שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

האפיפיור מקבל יונת שלום ומאחל לחוכמה וידע

דנילוביץ' חגג ונזכר בגמל, פרס על עצמאות נשית, הברזילאים כבר כאן, סייבריזן מכה עם תרופה וגל"צ עולה ירושלימה. רכילות עסקית

במסגרת משלחת בינלאומית של תומכי אוניברסיטת תל אביב ברומא, קפצו נשיא האוניברסיטה פרופ' יוסף קלפטר ויו"ר חבר הנאמנים שלה פרופ' יעקב פרנקל לבקר את בקריית הוותיקן את האפיפיור פרנציסקוס. למתעניינים: השי שהוגש לאפיפיור על ידי השניים הנרגשים היה יונת שלום, מיצירותיה של האמנית ענת מאיר.

 

בתשובה קרא האפיפיור לפיתוח "תרבות של חוכמה", בה יצעדו החוכמה והידע יחדיו. "אני בטוח כי האוניברסיטה שלכם תחתור לייצר מנהיגים עתידיים בעלי רגישות לסוגיות מוסריות עמוקות עימן מתמודדת החברה כיום", אמר הוד קדושתו.

 

האפיפיור ויוסף קלפטר (צילום: L'Osservatore Romano) (צילום: L'Osservatore Romano)
האפיפיור ויוסף קלפטר(צילום: L'Osservatore Romano)

העתיד של מיקרופיי

עמותת מיקרופיי הישראלית וארגון Migration hub זכו בברלין בפרס ע"ש שמעון פרס מטעם קרן פורום העתיד גרמניה ישראל, במעמד שר החוץ הגרמני זיגמר גבריאל.

 

העמותה הישראלית, שפועלת להעצמה אישית דרך עצמאות כלכלית לנשים מאוכלוסיות מוחלשות, מדריכה ומלווה הקמת והצמחת עסקים תוך יצירת מקור תעסוקה והכנסה. מנכ"לית העמותה המשותפת מירה קליין פכט קיבלה את הפרס שהוענק על ידיי משרד החוץ הגרמני בשיתוף פורום קרן העתיד גרמניה- ישראל.

קבלת הפרס  ()
קבלת הפרס
 

דנילוביץ' מייצא מגדלור

מרכז הפיתוח הדרומי של Dell EMC בבאר שבע ציין שש שנים להקמתו. במהלך חגיגת יום ההולדת, שנוצלה להכרזה על הרחבת המשרדים וגזירת הסרט, נהנו הנוכחים מחדרי בריחה טכנולוגיים וקולינריה.

 

באו לשמוח בשמחת החברה: ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ, מנכ"לית העירייה אבישג אבטובי, מנכ"ל גב-ים אבי יעקובוביץ, דיקן למחקר ופיתוח באוניברסיטת בן גוריון פרופ' דן בלומברג, סגן מנהל מרכז ההשקעות במשרד הכלכלה אשר שטרית, מנכ"לית מרכז המצוינות בישראל ד"ר אורנה ברי, נשיא חטיבת לקוחות ושווקים ב-Dell EMC ארה"ב פרנק הוק ועוד מאות מוזמנים ועובדי החברה.

 

דנילוביץ' יידע את האורחים כי השדרה המרכזית בפארק ההיי טק תיקרא שדרת תורת היחסות והוסיף: "Dell-EMC הבקיעה את החומה באמונה כי מעיר הגמלים יצא מגדלור של טכנולוגיה וסייבר".

האירוע בבאר שבע (צילום: דייגו מיטלברג) (צילום: דייגו מיטלברג)
האירוע בבאר שבע(צילום: דייגו מיטלברג)
 

הברזילאים מסתכנים

מעל 60 יזמים ברזילאים פגשו את מקביליהם הישראליים, במסגרת ערב מיוחד שאורגן עבור משלחת קרן Monashees, קרן הון סיכון גדולה בברזיל, המבקרת בימים אלו בארץ. חברי המשלחת הברזילאים פגשו משקיעים ונציגי קרנות מאלף, פיטנגו, וויקס, איוטבריין וויז. על מנת לעשות את האווירה ידידותית למשתמש, הוגשה קולינריה ברזילאית מסורתית, ממנה נהנו מייסדי הקרן אריק אשר ופביו ייגל, עו"ד חנן רביב מהרצוג, פוקס נאמן ומנהל הרכישות וההשקעות של סיסקו בישראל דניאל קרפ.

