שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו: "בחיים לא אכנס לפוליטיקה"

בנו של ראש הממשלה אמר את הדברים במסיבת יום הולדתו ה-68 של אביו. "אני מעריץ אותך על המחיר שאתה משלם למען העם והארץ", אמר יאיר לאביו. לאחרונה אמר רה"מ כי הוא מקווה שילדיו לא יילכו לפוליטיקה

 

ההבטחה של בנו של ראש הממשלה: במסיבת יום ההולדת ה-68 של ראש הממשלה בנימין נתניהו בלשכתו בירושלים הצהיר בנו יאיר כי אין לו כל כוונה ללכת בדרכי אביו בעתיד ולהיכנס לחיים הפוליטיים. "אני בחיים לא אכנס לפוליטיקה", אמר הבן יאיר במסיבה שבה השתתפו גם שרים. לאביו אמר: "אני מעריץ אותך על המחיר שאתה משלם למען העם והארץ".

 (צילום: חיים צח, לע"מ) (צילום: חיים צח, לע
(צילום: חיים צח, לע"מ)

 (צילום: חיים צח, לע"מ) (צילום: חיים צח, לע
(צילום: חיים צח, לע"מ)

 (צילום: חיים צח, לע"מ) (צילום: חיים צח, לע
(צילום: חיים צח, לע"מ)

השרים רגב, אלקין ולוין, יו"ר הקואליציה דוד ביטן, ח"כ יואב קיש, מזכיר הממשלה צחי ברוורמן וראש הסגל יואב הורוביץ בירכו את נתניהו. רגב אמרה לו, בין השאר: "דיר באלאק שלא תתעייף לנו. שתהיה ראש ממשלה עוד הרבה שנים בעזרת השם. אנחנו אוהבים אותך. ראש הממשלה לאורך כל הדורות בכל דור היו את החמוצים שלו. להזכיר לך שאת אותם חמוצים של דורי דורות לא זוכרים כמו 10 המרגלים שפגעו בשמה של ישראל. אבל את מי כן זכרו? רק שניים כלב בן יפונה ויהושע בן נון שדיברו עליהם טובות. מעולם לא דיברתי עם הילדים שלך מלבד פעם אחת ששלחתי SMS ליאיר, אבל אני מבינה מהניסיון שלי עד כמה הילדים שלנו מפסידים הרבה חוויות משותפות כיוון שאתה מקדיש למדינה כל כך הרבה ואין לך יותר מדי זמן לחוויות משפחתיות".

 

השר אלקין אמר שבגימטריה 68 זה "יהיה זכאי" ובהיסטוריה כל המנהיגים שחזרו לשלוט אחרי הפוגה שלטו עד 120 ואפילו השאירו שושלת. אלקין גם הביא קטעי עיתונות מהיום שבו נתניהו נולד שבהם דווח על חקירות משטרה ופיוס. הורוביץ אמר: "ראש הממשלה אני מאוד אוהב אותך". נתניהו העיר: "אל תדאג אני לא אפטר אותך".

 

מי שעוד הצליח לזכות בפרצי צחוק היה דוד ביטן ששאל את אלקין איזה מספר זה "שמן" בגימטריה ואמר לנתניהו: "אני זוכר את היום שנבחרת ב-96' ונראה שתמיד נשארת צעיר. כל שנה שאני שואל בן כמה אתה ואומרים לי 60 פלוס. אני לא מאמין. אני זוכר אותך כראש ממשלה צעיר". ביטן שלח עקיצה הומוריסטית לשרה רגב: "אני בהלם. לא שמעתי לראשונה לא ערבים ולא שמאלנים בברכה שלך". רגב לא נשארה חייבת: "סיכמתי את הכול במילה אחת: חמוצים".

 

בתחילת החודש התראיין ראש הממשלה לרשת פוקס ניוז והתייחס לעתיד ילדיו והבהיר: "אני לא מעודד את הילדים שלי ללכת לפוליטיקה. אלה חיים קשים", אמר נתניהו.

 

למרות זאת, הוא אמר בראיון כי הוא חושב שאחד מבניו היה רוצה ללכת לפוליטיקה, אך לא ציין במי מדובר. "אני מקווה שהם לא יעשו את זה. אני נוהג גם להגיד להם את זה באופן קבוע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח, לע"מ
יאיר נתניהו
צילום: חיים צח, לע"מ
מומלצים