שתף קטע נבחר

אושרת קוטלר חשפה בשידור: "קיבלתי הצעה מגונה מאלכס גלעדי"

מגישת החדשות אושרת קוטלר חשפה במהלך שידור חי כי אלכס גלעדי הציע לה הצעה מגונה בתחילת דרכה המקצועית כשהיה מנכ"ל קשת. "אחרי ריאיון עבודה הוא רצה שניפגש לארוחת ערב ואמר 'תפני את הערב, את לא יודעת איך מתקדמים בטלוויזיה?'", והוסיפה: "חבל שלא היה לי את האומץ לפני 15 שנה, הייתי חוסכת עוגמת נפש לכמה נשים"

 

אושרת קוטלר חשפה בשידור חי בחדשות 10 כי אלכס גלעדי, נשיא קשת, הציע לה הצעה מגונה. "זו לא הייתה הטרדה מינית", סיפרה קוטלר במהלך דיון על פרשת ההטרדות המיניות בהוליווד, "זו הייתה הצעה מגונה. הייתי בחורה צעירה שהגיעה לחדשות 2 בשנת 94'. הגיעה הצעה להגיש את תוכנית הבוקר של ערוץ 2 שהיה אז בתחילת דרכו. אלכס גלעדי, מנכ"ל קשת מקבל אותי לריאיון. הריאיון עובר בהצלחה, תיק העבודת שלי מצא חן בעיניו, ואז אני מקבלת טלפון כמה שעות אחר כך, והוא מזמין אותי לארוחת ערב. כשאני מנסה להתחמק ואני אומרת לו שאולי צהריים דווקא, הוא מבהיר לי: 'לא, לא ארוחת ערב וגם תפני את הערב'".

 

קוטלר הוסיפה, "ואז אני אומרת לו, 'מר גלעדי - מאוד מחמיא לי שאתה רוצה ארוחת ערב אבל אתה יודע שאני נשואה'. הוא מסביר לי, 'מה זה קשור, את לא יודעת איך מתקדמים בטלוויזיה בהוליווד?'. עניתי לו שאני יודעת וכנראה שאני לא אתקדם ככה בחיים לשום מקום כי אני לא מתכוונת לאכול איתו ארוחת ערב, והשאר היסטוריה".

 

 

אלכס גלעדי  (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
אלכס גלעדי (צילום: אורן אהרוני)

במהלך השידור קוטלר הודתה שקשה לה לחשוף את הסיפור. "הדופק שלי גבוה, קשה לי לנשום. זה מוזר כי אני לא רגשנית ואולפנים בטח לא מרגשים אותי". לבסוף הצטערה שלא דיברה קודם, "אולי זה מאוחר מדי, ואני רק יכולה להצטער שלו היה לי אומץ לפני 15 שנה, אולי הייתי חוסכת כמה עוגמות נפש לכמה נשים אחרות שבאו לבקש עבודה בשידורי קשת".

 

תגובתו של גלעדי טרם נמסרה.

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד רומנו
קוטלר נחשפת
צילום: אוהד רומנו
לאתר ההטבות
מומלצים