חנן חביב, פביו ייגל, אריק אשר, דניאל קרפ ()
חנן חביב, פביו ייגל, אריק אשר, דניאל קרפ
 

אברמוביץ מרים להנחתה

למעלה מ-1,700 בכירים בענף הביטוח ושוק ההון השתתפו בכנס אלמנטר 2017 של לשכת סוכני ביטוח באילת. הנוכחים שמעו את נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ, שמסיים בחודש הבא את תפקידו, מכריז: "אני רוצה לקבוע ולהסיר אחת ולתמיד מסדר היום את השאלה 'האם יהיו סוכנים בעוד 10 שנים בישראל?'. התשובה לכך היא כן עם חמישה סימני קריאה".

 

בין המסכימים איתו ובין אלה שלא: המפקחת על הביטוח דורית סלינגר, יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, יו''ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן, השר לשעבר גדעון סער, נשיא לשכת סוכני ביטוח אריה אברמוביץ, יו''ר איגוד חברות הביטוח יאיר המבורגר, המנכ"ל עו"ד אפי נוה, יו"ר לשכת עורכי הדין ד"ר גיא רוטקופף, יו"ר ועדת הרפורמות ח"כ רחל עזריה, נשיא לה"ב עו''ד רועי כהן ונשיא לשכת רואי החשבון רו"ח יזהר קנה.

אפי נוה ואריה אברמוביץ (צילום: שלומי דעי) (צילום: שלומי דעי)
אפי נוה ואריה אברמוביץ(צילום: שלומי דעי)
 

החיסון של סייבריזן

חברת הסייבר הישראלית סייבריזן פיתחה חיסון למתקפת הסייבר שפרצה במזרח אירופה. עמית סרפר, חוקר בכיר בסייבריזן, הסביר כי החיסון אינו מחלץ מחשבים שכבר נפלו קורבן למתקפה, אלא מאפשר למנוע מה"חיידק" להשתלט על מחשבים נוספים ולשתק פעילות של ארגונים.

עמית סרפר ()
עמית סרפר
 

מיליון דולר סינים

חברת CimiComp הסינית הציגה את מנהליה ושותפיה בישראל. מנכ"ל החברה בישראל אורן רסולי ניצל את המעמד כדי להודיע על התחרות החדשה לסטרטאפים, שבכותרתה פרס על סך מיליון דולר למנצחים.

 

האירוע התקיים במעמד משקיעים רבים, אנשי תרבות ומומחי סין, בהם הנספח הכלכלי לשעבר של ישראל בסין חובב רף, עו"ד יואב שדה, ראש מחלקת מזרח רחוק וסין במשרד עורכי דין מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות, ראש מגזר מדעי החיים בפירמת Deloitte ישראל שרון כהן, ד"ר שמעון אקהויז וסגן שר הבריאות לשעבר של סין, דואוו שיג'או, שהכריז ש"תל אביב היא בירת הסטארטאפ ניישן". רסולי הביע תקווה להוביל ביחד עם השותפים בסין את סבב ההשקעה הבא בחברה והחדרת מוצריה בשוק הסיני.

השקת "צ'ימקומפ" הסינית ()
השקת "צ'ימקומפ" הסינית
 

חשמל עתידי

חברת החשמל בשיתוף משרד העבודה והרווחה, ג'וינט ישראל ועמותת ידידי עתידים פתחו מסלול הכשרת הנדסאי חשמל ליוצאי אתיופיה והאוכלוסייה החרדית בשם עתידאים. בטקס להשקת הלימודים נכחו, בין היתר, יו"ר דירקטוריון חברת החשמל האלוף (במיל') יפתח רון-טל, סמנכ"ל משאבי אנוש וארגון עמית אוברקוביץ', על תקן יועץ לתוכנית -  מנכ"ל רכבת ישראל לשעבר בועז צפריר, מנכ"ל עמותת ידידי עתידים זאב חיות, וראש תחום צעירים ועולים בג'וינט ישראל אבי פליישון.

