שתף קטע נבחר

סערה בכנסת: סבטלובה השחיתה רכב ח"כית בליפסטיק

מכוניתה של הח"כית החדשה לאה פדידה הושחתה בכנסת ועל השמשה נכתב בוורוד: "אסור לחנות בחניה של אחרים". גורמים בכנסת אמרו כי חברת סיעתה סבטלובה נראתה במצלמות משחיתה את הרכב. "קסניה, חבל", כתבה פדידה בוואטסאפ של המחנה הציוני. סבטלובה: "הייתה אי הבנה, התנצלתי"

 

הגרפיטי על רכבה של לאה פדידה ()
הגרפיטי על רכבה של לאה פדידה

סערה של ממש בכנסת: רכבה של חברת כנסת חדשה הושחת באמצעות ליפסטיק ורוד - והאחראית לכך היא חברת כנסת אחרת מסיעתה. יממה לאחר שלאה פדידה מהמחנה הציוני הפכה לחברת כנסת, ל-ynet נודע כי מכוניתה הושחתה בחניון הכנסת ועל שמשתה הקדמית נכתב בוורוד - "אסור לחנות בחניה של אחרים". גורמים בכנסת אמרו כי חברת הכנסת קסניה סבטלובה מסיעתה נראתה במצלמות משחיתה את הרכב. הוגשה תלונה בנושא לקצין הכנסת.

 

לדברי ח"כ פדידה, "הגרפיטי נעשה בעת שחניתי בחניה שלי. אני חדשה ולקח לי זמן לחנות בחנייה". ל-ynet הוסיפה: "לא נעים לראות את הרכב שלי בצורה כזאת". פדידה העבירה את התמונה בקבוצת הוואטסאפ של המחנה הציוני, לאחר שנאמר לה כי סבטלובה נראתה במצלמות משחיתה את המכונית. "קסניה, חבל", כתבה פדידה בוואטסאפ.

ההודעה שכתבה פדידה בוואטסאפ ()
ההודעה שכתבה פדידה בוואטסאפ

ח"כ לאה פדידה, אתמול בנאום הפתיחה (צילום: יצחק הררי, דוברות הכנסת) (צילום: יצחק הררי, דוברות הכנסת)
ח"כ לאה פדידה, אתמול בנאום הפתיחה(צילום: יצחק הררי, דוברות הכנסת)

ח"כ קסניה סבטלובה (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
ח"כ קסניה סבטלובה(צילום: גיל יוחנן)

בתגובה צייצה חברת הכנסת סבטלובה בטוויטר: "תרגיעו, אני ולאה פדידה חברות טובות. הייתה איזו אי הבנה שהתנצלתי עליה. שוחחנו כעת והכול טוב. דרך אגב, שתינו אוהבות ליפסטיק ורוד". על כך הגיבה פדידה וצייצה: "על דברים שנעשו בטעות אני סולחת ולא כועסת". ל-ynet הוסיפה: "היא אמרה לי שזה היה בטעות. אני מקבלת את התנצלותה ולא שומרת לה טינה".

 

לפני כן טענו עוזריה של סבטלובה כי אין מדובר בחניה של פדידה. חברי כנסת במחנה הציוני סיכמו את הפרשה: "איזו בושה". 

 

פדידה, לשעבר סגנית ראש העיר יקנעם, הצהירה בנאומה הראשון אתמול כי תרצה להתמקד בתחום החינוך. "אני מביאה 18 שנה של ניסיון ציבורי בשלטון המקומי, בבעיות הפרט והקהילה", אמרה. "יקנעם היא מודל לאומי ליכולת להפוך מעיירת ספר לעיר משגשגת. החוק הראשון אותו ארצה לקדם הוא חינוך חינם מגיל אפס, ילד לא נולד מגיל 3. חינוך הוא ההשקעה הציבורית החכמה והצודקת ביותר. סולידריות חברתית היא משימת נבחרי הציבור, אני פונה לחברי הכנסת מהסיעות הדתיות והחרדיות, אחים שלכם אנחנו, גם אם אני שומרת את השבת בצורה שונה מכם, היא חשובה לי באותה מידה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים