שתף קטע נבחר

ביום רביעי: קאר שולץ יצטרף לטבע

יש תאריך: מנכ"ל טבע החדש ייכנס לתפקידו ב-1 בנובמבר. שולץ יחליף בתפקיד את המנכ"ל הזמני פרופ' יצחק פטרבורג

נשיא ומנכ"ל טבע החדש קאר שולץ, ייכנס לתפקידו ביום רביעי הקרוב, 1 בנובמבר - כך הודיעה כעת חברת טבע. שולץ יחליף בתפקיד את פרופ' יצחק פטרבורג, המשמש כיום כמנכ"ל זמני. מניית טבע רשמה במסחר בבניו יורק עלייה של 1.7%, אולם לאחר המסחר רשמה המניה ירידה של 0.6%.

 

קאר שולץ (צילום: twitter) (צילום: twitter)
קאר שולץ(צילום: twitter)

 

במסגרת הודעת החברה אמר ד"ר סול ג'יי בארר, יו"ר דירקטוריון טבע: "הצטרפותו של קאר שולץ מסמנת את תחילתו של פרק חדש עבור טבע. קאר מביא עמו נסיון גלובלי נרחב בפרמצבטיקה ורקורד מוכח ביישום אסטרטגיות מהפך עסקי, הנעת צמיחה והתרחבות בינלאומית. תחת הובלתו של קאר אנו יכולים למצב את טבע להצלחה ארוכת טווח ולעמוד בהבטחותינו לבעלי המניות, לעובדים ולמטופלים ברחבי העולם".

 

 

 

שולץ אמר בהודעה: "אני מצפה להתחיל בעבודתי כמנכ"ל טבע יחד עם צוות החברה. אני מצפה לבקר באופן אישי במרכזי הפעילות הגלובליים של טבע ולבחון את ההזדמנויות המאפשרות לנו לשרת טוב יותר את המטופלים ומערכות הבריאות בכל אחד משווקינו. אני אתמקד בחיזוק העסק של טבע ובשיפור מובילותנו בתחומי התרופות הייחודיות והגנריקה, בכדי לייצר ערך מתמשך לבעלי מניותינו".

 

ד"ר בארר בירך את המנכ"ל הזמני היוצא צחק פטרבורג: "בשמי ובשם דירקטוריון טבע אני רוצה להודות לפרופ' יצחק פטרבורג על שלקח על עצמו באופן זמני את תפקיד ההובלה בתקופה מאתגרת במיוחד, באופן המאפשר מעבר חלק תוך המשך מיקוד בעדיפויות". שולץ מונה לדירקטוריון החברה, החל מתאריך 1 בנובמבר, 2017. פרופ' פטרבורג יישאר בדירקטוריון טבע ויעמוד לבחירה באסיפת בעלי המניות השנתית של 2019.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים