שתף קטע נבחר

"שיא" ישראלי חדש: גבר התגרש בפעם השמינית

לפי רישומי הנהלת בתי הדין מדובר במספר הגבוה ביותר של גירושים לאותו אדם. אולי הפעם הוא ילמד לקח, אחרי שהאישה סירבה לקבל גט, נעלמה, נעצרה בעקבות פעילות של "אגף העגונות" - והשתכנעה רק לאחר שהבעל ניאות לשלם לה "פיצוי כספי" תמורת הפרידה

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 

שיא או שפל? החליטו בעצמכם: גבר ישראלי התגרש היום (ד') בבית הדין הרבני האזורי בירושלים והדהים את הדיינים שגילו כי זו הפעם השמינית שבה האיש נפרד מאישה שנשא. לפי רישומי הנהלת בתי הדין, מדובר במספר הגבוה ביותר של גירושים לאותו אדם - מנשים שונות, כמובן.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

 

ואולי דווקא הקשיים בפרידה האחרונה יגרמו לו להשקיע להבא קצת יותר בזוגיות, או לכל הפחות לא להיות עם אצבע קלה על הטבעת בתחילת הקשר: בדרך לגט השמיני, שניתן הבוקר, נאלץ האיש להתמודד עם סרבנות לגירושים מצד אשתו בנפרד, שנעלמה ולא התייצבה אף לדיונים שנקבעו בתיק.

 

קראו עוד בערוץ היהדות:

 

הם חיו יחד כארבעה חודשים, ולאחר שנפרדו פתח הגבר תיק בבית הדין בירושלים. כשהדיינים ביקשו ממנו לאתר את האישה כדי שתופיע לפניהם, הוא סיפר כי היא נוהגת לשוטט בין קברי הצדיקים ברחבי הארץ, להתפלל וללון בהם. בעקבות זאת הוציא לה בית הדין צו הבאה.

 

האישה סירבה להתגרש

אגף העגונות בהנהלת בתי הדין הפך ליום אחד ל"אגף עגונים" והפעיל חוקר פרטי לאיתור האישה. בתוך זמן קצר היא נמצאה בדירה פרטית בתל אביב, נעצרה ושהתה בלילה האחרון בבית הכלא נווה תרצה. למחרת הובאה לפני בית הדין הרבני, אך סירבה להתגרש.

 

היא התרצתה לאחר שהדיינים - ראש הרכב הרב מרדכי רלב"ג והרבנים יקותיאל כהן ועמרם אלחדד - ביקשו מהבעל להעניק לה פיצוי כספי כתנאי לפרידה, בשל מצבה הכלכלי הקשה, ומאחר שלא הייתה בידיה כתובה המחייבת זאת. האיש השתכנע, העניק לה 12 אלף שקלים - והיא הסכימה לקבל את הגט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
"אגף העגונים"
צילום: גיל יוחנן
מומלצים