הטכנולוגיה הזו בצורה אינטגרלית בראוטר שהיא מספקת ללקוחותיה והיא תאפשר לחברה להיות עם היד על הדופק בכל מה שקושר בתקלות של מהירות וניתוקים בקרב הלקוחות שלה.

   

  בנוסף תושק גם אפליקציה מיוחדת שתאפשר ללקוחות עצמם להבין את פריסת המכשירים השונים הדורשים חיבור אינטרנטי ומצויים בבית ובעתיד אף לתעדף מכשירים מסויימים על פני אחרים. האפליקציה גם תציע שירות בקרת הורים אשר יוכל להגביל את זמן האינטרנט של משתמש מסוים או מכשיר מסוים כחלק מהמלחמה בזמן המסכים המוגזם שיש לילדים כיום.

   

  יוני סבג, סמנכ"ל שיווק קבוצת סלקום: "נתב אחד, חזק ואיכותי ככל שיהיה, לא מסוגל לעמוד בדרישות הבית המודרני לכיסוי מלא בכל החדרים ותמיכה במספר הולך וגדל של מכשירים. הסופר Wi-Fi יספק חוויית אינטרנט מושלמת בכל פינה בבית וישפר את מהירות הגלישה ב-Wi-Fi בעשרות אחוזים".

   

  רפי שאולי, מנהל מחלקת שיווק פרטי קבוצת סלקום: "לאחר שבחנו מגוון חלופות הגענו למסקנה שטכנולוגיית Mesh תהפוך בעתיד להכרח בעולם הנתבים ותהווה סטנדרט לחוויית האינטרנט ביתי". השירות יושק במהלך חודש נובמבר.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים