שתף קטע נבחר

שחקנית האשימה בתקיפה מינית, בוש האב התנצל

התר לינד סיפרה שהנשיא לשעבר תקף אותה לפני ארבע שנים, בהקרנה של סדרה בהשתתפותה: "הוא נגע בי שוב ושוב מאחור, מכיסא הגלגלים שלו. ברברה גלגלה עיניים". מקורביו של בוש: "הוא מתנצל אם פגע בה, זה היה בהומור"

השחקנית האמריקנית התר לינד האשימה את ג'ורג' בוש האב, הנשיא ה-41 של ארה"ב, בתקיפה מינית. בפוסט באינטסגרם, שמאז נמחק, כתבה התר לינד שבוש בן ה-93 תקף אותה לפני ארבע שנים, בהקרנת הסדרה "המרגלים של וושינגטון".

לינד, במרכז, לצד בוש ורעייתו ברברה (צילום: AP) (צילום: AP)
לינד, במרכז, לצד בוש ורעייתו ברברה(צילום: AP)

"כשקיבלתי לפני ארבע שנים הזדמנות לפגוש את ג'ורג' ה.וו בוש, כדי לקדם תוכנית טלוויזיה היסטורית שעבדתי עליה, הוא תקף אותי כשחיכינו להצטלם", כתבה לינד באינטסגרם.

 

"הוא לא לחץ את היד שלי. הוא נגע בי מאחור מכיסא הגלגלים שלו, כשרעייתו ברברה לצדו. הוא סיפר לי בדיחה גסה", כתבה לינד. "אז, אחרי שהצטלמנו, הוא נגע בי שוב. ברברה גלגלה עיניים, כאילו אומרת 'לא שוב'. המאבטחים שלו אמרו לי שלא הייתי צריכה לעמוד לידו בתמונה".

 (צילום: AP) (צילום: AP)
(צילום: AP)
  

"אמרו לנו לקרוא לו 'אדוני הנשיא'. נראה לי שכוחו של נשיא הוא היכולת שלו לחוקק שינוי חיובי, לעזור באמת לאנשים ולהוות דוגמה לדמוקרטיה שלנו. הוא ויתר על הכוח הזה כשהשתמש בו נגדי ונגד, כך אני שופטת מהתגובות לכך בסביבתו, אינספור נשים אחרות לפני", היא הוסיפה. את הפוסט היא חתמה בהאשטאג MeeTOO#.

 

בתגובה לדברים מסרו אנשיו של הנשיא לשעבר כי "הנשיא בוש לעולם – משום סיבה שהיא – לא ניסה לגרום למישהי להרגיש שלא בנוח בכוונה. הא מתנצל בכנות אם מתוך הומור הוא פגע בגברת לינד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים