שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חמש נשים טוענות: לואי סי. קיי הטריד אותנו מינית

  בתחקיר של הניו יורק טיימס מתפרסמות עדויות של חמש נשים, המתארות כי הקומיקאי הידוע הטריד אותן מינית. באחד המקרים חשף עצמו מול שתי נשים ואונן בפניהן, במקרה אחר אונן תוך כדי שהוא מדבר בטלפון עם אחת מהן

  ביטל הופעות בעקבות התחקיר. לואי סי קיי (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
  ביטל הופעות בעקבות התחקיר. לואי סי קיי(צילום: gettyimages)

   

  שורה של התנהגויות מיניות בלתי הולמות מצד הקומיקאי לואי סי. קיי נחשפת היום (ה') בתחקיר גדול של הניו יורק טיימס: בתחקיר נחשפות עדויותיהן של חמש נשים, קומיקאיות אף הן, המספרות כי סי קיי לכאורה הטריד אותן מינית. הקומיקאיות דנה מין גודמן וג'וליה וולוו תיארו כי ב-2002, במהלך פסטיבל סרטים בקולורדו, סי. קיי חשף עצמו בפניהן ואונן מול עיניהן לאחר שהזמין אותן לחדר המלון שלו. הנשים תיארו כי היו "משותקות" במהלך התקרית ורצו החוצה מחדר המלון לאחר שהסתיימה.

   

  קומיקאית בשם רבקה קורי סיפרה כי ב-2005, כשעבדה עם סי. קיי על פיילוט לטלוויזיה, הוא ביקש ממנה ללכת לחדר ההלבשה כדי שיאונן מולה והיא סירבה. במקרה מ-2003 טוענת הקומיקאית אבי שכנר כי סי. קיי אונן בעודו מדבר איתה בטלפון.

   

   

  שמועות על מעורבותו של סי. קיי בהתנהגות מינית בלתי הולמת רצות כבר זמן מה, וב-2012 אף פורסמה עדות אודות אותה תקרית בפסטיבל הסרטים, אך שמו של סי. קיי לא הוזכר אלא רק צוין כי מדובר בקומיקאי ידוע מאוד.

   

  לאור פרסום התחקיר נדחתה הפרימיירה של סרטו השנוי במחלוקת של סי קי "I Love you Daddy", העוסק באב המודאג מכך שבתו המתבגרת מתחילה לפתח מערכת יחסים עם אדם מבוגר ממנה בהרבה, שהיה מעורב בכמה שערוריות מין.

   

  מטעמו של סי. קיי נמסר לניו יורק טיימס: "לואיס לא עומד לענות על שאלות כלל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: gettyimages
  התנהות בלתי הולמת. סי קיי
  צילום: gettyimages
  לאתר ההטבות
  מומלצים