עמית אוברקוביץ, יפתח רון-טל, זאב חיות, בועז צפריר (צילום: יוסי וייס) (צילום: יוסי וייס)
עמית אוברקוביץ, יפתח רון-טל, זאב חיות, בועז צפריר(צילום: יוסי וייס)
 

מזגן במתנה

קבוצת תדיראן, נותנת החסות הראשית לקבוצת הכדורגל הפועל תדיראן באר שבע, החרידה את איצטדיון טוטו טרנר במהלך המשחק נגד מכבי ת"א. אבל אפשר להירגע: התותח ירה לכיוון האוהדים באצטדיון מאות חולצות עם גול האליפות המפורסם של השחקן ג'ון אוגו בעונה שעברה עם לוגו החברה.

 

בנוסף, עלו במחצית שלושה אוהדים לכר הדשא ובעטו בכדורים למטרה. הזוכה בבעיטה למטרה, אוהד הקבוצה אורן דבש, קיבל מידי מנהלת השיווק של תדיראן נופר ממרוד ואוגו את הפרס: מזגן תדיראן. חורף נעים וחמים.

ג'ון אוגו, אורן דבש, נופר ממרוד (צילום: הראל שגיא) (צילום: הראל שגיא)
ג'ון אוגו, אורן דבש, נופר ממרוד(צילום: הראל שגיא)
 

אליך גל"צ

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת ושר הביטחון אביגדור ליברמן סיירו במוזיאון אסירי המחתרות במרכז העיר, אליו עתידה לעבור תחנת גלי צה"ל. ביחד עם השר וראש העיר התלוו מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (במיל.) אודי אדם, מפקד גל"צ שמעון אלקבץ וחבר המועצה משה ליאון. בסיור הוצגו תוכניות העבודה והתקבלה הצעת ראש העיר כי עד למעבר המלא, השידורים יופצו מהמקום באופן חלקי.

סיור גל"צ (צילום: דוברות עיריית ירושלים) (צילום: דוברות עיריית ירושלים)
סיור גל"צ(צילום: דוברות עיריית ירושלים)
 

 

הטובות לטיס

הסדרה התיעודית החדשה של yes דוקו, הטייסות, בבימויה של תמר טל-ענתי, שעקבה אחר שש בנות שהתקבלו לקורס טיס, הושקה בסינמטק תל אביב.

 

צפו בגאווה והנאה: סמנכ"ל התוכן של yes קובי גל-רדאי, מנהל ערוץ yes דוקו גיא לביא, איש העסקים אודי אנג'ל, היזם נועם לניר, סגנית ראש עיריית תל אביב-יפו מהרטה ברוך ובעלה הטייס ערן מור וח"כ סתיו שפיר, שבעצמה התקבלה בשעתו לקורס טיס, ושיתפה את גיבורות הסדרה בחוויות שלה מאז. היסטוריה. 

 

 

תמר טל, סתו שפיר ומשתתפות הסדרה (צילום: יוני ספיר) (צילום: יוני ספיר)
תמר טל, סתו שפיר ומשתתפות הסדרה(צילום: יוני ספיר)

אודי אנג'ל (צילום: יוני ספיר) (צילום: יוני ספיר)
אודי אנג'ל(צילום: יוני ספיר)

ובקיצור...

הנהלת אלטשולר שחם נפגשה עם הנהלת ענקית ההשקעות בלאקרוק לחתימת הסכם לשיתוף פעולה בלעדי לשיווק מוצרי בלאקרוק ו-iShares® ליועצי ההשקעות בבנקים וללקוחותיהם בישראל. בין המתרגשים: המנכ"לים המשותפים גלעד אלטשולר ורן שחם.

באירוע רב משתתפים חנכה עיריית כפר סבא את Artקיימא, מרכז לאומנות לקיימות, בו הושקעו כ-8 מיליון שקלים. בטקס נכחו יו"ר דירקטוריון נמל חיפה ומיוזמי הפרויקט אשל ארמוני, נציגי העירייה ונציגי משפחת שרייבמן, שתרמה כספים למרכז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים