שתף קטע נבחר

לראשונה בישראל בפסיכומטרי - מחיר צמוד ציון: התלמיד משלם בהתאם לציון שאותו יקבל בבחינה

חברת HIGH Q, מקבוצת G.U.S הבינלאומית – חברת ההשכלה הגבוהה מהגדולות באירופה, משיקה בארץ מודל מהפכני במסלול ההכנה לפסיכומטרי: "מחיר צמוד ציון". על פי המודל החדש ישלמו התלמידים שכ"ל בהתאם לציון אותו יקבלו במבחן הפסיכומטרי. בנוסף, ולראשונה בישראל, מורים יתוגמלו על בסיס הצלחת תלמידיהם בבחינה ולא על פי כמות התלמידים שיושבים בה. בועז ארבל, מנהל בכיר בחברת G.U.S: "לראשונה בישראל, מורים יתוגמלו על פי הישגי תלמידים, ולא על-פי כמות תלמידים. כך מקבל התלמיד מורה אשר מחוייב יותר להצלחתו וישקיע בו מעל ומעבר"

חברת HIGH Q, מקבוצת G.U.S הבינלאומית, יוצאת במודל חדשני בקורס הפסיכומטרי. על פי המודל החדש ישלם התלמיד על פי הציון אותו קיבל בבחינה.

 

מבדיקות וסקרי שוק שנערכו על ידי HIGH Q גלובל עולה כי הצפי הוא לעלייה של כ-10% בציון כתוצאה מהמהלך, וזאת בנוסף לשיפור הרגיל בציון בעקבות הקורס. לדברי המומחים, השינוי ייגרם לאור העובדה שבניגוד לנבחנים במערכת החינוך, שם התמריצים להצטיינות נמוכים יותר, בתחום ההכנה לבחינות הפסיכומטרי השאיפה היא לציונים גבוהים יותר.

 

 

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

High Q מעמידה לרשות תלמידיה ניסיון מצטבר של למעלה מ-30 שנה ו- 300,000 בוגרים. שיטת הלימודים הייחודית, טכנולוגיות הלמידה המתקדמות בישראל וכמובן צוות המורים המקצועי והמיומן הביאו את החברה להיות הראשונה והיחידה בישראל שמעניקה לתלמידיה "תעודת ביטוח" והתחייבות שבמידה ולא יקבל את הציון הגבוה ביותר, יוחזר לו חלק מכספו.

 

בנוסף, על מנת להפוך את המורים לחלק משמעותי עוד יותר בהצלחת התלמיד, High Q תתגמל את המורים לפי הציונים של התלמידים שלהם, ולא לפי כמות תלמידים, כפי שנהוג בחברות אחרות בתחום. שיטת התגמול הזו מבטיח השכולם יהיו מוכוונים למטרה אחת בלבד - ההצלחה של התלמיד במבחן הפסיכומטרי.

 

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

לפני מספר חודשים נרכשה פעילות החברה על ידי חברת

GUS - Global University Systems, חבר ההשכלה בינלאומית בה לומדים כ-48 אלף סטודנטים במדינות שונות ברחבי העולם, לרבות בריטניה, אירלנד, גרמניה, קנדה וסינגפור.

 

בועז ארבל, מנהל בכיר בחברת G.U.S: "לראשונה בישראל, מורים יתוגמלו על פי הישגי תלמידים, ולא על-פי כמות תלמידים. כך מקבל התלמיד מורה אשר מחוייב יותר להצלחתו וישקיע בו מעל ומעבר. כך אנחנו נעזור לשמר את המורים המצויינים שלנו למשך שנים ונמשיך לגייס לשורותינו את המורים הטובים ביותר בשוק.

 

"ההיגיון בשכר הלימוד תלוי ציון של התלמידים הוא שחברת HIGH Q כל כך מאמינה בעצמה, במוריה ובנסיון המצטבר של למעלה מ- 35 שנה ומעל 300,000 בוגרים, שהיא החברה הראשונה בישראל שנותנת ללקוחותיה תעודת ביטוח שאומרת "אם לא הצלחנו להביא אותך אל הציון המירבי- תקבל החזר כספי".

 

רשת הייקיו הינה חלוצה בתחום הפסיכומטרי שכן היא אחת הרשתות הראשונות, הוותיקות והמוכרות בישראל עם למעלה מ-300,000 בוגרים מרוצים. זו לא הפעם הראשונה שבה HIGH Q משנה את כללי המשחק לטובת הסטודנטים ונותנת להם כלים נוספים להצלחה. למידע נוסף השאירו פרטים בלינק הבא .

 

 

 

 

 

 

מומלצים