שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סערת "מייל הזקפה" של יורם זק: "קורא את הדברים ומתכווץ במבוכה"

  לאחר שמכתב מלפני שבע שנים ששלח לעובדי קשת ובו תיאורים מיניים לא נאותים נחשף ועורר סערה - יורם זק מתנצל: "בזמנו חשבתי שזה מצחיק, טעיתי"

  הסערה - וההתנצלות: יורם זק, עובד בכיר בקשת 12, ומי שהיה בתפקיד האח הגדול עד העונה האחרונה, עורר סערה בעקבות חשיפת מייל בוטה ששלח לעובדי קשת לפני כשבע שנים ובו תיאורים גסים המבטאים את תחושותיו לקראת המונדיאל.

   

   

  זק מתנצל על המכתב הפוגעני (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  זק מתנצל על המכתב הפוגעני(צילום: ענת מוסברג)

  בעקבות ההצפה המחודשת של המייל שנשלח, זק שלח היום (ב') מכתב התנצלות לעובדי הערוץ. "חשבתי בזמנו שזה מצחיק, חשבתי שזה מגבש, חשבתי חלק מאווירת הכייף שלנו. טעיתי", כתב זק והוסיף, "כשהעירו לי הפסקתי. עברו מאז כמה שנים, הטקסטים או האמירה ההיא, לא מצחיקה אותי היום".

   

   

   

  מכתב ההתנצלות
  מכתב ההתנצלות

   

  זק כאמור מתייחס למייל ששלח לעובדי קשת לקראת מונדיאל 2010, ובו קרא לעובדי החברה להמר - לא לפני שהשתמש במילים גסות במיוחד. "בנות קשת המפתות", החל את מכתבו אז, "התהפכתי במיטה עם הזקפה, ואז עוד פעם, ועוד פעם... וזה היה מאוד נעים לי". המייל כאמור עורר סערה אחרי שהעיתונאית הדס שטייף הציפה אותו שוב הבוקר.


  הודעת המייל מלפני שבע שנים ()
  הודעת המייל מלפני שבע שנים

   

  זק המשיך בהתנצלותו וכתב כי "גם אני התפכחתי ולמדתי, זה באיחור אבל זה קרה. אני יודע שזה קרה כי לקרוא את הדברים האלה שוב, במרחק שבע שנים, גורם לי להתכווץ ממבוכה - לא מההד התקשורתי אלא מחלק מהמילים הבוטות שנכתבו. לא התכוונתי לפגוע, מקסימום להצחיק. וברור שטעיתי".


   

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ענת מוסברג
  מתנצל. יורם זק
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים