שתף קטע נבחר

האחים ניסנוב השלימו את רכישת סניפי ניו פארם

איציק ושרון ניסנוב רכשו את תשעת סניפי ניו פארם שהיו צריכים להימכר כחלק מעסקת המיזוג בין שופרסל לניו פארם - ושני סניפים נוספים. שם הרשת החדשה: סמארט פארם. בנט קפלן ניהל משא ומתן על קניית הסניפים ולפני כשבוע משך את הצעתו

רשת הפארם החדשה שיקימו האחים איציק ושרון ניסנוב בישראל, על בסיס רכישת 11 סניפי ניו פארם, תיקרא "סמארט פארם", כך נודע ל"כלכליסט". האחים ניסנוב כבר רשמו את השם ברשם החברות והוא נבחר מתוך מחשבה של פיתוח רשת הפארם לכיוונים נוספים. ככל הנראה, צפויים האחים ניסנוב למכור ברשת הפארם גם מוצרים מתחום הדיגיטל ולא רק תרופות וטואלטיקה.

 

 

שופרסל: "היחידים שיכולים לתת תחרות אמיתית לסופר-פארם"

 

האחים ניסנוב חתמו על מרבית סעיפי חוזה הרכישה והיום (א') צפויה חתימה סופית. סכום העסקה מוערך בכ-22 מיליון שקל, כ-10 מיליון שקל עבור הסניפים וכ-12 מיליון שקל עבור המלאי.

  

עוד נודע ל"כלכליסט" כי לא כל העסקה תשולם במזומן ואת הסכום שנקבע עבור המלאי ישלמו האחים ניסנוב ב-12 תשלומים.

 

מכירת הסניפים היא חלק מעסקת המיזוג בין רשת שופרסל לניו פארם שאושרה על ידי רשות הגבלים עסקיים בספטמבר האחרון. אישור העסקה הותנה בכך שניו פארם תמכור 9 סניפים לגורם אחד וזה יחויב להפעיל את הסניפים כרשת פארם. מאוחר יותר נוספו שני סניפים לעסקת המכר כדי להפוך את העסקה לכלכלית עבור הגורם שירכוש את הסניפים. הרשות התנתה את המיזוג בכך שמכירת החנויות תעשה עוד בטרם ביצוע המיזוג והעברת השליטה ברשת הפארם לשופרסל.

 

מי שניהל משא ומתן מתמשך על הסניפים היה בנט קפלן, שכפי שנחשף ב"כלכליסט" לפני כשבוע משך את ההצעה. גם האחים ניסנוב ניהלו משא ומתן במקביל לבנט ומשכו את הצעתם. לאחר שהמשא ומתן עם קפלן לא הבשיל, חזרו האחים ניסנוב לשולחן המשא ומתן.

 

את ניו פארם ייצגו עורכי הדין אמיר גודארד ומירב יונג ממשרד אגמן ושות' רוזנברג הכהן ושות'. את ניסנוב ייצג עו"ד משה בן דת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים