שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כלי חדש לניהול עסקים בבנק פועלים

  שיתוף פעולה בין הבנק לקבוצת KCS הצמיח פלטפורמה מתקדמת ללקוחות כל הבנקים, המרכזת במקום אחד מגוון שירותים לניהול היומיומי של העסק. הממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, רונן שטיין: "זהו מוצר חדשני שיחסוך לבעלי עסקים קטנים זמן יקר ויעזור להם להתחרות"

  שיתוף פעולה בין בנק הפועלים לקבוצת KCS יצר את מערכת Business Grow - כלי המרכז את כל הפעולות הנדרשות מבעל עסק קטן ובינוני למען צמיחה וגדילה עתידיות.

   

  הפעילויות כוללות ניהול לקוחות, ניהול מכירות, קידום דיגיטלי וניהול פיננסי, לרבות הנהלת חשבונות - הכל בצורה ידידותית ונוחה למנהל העסק. מערכת מתעדפת ומתזכרת את בעל העסק בביצוע משימות, משמשת כעוזר אישי מתקדם ומאפשרת לנהל פעילות יומיומית שוטפת בדרך קלה, פשוטה ובמקום אחד.

   

  המערכת "לומדת" את העסק ומתאימה את עצמה לצרכיו. היא מאפשרת לבעל העסק לבצע פעולות מהמחשב, הסלולרי והטאבלט. Business Grow זמינה ללקוחות

  כל הבנקים, ועוזרת להשיג את היתרון התחרותי הדרוש בניהול פעילות העסק.

   

  מנכ"ל קבוצת KCS קובי חדד: "Business Grow נבנה מתוך השאלה, איך אפשר לגרום לעסקים בישראל לצמוח, לשגשג ולהעניק יותר בפחות מאמץ. המערכת תאפשר לעסק להגדיל את ביצועיו משמעותית, להתנהל נכון יותר ולשלם פחות על כלים ושירותים עסקיים. אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה האסטרטגי בין הקבוצה לבנק. החיבור בינינו מושתת על אינטרס משותף מרכזי - קידום וליווי עסקים בישראל לצמיחה".

   

  משנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית רונן שטיין: "Business Grow הוא מוצר חדשני שנועד לצייד בעלי עסקים בכלים משוכללים שיסייעו להם לנהל את העסק בנוחות, תוך חיסכון ניכר של זמן יקר".

   

  משנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על חטיבת החדשנות אבי כוכבא: "בנק הפועלים שם לעצמו למטרה לספק את הכלים הטובים ביותר עבור לקוחותיו לניהול עסקיהם. Business Grow מרכז אותם בשולחן עבודה אחד, הזמין להם מכל מקום ובכל שעה. הוא מיישם את תפישת הבנקאות הפתוחה אותה מקדמת חטיבת החדשנות בבנק הפועלים, ומהווה גשר לשיתופי פעולה עם חברות מהבולטות בשוק למתן ערך מוסף אמיתי עבור הלקוח".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים